Zboruri ieftin din Washington, D.C. în Cluj-Napoca, începând de la 541 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 5/7
Ma 12/7

Informații despre zborurile din Washington, D.C. către Cluj-Napoca

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Washington, D.C. către Cluj-Napoca

Cel mai bun preț găsit

517 €

Cel mai scurt timp de zbor

17h 15m

Zboruri directe

Niciunul

Aeroporturi în Cluj-Napoca

1 aeroport
Cea mai bună ofertă de zbor din Washington, D.C. către Cluj-Napoca găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 517 €
Cel mai rapid zbor din Washington, D.C. către Cluj-Napoca durează 17h 15m.
Nu există zboruri directe din Washington, D.C. către Cluj-Napoca. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Washington, D.C. Dulles Intl - Aeroportul Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj.
Există 1 aeroport în apropiere de Cluj-Napoca: Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj (CLJ)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Washington, D.C. către Cluj-Napoca

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Cluj-Napoca?

noiembrie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Washington, D.C. către Cluj-Napoca este noiembrie. Cea mai scumpă este iulie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Washington, D.C. către Cluj-Napoca?

sâmbătă

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este sâmbătă, iar cea mai scumpă, sâmbătă.

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Washington, D.C. - Cluj-Napoca ?

Washington, D.C. Dulles Intl - Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

Zboară din Washington, D.C. Dulles Intl către Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Washington, D.C. - Cluj-Napoca

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Washington, D.C. - Cluj-Napoca?

Cu 60 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Washington, D.C. către Cluj-Napoca este cu aproximativ 60 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Washington, D.C. către Cluj-Napoca

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Washington, D.C. către Cluj-Napoca, schimbând tab-urile.
Lufthansa
29 aug.
IAD18:20Washington, D.C. Dulles Intl
19h 20m
1 escală
CLJ13:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
6 oct.
CLJ02:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
20h 25m
1 escală
IAD22:40Washington, D.C. Dulles Intl
Mai multe companii aeriene
29 aug.
IAD18:20Washington, D.C. Dulles Intl
19h 20m
1 escală
CLJ13:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
6 oct.
CLJ14:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
47h 57m
2 escale
IAD14:27Washington, D.C. Dulles Intl
United Airlines
12 sept.
IAD08:30Washington, D.C. Dulles Intl
17h 55m
2 escale
CLJ02:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
24 sept.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
38h 00m
2 escale
IAD00:05Washington, D.C. Dulles Intl
TAROM
29 aug.
IAD17:10Washington, D.C. Dulles Intl
14h 50m
2 escale
CLJ08:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
6 oct.
CLJ01:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
20h 25m
2 escale
IAD22:05Washington, D.C. Dulles Intl
Turkish Airlines
17 sept.
IAD18:55Washington, D.C. Dulles Intl
14h 50m
1 escală
CLJ09:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
27 sept.
CLJ17:35Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
21h 55m
1 escală
IAD15:30Washington, D.C. Dulles Intl
Lufthansa
29 aug.
IAD18:20Washington, D.C. Dulles Intl
19h 20m
1 escală
CLJ13:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
6 oct.
CLJ02:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
14h 20m
2 escale
IAD16:35Washington, D.C. Dulles Intl

Caută zboruri de ultim moment din Washington, D.C. în Cluj-Napoca

Găsește și compară prețuri la zboruri dus-întors de ultim moment din Washington, D.C. în Cluj-Napoca.
Lufthansa
6 iul.
IAD14:10Washington, D.C. Dulles Intl
15h 55m
1 escală
CLJ06:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
24 aug.
CLJ14:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
25h 55m
2 escale
IAD16:25Washington, D.C. Dulles Intl
1.664 €
Caută similare
Mai multe companii aeriene
6 iul.
IAD14:10Washington, D.C. Dulles Intl
17h 50m
2 escale
CLJ08:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
24 aug.
CLJ05:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
18h 10m
2 escale
IAD23:25Washington, D.C. Dulles Intl
1.732 €
Caută similare
Lufthansa
6 iul.
IAD14:10Washington, D.C. Dulles Intl
15h 55m
1 escală
CLJ06:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
24 aug.
CLJ14:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
28h 30m
1 escală
IAD19:00Washington, D.C. Dulles Intl
1.878 €
Caută similare

Zboruri cu Lufthansa din Washington, D.C. în Cluj-Napoca

Cele mai bune oferte Lufthansa la biletele de avion Washington, D.C. - Cluj-Napoca
Lufthansa
29 aug.
IAD18:20Washington, D.C. Dulles Intl
19h 20m
1 escală
CLJ13:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
6 oct.
CLJ02:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
20h 25m
1 escală
IAD22:40Washington, D.C. Dulles Intl
Lufthansa
29 aug.
IAD18:20Washington, D.C. Dulles Intl
19h 20m
1 escală
CLJ13:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
6 oct.
CLJ02:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
14h 20m
2 escale
IAD16:35Washington, D.C. Dulles Intl
Lufthansa
15 oct.
IAD18:20Washington, D.C. Dulles Intl
19h 20m
1 escală
CLJ13:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
25 oct.
CLJ02:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
20h 25m
1 escală
IAD22:40Washington, D.C. Dulles Intl

  • Ce distanță este între Washington, D.C. și Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj cu avionul?

    Distanța dintre Washington, D.C. și Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj este de aproximativ 7662,4 km. Durata normală a unui zbor pentru această rută este de 12h 25m.



Rute alternative din Washington, D.C. către Cluj-Napoca

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Washington, D.C. către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor11h 35m
Cel mai ieftin527 €

De ce să folosești momondo?

Te ajutăm să găsești cele mai bune zboruri care corespund nevoilor tale. momondo compară prețurile a sute de companii aeriene și agenții de turism și te ajută să le filtrezi, pentru a-l rezerva pe cel mai bun din Washington, D.C. în Cluj-Napoca.

Toate căutările de zboruri din Washington, D.C. în Cluj-Napoca pe momondo pot fi filtrate pentru a le afișa pe acelea care au politici flexibile de rezervare.

momondo pune la dispoziție mai multe filtre pentru a te ajuta să găsești cel mai bun zbor din Washington, D.C. în Washington, D.C.. Poți filtra în funcție de preț, companie aeriană, aeroporturi, cabină, avion, metoda de plată, număr de escale și multe altele.

Da, momondo poate urmări prețurile zborurilor Washington, D.C. - Cluj-Napoca, trimițându-ți un mail când apar modificări. Realizează o căutare și configurează o alertă de preț pentru care nu îți vom cere decât adresa de e-mail.


Iată de ce călătorii aleg momondo
Călătorii flexibile
momondo îți înțelege nevoia de flexibilitate și de aceea îți punem la dispoziție un filtru special pentru zborurile care nu percep taxe de modificare.
Sfaturi de la experți
Informații bazate pe date și redactate pentru a te ajuta să găsești cel mai bun zbor (de la cel mai ieftin moment de zbor al zilei la intervalul cu care să rezervi în avans).
Alerte de preț
Urmărește prețul rutei de zbor preferate și primește alerte atunci când apar modificări.