Zboruri ieftin din România în Las Palmas de Gran Canaria, începând de la 33 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 24/10
Du 31/10

Informații despre zborurile din România către Las Palmas de Gran Canaria

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din România către Las Palmas de Gran Canaria
Cel mai bun preț găsit72 €Cea mai bună ofertă de zbor din România către Las Palmas de Gran Canaria găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 72 €
Cel mai scurt timp de zbor6h 00mCel mai rapid zbor din România către Las Palmas de Gran Canaria durează 6h 00m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din România către Las Palmas de Gran Canaria. Rutele populare, cu escale, pentru această conexiune sunt Aeroportul Timișoara - Aeroportul Las Palmas de Gran Canaria, Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Aeroportul Las Palmas de Gran Canaria și Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Las Palmas de Gran Canaria.
Aeroporturi în Las Palmas de Gran Canaria1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Las Palmas de Gran Canaria: Las Palmas de Gran Canaria (LPA)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din România către Las Palmas de Gran Canaria

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din România către Las Palmas de Gran Canaria?

Ryanair

Air Europa, Ryanair și SWISS sunt cele mai populare companii care operează ruta din România către Las Palmas de Gran Canaria

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul România - Las Palmas de Gran Canaria ?

Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Las Palmas de Gran Canaria

Zboară din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Las Palmas de Gran Canaria cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta România - Las Palmas de Gran Canaria


Compară ușor bilete de avion dus-întors din România către Las Palmas de Gran Canaria

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din România către Las Palmas de Gran Canaria, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
8 nov.
OTP16:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
15h 45m
1 escală
LPA08:10Las Palmas de Gran Canaria
13 nov.
LPA14:40Las Palmas de Gran Canaria
18h 15m
1 escală
OTP08:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
17 nov.
OTP01:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
30h 45m
1 escală
LPA08:25Las Palmas de Gran Canaria
24 nov.
LPA14:50Las Palmas de Gran Canaria
16h 05m
2 de escale
OTP06:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Wizz Air
6 nov.
OTP04:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
6h 00m
LPA10:10Las Palmas de Gran Canaria
13 nov.
LPA08:00Las Palmas de Gran Canaria
5h 40m
OTP13:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
6 nov.
OTP07:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
11h 05m
1 escală
LPA18:20Las Palmas de Gran Canaria
13 nov.
LPA06:10Las Palmas de Gran Canaria
22h 10m
1 escală
OTP04:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
6 nov.
OTP07:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
11h 05m
1 escală
LPA18:20Las Palmas de Gran Canaria
12 nov.
LPA15:05Las Palmas de Gran Canaria
17h 10m
1 escală
OTP08:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
6 nov.
OTP07:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
32h 30m
2 de escale
LPA14:45Las Palmas de Gran Canaria
12 nov.
LPA13:15Las Palmas de Gran Canaria
20h 10m
2 de escale
OTP09:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din România către Las Palmas de Gran Canaria

Dacă te interesează zborurile doar dus din România în Las Palmas de Gran Canaria, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Air Europa, Ryanair și Wizz Air
Ryanair
6 nov.
TSR11:05Timișoara
29h 00m
1 escală
LPA15:05Las Palmas de Gran Canaria
Companii aeriene multiple
14 dec.
OTP02:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
12h 25m
1 escală
LPA15:05Las Palmas de Gran Canaria
Wizz Air
10 ian.
OTP08:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
32h 25m
2 de escale
LPA17:20Las Palmas de Gran Canaria

