Zboruri ieftin din Phuket City în Bucureşti, începând de la 704 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 24/10
Du 31/10

Informații despre zborurile din Phuket City către Bucureşti

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Phuket City către Bucureşti
Cel mai bun preț găsit648 €Cea mai bună ofertă de zbor din Phuket City către Bucureşti găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 648 €
Cel mai scurt timp de zbor22h 45mCel mai rapid zbor din Phuket City către Bucureşti durează 22h 45m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Phuket City către Bucureşti. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Phuket City - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă.
Aeroporturi în Bucureşti2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Bucureşti: Bucureşti Aeroportul Internațional București Băneasa - Aurel Vlaicu (BBU), Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Phuket City către Bucureşti

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Phuket City către Bucureşti?

dimineața

Zborurile din Phuket City către Bucureşti sunt cu aproximativ 0% mai scumpe dimineața decât dimineața

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Phuket City - Bucureşti ?

Phuket City - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Zboară din Phuket City către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Phuket City - Bucureşti


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Phuket City către Bucureşti

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Phuket City către Bucureşti, schimbând tab-urile.
Singapore Airlines
31 mar.
HKT11:05Phuket City
26h 05m
2 de escale
OTP13:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4 apr.
OTP02:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
24h 45m
2 de escale
HKT02:55Phuket City
Qatar Airways
31 mar.
HKT13:30Phuket City
22h 45m
1 escală
OTP12:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4 apr.
OTP09:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20h 15m
1 escală
HKT05:30Phuket City
Turkish Airlines
31 mar.
HKT17:55Phuket City
14h 35m
1 escală
OTP08:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3 apr.
OTP23:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
32h 30m
1 escală
HKT07:55Phuket City
Emirates
30 mar.
HKT20:10Phuket City
18h 30m
1 escală
OTP14:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3 apr.
OTP20:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
32h 00m
1 escală
HKT04:30Phuket City
Austrian Airlines
31 mar.
HKT13:25Phuket City
20h 25m
2 de escale
OTP09:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4 apr.
OTP16:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17h 30m
2 de escale
HKT10:20Phuket City
1.117 €
Caută similare
Qatar Airways
31 mar.
HKT13:30Phuket City
22h 45m
1 escală
OTP12:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4 apr.
OTP09:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20h 15m
1 escală
HKT05:30Phuket City

  • Ce distanță este între Phuket City și Bucureşti cu avionul?

    Un zbor din Phuket City în Bucureşti traversează aproximativ 7986,2 km. Zborurile parcurg în mod normal această distanță în 14h 35m, în funcție de condițiile de zbor și de traficul aerian din jurul ambelor aeroporturi.