Zboruri ieftine din Cluj-Napoca către South Aegean

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Jo 23/9
Jo 30/9

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către South Aegean

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către South Aegean
Cel mai scurt timp de zbor12h 05mCel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către South Aegean durează 12h 05m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Cluj-Napoca către South Aegean. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Thera Santorini.

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către South Aegean

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - South Aegean ?

Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Thera Santorini

Zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj către Thera Santorini cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - South Aegean


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către South Aegean

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către South Aegean, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
12 oct.
CLJ17:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
19h 20m
1 escală
JTR13:05Thera Santorini
14 oct.
JTR08:40Thera Santorini
30h 15m
2 de escale
CLJ14:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
12 oct.
CLJ17:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
15h 45m
2 de escale
JTR09:30Thera Santorini
14 oct.
JTR08:40Thera Santorini
30h 15m
2 de escale
CLJ14:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
5 nov.
CLJ05:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
12h 05m
2 de escale
JTR17:10Thera Santorini
7 nov.
JTR04:20Thera Santorini
10h 05m
2 de escale
CLJ14:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
5 nov.
CLJ02:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
11h 20m
3 de escale
JTR13:45Thera Santorini
7 nov.
JTR04:20Thera Santorini
10h 05m
2 de escale
CLJ14:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
12 oct.
CLJ05:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
35h 00m
3 de escale
JTR16:00Thera Santorini
14 oct.
JTR08:40Thera Santorini
30h 15m
2 de escale
CLJ14:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
5 nov.
CLJ10:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
27h 55m
1 escală
JTR14:10Thera Santorini
7 nov.
JTR13:25Thera Santorini
19h 10m
2 de escale
CLJ08:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către South Aegean

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în South Aegean, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de LOT și Wizz Air
Companii aeriene multiple
3 oct.
CLJ10:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
7h 15m
1 escală
JTR18:05Thera Santorini
Wizz Air
29 sept.
CLJ02:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
34h 40m
2 de escale
JTR13:00Thera Santorini
LOT
29 sept.
CLJ10:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
20h 30m
1 escală
JTR07:00Thera Santorini

Rute alternative din Cluj-Napoca către South Aegean

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Thera
Cel mai scurt timp de zbor1h 50m
Cel mai ieftin47 €
Zboruri din Bucureşti către Rodos
Cel mai scurt timp de zbor6h 50m
Cel mai ieftin61 €
Zboruri din Bucureşti către Mykonos
Cel mai scurt timp de zbor1h 40m
Cel mai ieftin62 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Thera
Cel mai scurt timp de zbor12h 05m
Cel mai ieftin64 €
Zboruri din Timișoara către Mykonos
Cel mai scurt timp de zbor36h 40m
Cel mai ieftin223 €
Zboruri din Timișoara către Paleochori
Cel mai scurt timp de zbor41h 55m
Cel mai ieftin416 €