Zboruri ieftine din România către Karlsruhe from 35 €

Dus-întors
1 adult
Economic
0 bagaje
De unde?
În?
Sâ 10/12
Sâ 17/12

Oferte din partea a peste 900 de site-uri de călătorii.

Informații despre zborurile din România către Karlsruhe

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din România către Karlsruhe

Cel mai bun preț găsit

35 €

Cel mai scurt timp de zbor

2h 00m

Zboruri directe

Ma, Mi, Jo, Sâ și Du

Aeroporturi în Karlsruhe

1 aeroport
Cel mai bun zbor doar dus din România în Karlsruhe din ultimele 72 de ore este 35 €, în vreme ce cel mai bun dus întors pe aceeași rută este 293 €.
Cel mai rapid zbor din România către Karlsruhe durează 2h 00m.
Zborurile directe pleacă marți, miercuri, joi, sâmbătă și duminică din România către Karlsruhe. Compania aeriană care operează zboruri directe este Wizz Air..
Există 1 aeroport în apropiere de Karlsruhe: Karlsruhe Söllingen (FKB)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din România către Karlsruhe

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din România către Karlsruhe?

Wizz Air. Wizz Air este cea mai populară companie care operează ruta din România către Karlsruhe

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul România - Karlsruhe ?

Bucureşti Henri Coandă - Karlsruhe Söllingen. Zboară din Bucureşti Henri Coandă către Karlsruhe Söllingen cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta România - Karlsruhe

Compară ușor bilete de avion dus-întors din România către Karlsruhe

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din România către Karlsruhe, schimbând tab-urile.
Mai multe companii aeriene
16 dec.
OTP05:30Bucureşti Henri Coandă
13h 05m
1 escală
FKB18:35Karlsruhe Söllingen
19 dec.
FKB01:45Karlsruhe Söllingen
9h 50m
1 escală
OTP11:35Bucureşti Henri Coandă
Mai multe companii aeriene
17 dec.
OTP00:10Bucureşti Henri Coandă
5h 05m
1 escală
FKB05:15Karlsruhe Söllingen
18 dec.
FKB17:50Karlsruhe Söllingen
18h 35m
2 escale
OTP12:25Bucureşti Henri Coandă
Mai multe companii aeriene
17 dec.
OTP00:10Bucureşti Henri Coandă
5h 05m
1 escală
FKB05:15Karlsruhe Söllingen
18 dec.
FKB17:50Karlsruhe Söllingen
13h 10m
1 escală
OTP07:00Bucureşti Henri Coandă
Mai multe companii aeriene
16 dec.
OTP03:35Bucureşti Henri Coandă
15h 00m
2 escale
FKB18:35Karlsruhe Söllingen
19 dec.
FKB01:45Karlsruhe Söllingen
9h 50m
1 escală
OTP11:35Bucureşti Henri Coandă
Mai multe companii aeriene
16 dec.
OTP03:35Bucureşti Henri Coandă
15h 00m
2 escale
FKB18:35Karlsruhe Söllingen
19 dec.
FKB08:40Karlsruhe Söllingen
22h 45m
2 escale
OTP07:25Bucureşti Henri Coandă
Mai multe companii aeriene
16 dec.
OTP03:35Bucureşti Henri Coandă
15h 00m
2 escale
FKB18:35Karlsruhe Söllingen
19 dec.
FKB08:40Karlsruhe Söllingen
12h 30m
3 escale
OTP21:10Bucureşti Henri Coandă

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din România către Karlsruhe

Dacă te interesează zborurile doar dus din România în Karlsruhe, vezi câteva dintre oferte noastreoferită de Ryanair
Ryanair
16 dec.
OTP05:30Bucureşti Henri Coandă
13h 05m
1 escală
FKB18:35Karlsruhe Söllingen
Mai multe companii aeriene
18 dec.
OTP02:55Bucureşti Henri Coandă
15h 30m
1 escală
FKB18:25Karlsruhe Söllingen
Ryanair
16 dec.
OTP05:30Bucureşti Henri Coandă
13h 05m
1 escală
FKB18:35Karlsruhe Söllingen

Cele mai bune companii aeriene care zboară din România în Karlsruhe

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din România în Karlsruhe, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz AirPrețDe la 33 €Anulare GratuităEvaluare
7,0
7,1

Îmbarcare

7,1

Confort

7,7

Echipaj

6,3

Divertisment

6,6

Mâncare

Evaluări

Avioanul a avut 11 ore inarziere.

1 / 10
Caută zboruri Wizz Air

Rute alternative din România către Karlsruhe

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Frankfurt
Cel mai rapid zbor2h 30m
Cel mai ieftin114 €
Zboruri din Bucureşti către Stuttgart
Cel mai rapid zbor3h 50m
Cel mai ieftin149 €
Zboruri din Timișoara către Frankfurt
Cel mai rapid zbor2h 00m
Cel mai ieftin30 €
Zboruri din Sibiu către Frankfurt
Cel mai rapid zbor2h 25m
Cel mai ieftin61 €
Zboruri din Sibiu către Stuttgart
Cel mai rapid zbor3h 55m
Cel mai ieftin157 €
Zboruri din Bucureşti către Karlsruhe
Cel mai rapid zbor13h 05m
Cel mai ieftin269 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Friedrichshafen
Cel mai rapid zbor12h 30m
Cel mai ieftin555 €

Zboruri similare rutei România - Karlsruhe

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei România - Karlsruhe.

De ce să folosești momondo?

Pentru a găsi zborul care răspunde cel mai bine nevoilor tale, momondo reunește numeroase rute de la diferite companii aeriene și agenții de turism. Tu te poți folosi apoi de sfaturile noastre și de filtrele pe care le punem la dispoziție pentru a găsi cel mai bun zbor din România în Karlsruhe.

momondo îți poate afișa doar zborurile România - Karlsruhe care au politici de rezervare flexibilă, punându-ți la dispoziție și alte filtre și funcționalități.

momondo oferă o serie de filtre utile cu ajutorul cărora să găsești zborul potrivit. Poți alege orele de zbor care te interesează, aeroporturile și chiar metoda de plată preferată. Avem numeroase opțiuni în repertoriu pentru ca tu să rezervi zboruri ideal din România în Karlsruhe.

Sigur. momondo urmărește prețurile zborurilor România - Karlsruhe. Tu nu ai nevoie decât de o adresă de e-mail validă, iar noi ne ocupăm de restul; atât de simplu și rapid.


Iată de ce călătorii aleg momondo
Călătorii flexibile
momondo îți înțelege nevoia de flexibilitate și de aceea îți punem la dispoziție un filtru special pentru zborurile care nu percep taxe de modificare.
Sfaturi de la experți
Informații bazate pe date și redactate pentru a te ajuta să găsești cel mai bun zbor (de la cel mai ieftin moment de zbor al zilei la intervalul cu care să rezervi în avans).
Alerte de preț
Urmărește prețul rutei de zbor preferate și primește alerte atunci când apar modificări.