Zboruri ieftine din Cluj-Napoca către Indonezia

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 3/10
Du 10/10

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Indonezia

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Indonezia
Cel mai scurt timp de zbor20h 50mCel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către Indonezia durează 20h 50m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Cluj-Napoca către Indonezia. Rutele populare, cu escale, pentru această conexiune sunt Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Dempasar Bali Ngurah Rai și Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Jakarta Soekarno-Hatta Intl.

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către Indonezia

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către Indonezia?

Turkish Airlines

Turkish Airlines este cea mai populară companie care operează ruta din Cluj-Napoca către Indonezia

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - Indonezia ?

Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Jakarta Soekarno-Hatta Intl

Zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj către Jakarta Soekarno-Hatta Intl cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - Indonezia


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către Indonezia

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Indonezia, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
26 nov.
CLJ00:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
32h 35m
2 de escale
DPS08:35Dempasar Bali Ngurah Rai
4 dec.
DPS16:05Dempasar Bali Ngurah Rai
25h 40m
2 de escale
CLJ17:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Turkish Airlines
28 nov.
CLJ04:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
27h 40m
1 escală
DPS08:35Dempasar Bali Ngurah Rai
4 dec.
DPS16:05Dempasar Bali Ngurah Rai
18h 00m
1 escală
CLJ10:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Emirates
24 nov.
CLJ08:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
19h 45m
1 escală
DPS04:25Dempasar Bali Ngurah Rai
3 dec.
DPS19:05Dempasar Bali Ngurah Rai
18h 35m
1 escală
CLJ13:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
26 nov.
CLJ00:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
32h 05m
3 de escale
DPS08:05Dempasar Bali Ngurah Rai
4 dec.
DPS15:15Dempasar Bali Ngurah Rai
35h 10m
2 de escale
CLJ02:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
26 nov.
CLJ00:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
24h 50m
3 de escale
DPS00:50Dempasar Bali Ngurah Rai
4 dec.
DPS15:15Dempasar Bali Ngurah Rai
26h 30m
3 de escale
CLJ17:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Emirates
24 nov.
CLJ08:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
19h 45m
1 escală
DPS04:25Dempasar Bali Ngurah Rai
3 dec.
DPS08:10Dempasar Bali Ngurah Rai
29h 30m
2 de escale
CLJ13:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către Indonezia

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în Indonezia, vezi câteva dintre oferte noastreoferită de Emirates
Emirates
16 feb.
CLJ08:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
19h 45m
1 escală
DPS04:25Dempasar Bali Ngurah Rai
Companii aeriene multiple
16 feb.
CLJ04:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
24h 15m
2 de escale
DPS04:25Dempasar Bali Ngurah Rai
Companii aeriene multiple
16 feb.
CLJ01:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
27h 20m
3 de escale
DPS04:25Dempasar Bali Ngurah Rai

Caută zboruri de ultim moment în Indonezia din Cluj-Napoca

Găsește și compară prețuri la zboruri de ultim moment din Cluj-Napoca în Indonezia
Companii aeriene multiple
2 oct.
CLJ09:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
65h 50m
3 de escale
DPS03:20Dempasar Bali Ngurah Rai
9 oct.
DPS08:00Dempasar Bali Ngurah Rai
36h 25m
2 de escale
CLJ20:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1.017 €
Caută similare
Companii aeriene multiple
2 oct.
CLJ09:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
63h 40m
3 de escale
DPS01:10Dempasar Bali Ngurah Rai
9 oct.
DPS09:30Dempasar Bali Ngurah Rai
32h 25m
3 de escale
CLJ17:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1.028 €
Caută similare

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în Indonezia

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în Indonezia, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Turkish Airlines
PrețDe la 551 €
Anulare Gratuită
Evaluare
8,1

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj în Indonezia posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Indonezia au adoptat noi politici pentru a răspunde mai bine impactului global cauzat de COVID-19. Câteva dintre companiile care ar putea renunța la taxele de anulare sunt Turkish Airlines și KLM. Poți căuta întreaga listă de companii aeriene care, precum Turkish Airlines, oferă această flexibilitate.


Rute alternative din Cluj-Napoca către Indonezia

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Dempasar
Cel mai scurt timp de zbor15h 50m
Cel mai ieftin663 €
Zboruri din Bucureşti către Jakarta
Cel mai scurt timp de zbor15h 00m
Cel mai ieftin677 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Jakarta
Cel mai scurt timp de zbor20h 50m
Cel mai ieftin701 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Dempasar
Cel mai scurt timp de zbor32h 35m
Cel mai ieftin743 €
Zboruri din Bucureşti către Surabaya
Cel mai scurt timp de zbor28h 20m
Cel mai ieftin862 €


Zboruri către alte orașe din Indonezia

Ți-ai pierdut interesul pentru Indonezia? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Indonezia