Caută zboruri de ultim moment în Las Palmas de Gran Canaria din România

Găsește și compară prețuri la zboruri de ultim moment din România în Las Palmas de Gran Canaria
Companii aeriene multiple
25 oct.
OTP13:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20h 20m
1 escală
LPA09:30Las Palmas de Gran Canaria
1 nov.
LPA14:25Las Palmas de Gran Canaria
22h 05m
1 escală
OTP12:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
25 oct.
OTP13:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20h 20m
1 escală
LPA09:30Las Palmas de Gran Canaria
1 nov.
LPA07:35Las Palmas de Gran Canaria
35h 15m
2 de escale
OTP18:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
25 oct.
OTP07:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
26h 25m
2 de escale
LPA09:30Las Palmas de Gran Canaria
1 nov.
LPA07:35Las Palmas de Gran Canaria
35h 15m
2 de escale
OTP18:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
29 oct.
CLJ02:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
31h 10m
1 escală
LPA09:30Las Palmas de Gran Canaria
1 nov.
LPA13:10Las Palmas de Gran Canaria
26h 40m
2 de escale
CLJ15:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
29 oct.
CLJ02:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
31h 10m
1 escală
LPA09:30Las Palmas de Gran Canaria
1 nov.
LPA16:20Las Palmas de Gran Canaria
15h 05m
1 escală
CLJ07:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
29 oct.
CLJ05:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
35h 45m
2 de escale
LPA16:45Las Palmas de Gran Canaria
1 nov.
LPA13:10Las Palmas de Gran Canaria
26h 40m
2 de escale
CLJ15:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Cele mai bune companii aeriene care zboară din România în Las Palmas de Gran Canaria

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din România în Las Palmas de Gran Canaria, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Vueling
PrețDe la 89 €
Anulare Gratuită
Evaluare
8,1
Ryanair
PrețDe la 95 €
Anulare Gratuită
Evaluare
6,9
7,1

Îmbarcare

6,7

Confort

7,6

Echipaj

6,1

Divertisment

6,4

Mâncare

Evaluări

Pro: Nothing

Contra: Ryanair announced that we could postpone the flights without any cost due to corona virus and when I tried to reach them/to change the flight date the change tax was still there.

1 / 2
TAROM
PrețDe la 147 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,9
8,4

Îmbarcare

8,3

Confort

8,5

Echipaj

6,6

Divertisment

7,2

Mâncare

Evaluări

Contra: Lots of turbulences at landing, due tonthe heavy rain.

1 / 2
Air Europa
PrețDe la 165 €
Anulare Gratuită
Evaluare
6,5
SWISS
PrețDe la 212 €
Anulare Gratuită
Evaluare
8,5

  • Oferă companiile aeriene care zboară din România în Las Palmas de Gran Canaria posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Pentru a mai ușura din stresul rezervării zborurilor, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul România - Las Palmas de Gran Canaria au luat măsuri în fața pandemiei. Este posibil ca următoarele companii să aibă politici de anulare flexibile: TAROM, Ryanair și Vueling.


Rute alternative din România către Las Palmas de Gran Canaria

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Granadilla
Cel mai scurt timp de zbor6h 10m
Cel mai ieftin72 €
Zboruri din Bucureşti către Arrecife
Cel mai scurt timp de zbor14h 05m
Cel mai ieftin73 €
Zboruri din Bucureşti către Las Palmas de Gran Canaria
Cel mai scurt timp de zbor6h 00m
Cel mai ieftin79 €
Zboruri din Bucureşti către Santa Cruz de Tenerife
Cel mai scurt timp de zbor10h 45m
Cel mai ieftin80 €
Zboruri din Timișoara către Santa Cruz de Tenerife
Cel mai scurt timp de zbor26h 05m
Cel mai ieftin85 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Granadilla
Cel mai scurt timp de zbor14h 35m
Cel mai ieftin85 €
Zboruri din Timișoara către Granadilla
Cel mai scurt timp de zbor21h 45m
Cel mai ieftin90 €
Zboruri din Timișoara către Las Palmas de Gran Canaria
Cel mai scurt timp de zbor22h 00m
Cel mai ieftin92 €
Zboruri din Timișoara către Arrecife
Cel mai scurt timp de zbor13h 15m
Cel mai ieftin96 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Santa Cruz de Tenerife
Cel mai scurt timp de zbor20h 50m
Cel mai ieftin118 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Las Palmas de Gran Canaria
Cel mai scurt timp de zbor14h 05m
Cel mai ieftin120 €
Zboruri din Iași către Santa Cruz de Tenerife
Cel mai scurt timp de zbor20h 25m
Cel mai ieftin179 €

Zboruri similare rutei România - Las Palmas de Gran Canaria

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei România - Las Palmas de Gran Canaria.