Zboruri ieftin din Cluj-Napoca în Dempasar, începând de la 782 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Jo 27/1
Jo 3/2

Oferte din partea a peste 900 de site-uri de călătorii.

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Dempasar

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Dempasar
Cel mai bun preț găsit715 €Cea mai bună ofertă de zbor din Cluj-Napoca către Dempasar găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 715 €
Cel mai scurt timp de zbor17h 00mCel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către Dempasar durează 17h 00m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Cluj-Napoca către Dempasar. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Dempasar Bali Ngurah Rai.
Aeroporturi în Dempasar1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Dempasar: Dempasar Bali Ngurah Rai (DPS)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Cluj-Napoca către Dempasar

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Dempasar?

decembrie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Cluj-Napoca către Dempasar este decembrie. Cea mai scumpă este octombrie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Cluj-Napoca către Dempasar?

luni

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este luni, iar cea mai scumpă, Vineri.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Cluj-Napoca către Dempasar?

la prânz

Zborurile din Cluj-Napoca către Dempasar sunt cu aproximativ 19% mai scumpe seara decât la prânz

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Cluj-Napoca către Dempasar?

Turkish Airlines

Turkish Airlines este cea mai populară companie care operează ruta din Cluj-Napoca către Dempasar

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Cluj-Napoca - Dempasar ?

Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Dempasar Bali Ngurah Rai

Zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj către Dempasar Bali Ngurah Rai cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Cluj-Napoca - Dempasar

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Cluj-Napoca - Dempasar?

Cu 60 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Cluj-Napoca către Dempasar este cu aproximativ 60 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către Dempasar

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Dempasar, schimbând tab-urile.
Turkish Airlines
22 apr.
CLJ17:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17h 00m
1 escală
DPS10:30Dempasar Bali Ngurah Rai
30 apr.
DPS17:00Dempasar Bali Ngurah Rai
28h 40m
1 escală
CLJ21:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
10 mai
CLJ17:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17h 00m
1 escală
DPS10:30Dempasar Bali Ngurah Rai
17 mai
DPS17:00Dempasar Bali Ngurah Rai
21h 50m
2 de escale
CLJ14:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Turkish Airlines
10 mai
CLJ17:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17h 00m
1 escală
DPS10:30Dempasar Bali Ngurah Rai
17 mai
DPS17:00Dempasar Bali Ngurah Rai
16h 55m
1 escală
CLJ09:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Turkish Airlines
1 iun.
CLJ05:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
28h 45m
1 escală
DPS10:30Dempasar Bali Ngurah Rai
8 iun.
DPS17:00Dempasar Bali Ngurah Rai
28h 40m
1 escală
CLJ21:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
12 mai
CLJ10:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
23h 05m
2 de escale
DPS09:30Dempasar Bali Ngurah Rai
20 mai
DPS14:05Dempasar Bali Ngurah Rai
19h 50m
2 de escale
CLJ09:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Turkish Airlines
29 mar.
CLJ17:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17h 00m
1 escală
DPS10:30Dempasar Bali Ngurah Rai
2 apr.
DPS17:00Dempasar Bali Ngurah Rai
28h 40m
1 escală
CLJ21:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută zboruri de ultim moment din Cluj-Napoca în Dempasar

Găsește și compară prețuri la zboruri dus-întors de ultim moment din Cluj-Napoca în Dempasar.
Companii aeriene multiple
28 ian.
CLJ08:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
25h 15m
3 de escale
DPS09:20Dempasar Bali Ngurah Rai
30 ian.
DPS02:00Dempasar Bali Ngurah Rai
43h 30m
3 de escale
CLJ21:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
28 ian.
CLJ14:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
32h 30m
3 de escale
DPS23:10Dempasar Bali Ngurah Rai
30 ian.
DPS10:35Dempasar Bali Ngurah Rai
34h 55m
2 de escale
CLJ21:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
1.461 €
Caută similare

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Cluj-Napoca în Dempasar

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Cluj-Napoca în Dempasar, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Turkish Airlines
PrețDe la 570 €
Anulare Gratuită
Evaluare
8,2

Zboruri cu Turkish Airlines din Cluj-Napoca în Dempasar

Cele mai bune oferte Turkish Airlines la biletele de avion Cluj-Napoca - Dempasar
Turkish Airlines
22 apr.
CLJ17:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17h 00m
1 escală
DPS10:30Dempasar Bali Ngurah Rai
30 apr.
DPS17:00Dempasar Bali Ngurah Rai
28h 40m
1 escală
CLJ21:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Turkish Airlines
10 mai
CLJ17:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17h 00m
1 escală
DPS10:30Dempasar Bali Ngurah Rai
17 mai
DPS17:00Dempasar Bali Ngurah Rai
16h 55m
1 escală
CLJ09:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Turkish Airlines
1 iun.
CLJ05:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
28h 45m
1 escală
DPS10:30Dempasar Bali Ngurah Rai
8 iun.
DPS17:00Dempasar Bali Ngurah Rai
28h 40m
1 escală
CLJ21:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj în Dempasar Bali Ngurah Rai posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Dempasar Bali Ngurah Rai au adoptat noi politici pentru a răspunde mai bine impactului global cauzat de COVID-19. Câteva dintre companiile care ar putea renunța la taxele de anulare sunt Turkish Airlines și KLM. Poți căuta întreaga listă de companii aeriene care, precum Turkish Airlines, oferă această flexibilitate.

  • Ce distanță este între Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj și Dempasar Bali Ngurah Rai cu avionul?

    Între Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj și Dempasar Bali Ngurah Rai este o distanță de Dempasar Bali Ngurah Rai. Durata normală a unui zbor pentru această rută este de 17h 00m.


Rute alternative din Cluj-Napoca către Dempasar

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Dempasar
Cel mai scurt timp de zbor15h 50m
Cel mai ieftin646 €

Zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Dempasar

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Dempasar.

Zboruri către alte orașe din Indonezia

Ți-ai pierdut interesul pentru Dempasar? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Indonezia