Zboruri ieftine din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 26/9
Du 3/10

Informații despre zborurile din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln
Cel mai bun preț găsit50 €Cea mai bună ofertă de zbor din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 50 €
Cel mai scurt timp de zbor2h 45mCel mai rapid zbor din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln durează 2h 45m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Köln Aeroportul Köln-Bonn.
Aeroporturi în Köln1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Köln: Köln Aeroportul Köln-Bonn (CGN)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Köln?

noiembrie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln este noiembrie. Cea mai scumpă este iulie.

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln?

Ryanair

Austrian Airlines, Blue Air și Eurowings sunt cele mai populare companii care operează ruta din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Köln?

Cu 34 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln este cu aproximativ 34 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln, schimbând tab-urile.
Blue Air
15 oct.
OTP09:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 45m
CGN11:50Köln Aeroportul Köln-Bonn
18 oct.
CGN09:20Köln Aeroportul Köln-Bonn
2h 30m
OTP11:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
26 nov.
OTP05:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 45m
CGN08:30Köln Aeroportul Köln-Bonn
30 nov.
CGN01:30Köln Aeroportul Köln-Bonn
4h 50m
1 escală
OTP06:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
15 oct.
OTP09:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 45m
CGN11:50Köln Aeroportul Köln-Bonn
22 oct.
CGN04:35Köln Aeroportul Köln-Bonn
14h 05m
1 escală
OTP18:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
15 oct.
OTP13:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
15h 15m
1 escală
CGN05:00Köln Aeroportul Köln-Bonn
20 oct.
CGN07:35Köln Aeroportul Köln-Bonn
7h 35m
1 escală
OTP15:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
9 oct.
OTP16:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
12h 15m
1 escală
CGN05:00Köln Aeroportul Köln-Bonn
10 oct.
CGN18:00Köln Aeroportul Köln-Bonn
11h 40m
1 escală
OTP05:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
9 oct.
OTP16:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
12h 15m
1 escală
CGN05:00Köln Aeroportul Köln-Bonn
10 oct.
CGN18:00Köln Aeroportul Köln-Bonn
11h 40m
1 escală
OTP05:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln

Dacă te interesează zborurile doar dus din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă în Köln, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de Ryanair
Ryanair
13 oct.
OTP09:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
9h 30m
1 escală
CGN19:20Köln Aeroportul Köln-Bonn
Ryanair
29 sept.
OTP17:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
11h 10m
1 escală
CGN04:40Köln Aeroportul Köln-Bonn
Ryanair
29 sept.
OTP17:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
11h 10m
1 escală
CGN04:40Köln Aeroportul Köln-Bonn

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă în Köln

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă în Köln, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Blue Air
PrețDe la 68 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
Ryanair
PrețDe la 75 €
Anulare Gratuită
Evaluare
6,8
7,1

Îmbarcare

6,7

Confort

7,5

Echipaj

6,1

Divertisment

6,4

Mâncare

Evaluări

Pro: Nothing

Contra: Ryanair announced that we could postpone the flights without any cost due to corona virus and when I tried to reach them/to change the flight date the change tax was still there.

1 / 2
Eurowings
PrețDe la 111 €
Anulare Gratuită
Evaluare
6,7
Austrian Airlines
PrețDe la 141 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,2
Lufthansa
PrețDe la 142 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă în Köln Aeroportul Köln-Bonn posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Pentru a mai ușura din stresul rezervării zborurilor, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Köln Aeroportul Köln-Bonn au luat măsuri în fața pandemiei. Este posibil ca următoarele companii să aibă politici de anulare flexibile: Blue Air, Lufthansa și Ryanair.

  • Ce distanță este între Bucureşti Aeroportul Henri Coandă și Köln Aeroportul Köln-Bonn cu avionul?

    Distanța în linie dreaptă dintre Bucureşti Aeroportul Henri Coandă și Köln Aeroportul Köln-Bonn este 1589,6 km. Cu avionul, această rută durează în mod normal 2h 45m.


Rute alternative din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Köln

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Berlin
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin19 €
Zboruri din Bucureşti către Hamburg
Cel mai scurt timp de zbor2h 40m
Cel mai ieftin36 €
Zboruri din Bucureşti către Dortmund
Cel mai scurt timp de zbor2h 40m
Cel mai ieftin44 €
Zboruri din Bucureşti către Köln
Cel mai scurt timp de zbor2h 45m
Cel mai ieftin54 €
Zboruri din Bucureşti către Karlsruhe
Cel mai scurt timp de zbor9h 15m
Cel mai ieftin55 €
Zboruri din Bucureşti către Frankfurt
Cel mai scurt timp de zbor2h 30m
Cel mai ieftin67 €
Zboruri din Bucureşti către Stuttgart
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin75 €
Zboruri din Bucureşti către Munchen
Cel mai scurt timp de zbor2h 05m
Cel mai ieftin84 €
Zboruri din Bucureşti către Düsseldorf
Cel mai scurt timp de zbor2h 40m
Cel mai ieftin131 €
Zboruri din Bucureşti către Münster
Cel mai scurt timp de zbor6h 25m
Cel mai ieftin227 €
Zboruri din Bucureşti către Paderborn
Cel mai scurt timp de zbor8h 05m
Cel mai ieftin360 €