Zboruri ieftin din Karlsruhe în Bucureşti, începând de la 44 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Vi 10/12
Vi 17/12

Informații despre zborurile din Karlsruhe către Bucureşti

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Karlsruhe către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor20h 30mCel mai rapid zbor din Karlsruhe către Bucureşti durează 20h 30m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Karlsruhe către Bucureşti. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Karlsruhe Söllingen - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă.
Aeroporturi în Bucureşti2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Bucureşti: Bucureşti Aeroportul Internațional București Băneasa - Aurel Vlaicu (BBU), Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Karlsruhe către Bucureşti

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Bucureşti?

iulie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Karlsruhe către Bucureşti este iulie. Cea mai scumpă este noiembrie.

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Karlsruhe - Bucureşti ?

Karlsruhe Söllingen - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Zboară din Karlsruhe Söllingen către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Karlsruhe - Bucureşti


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Karlsruhe către Bucureşti

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Karlsruhe către Bucureşti, schimbând tab-urile.
Ryanair
14 ian.
FKB07:50Karlsruhe Söllingen
9h 35m
1 escală
OTP17:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
18 ian.
OTP01:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
9h 00m
1 escală
FKB10:40Karlsruhe Söllingen
Companii aeriene multiple
14 ian.
FKB01:45Karlsruhe Söllingen
29h 05m
2 de escale
OTP06:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17 ian.
OTP11:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
22h 45m
1 escală
FKB10:40Karlsruhe Söllingen
Companii aeriene multiple
14 ian.
FKB07:50Karlsruhe Söllingen
21h 25m
1 escală
OTP05:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16 ian.
OTP08:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
32h 15m
2 de escale
FKB16:55Karlsruhe Söllingen
Ryanair
14 ian.
FKB07:50Karlsruhe Söllingen
9h 35m
1 escală
OTP17:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17 ian.
OTP01:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
9h 15m
1 escală
FKB10:55Karlsruhe Söllingen
Companii aeriene multiple
14 ian.
FKB01:45Karlsruhe Söllingen
29h 05m
2 de escale
OTP06:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16 ian.
OTP06:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
34h 05m
2 de escale
FKB16:55Karlsruhe Söllingen
Companii aeriene multiple
14 ian.
FKB01:45Karlsruhe Söllingen
29h 05m
2 de escale
OTP06:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17 ian.
OTP05:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
31h 50m
2 de escale
FKB13:30Karlsruhe Söllingen

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Karlsruhe către Bucureşti

Dacă te interesează zborurile doar dus din Karlsruhe în Bucureşti, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Ryanair și Wizz Air
Wizz Air
2 mai
FKB11:15Karlsruhe Söllingen
2h 20m
OTP13:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
2 mai
FKB13:25Karlsruhe Söllingen
15h 05m
2 de escale
OTP04:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
22 dec.
FKB02:20Karlsruhe Söllingen
26h 50m
3 de escale
OTP05:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Caută zboruri de ultim moment în Bucureşti din Karlsruhe

Găsește și compară prețuri la zboruri de ultim moment din Karlsruhe în Bucureşti
Companii aeriene multiple
13 dec.
FKB10:20Karlsruhe Söllingen
20h 30m
2 de escale
OTP06:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20 dec.
OTP12:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
22h 40m
2 de escale
FKB10:40Karlsruhe Söllingen
Companii aeriene multiple
13 dec.
FKB10:20Karlsruhe Söllingen
20h 30m
2 de escale
OTP06:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20 dec.
OTP11:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
22h 45m
1 escală
FKB10:40Karlsruhe Söllingen
Companii aeriene multiple
13 dec.
FKB01:10Karlsruhe Söllingen
19h 45m
1 escală
OTP20:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20 dec.
OTP11:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
22h 45m
1 escală
FKB10:40Karlsruhe Söllingen
Companii aeriene multiple
13 dec.
FKB05:05Karlsruhe Söllingen
29h 25m
3 de escale
OTP10:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20 dec.
OTP12:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
22h 40m
2 de escale
FKB10:40Karlsruhe Söllingen

  • Ce distanță este între Karlsruhe Söllingen și Bucureşti cu avionul?

    Karlsruhe Söllingen și Bucureşti se află la 1436,6 km distanță. În ceea ce privește timpul de zbor, acesta durează puțin peste 7h 00m.


Rute alternative din Karlsruhe către Bucureşti

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Frankfurt către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin45 €
Zboruri din Frankfurt către Timișoara
Cel mai scurt timp de zbor1h 45m
Cel mai ieftin49 €
Zboruri din Frankfurt către Iași
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin65 €
Zboruri din Frankfurt către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor1h 55m
Cel mai ieftin53 €
Zboruri din Stuttgart către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin55 €
Zboruri din Frankfurt către Sibiu
Cel mai scurt timp de zbor9h 30m
Cel mai ieftin65 €
Zboruri din Stuttgart către Sibiu
Cel mai scurt timp de zbor1h 55m
Cel mai ieftin137 €
Zboruri din Stuttgart către Timișoara
Cel mai scurt timp de zbor29h 00m
Cel mai ieftin234 €
Zboruri din Karlsruhe către Timișoara
Cel mai scurt timp de zbor1h 50m
Cel mai ieftin73 €
Zboruri din Stuttgart către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor5h 50m
Cel mai ieftin124 €
Zboruri din Karlsruhe către Sibiu
Cel mai scurt timp de zbor2h 05m
Cel mai ieftin58 €