Zboruri ieftine din Luanda către Bucureşti

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 3/10
Du 10/10

Informații despre zborurile din Luanda către Bucureşti

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Luanda către Bucureşti
Cel mai bun preț găsit1.220 €Cea mai bună ofertă de zbor din Luanda către Bucureşti găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 1.220 €
Cel mai scurt timp de zbor18h 25mCel mai rapid zbor din Luanda către Bucureşti durează 18h 25m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Luanda către Bucureşti. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Luanda 4 de Fevereiro - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă.
Aeroporturi în Bucureşti2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Bucureşti: Bucureşti Aeroportul Internațional București Băneasa - Aurel Vlaicu (BBU), Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Luanda către Bucureşti

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Luanda către Bucureşti?

seara

Zborurile din Luanda către Bucureşti sunt cu aproximativ 0% mai scumpe seara decât seara

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Luanda - Bucureşti ?

Luanda 4 de Fevereiro - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Zboară din Luanda 4 de Fevereiro către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Luanda - Bucureşti


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Luanda către Bucureşti

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Luanda către Bucureşti, schimbând tab-urile.
Air France
19 nov.
LAD17:15Luanda 4 de Fevereiro
19h 10m
1 escală
OTP12:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
22 nov.
OTP09:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17h 10m
1 escală
LAD02:45Luanda 4 de Fevereiro
1.004 €
Caută similare
TAP AIR PORTUGAL
19 nov.
LAD17:45Luanda 4 de Fevereiro
24h 05m
2 de escale
OTP17:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
22 nov.
OTP09:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
18h 25m
2 de escale
LAD03:50Luanda 4 de Fevereiro
1.428 €
Caută similare

  • Ce distanță este între Luanda 4 de Fevereiro și Bucureşti cu avionul?

    Luanda 4 de Fevereiro și Bucureşti se află la 6056,4 km distanță. În condiții normale, această călătorie va dura 19h 10m cu avionul.