Zboruri ieftine din Портланд către Bucureşti

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Vi 1/10
Vi 8/10

Informații despre zborurile din Портланд către Bucureşti

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Портланд către Bucureşti
Cel mai bun preț găsit642 €Cea mai bună ofertă de zbor din Портланд către Bucureşti găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 642 €
Cel mai scurt timp de zbor23h 00mCel mai rapid zbor din Портланд către Bucureşti durează 23h 00m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Портланд către Bucureşti. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Портланд - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă.
Aeroporturi în Bucureşti2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Bucureşti: Bucureşti Aeroportul Internațional București Băneasa - Aurel Vlaicu (BBU), Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Портланд către Bucureşti

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Bucureşti?

februarie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Портланд către Bucureşti este februarie. Cea mai scumpă este iulie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Портланд către Bucureşti?

marți

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este marți, iar cea mai scumpă, marți.

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Портланд - Bucureşti ?

Портланд - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Zboară din Портланд către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Портланд - Bucureşti

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Портланд - Bucureşti?

Cu 59 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Портланд către Bucureşti este cu aproximativ 59 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Портланд către Bucureşti

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Портланд către Bucureşti, schimbând tab-urile.
United Airlines
21 oct.
PDX07:14Портланд
18h 06m
2 de escale
OTP01:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
30 nov.
OTP01:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
22h 10m
2 de escale
PDX23:30Портланд
KLM
20 oct.
PDX08:35Портланд
18h 45m
2 de escale
OTP03:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
30 nov.
OTP01:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
21h 45m
2 de escale
PDX22:45Портланд
Air Canada
5 dec.
PDX05:25Портланд
17h 20m
2 de escale
OTP22:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
14 dec.
OTP01:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
25h 09m
3 de escale
PDX02:24Портланд
Companii aeriene multiple
11 oct.
PDX09:45Портланд
23h 05m
2 de escale
OTP08:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
25 oct.
OTP04:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20h 18m
2 de escale
PDX00:53Портланд
United Airlines
24 oct.
PDX03:05Портланд
22h 15m
2 de escale
OTP01:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2 dec.
OTP01:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
21h 29m
2 de escale
PDX22:49Портланд
Lufthansa
22 oct.
PDX08:50Портланд
25h 00m
2 de escale
OTP09:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
3 dec.
OTP01:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
18h 49m
2 de escale
PDX20:04Портланд

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Портланд către Bucureşti

Dacă te interesează zborurile doar dus din Портланд în Bucureşti, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre.
Companii aeriene multiple
13 oct.
PDX10:25Портланд
22h 25m
2 de escale
OTP08:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
11 oct.
PDX09:45Портланд
23h 05m
2 de escale
OTP08:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
2 oct.
PDX09:40Портланд
23h 10m
2 de escale
OTP08:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

  • Ce distanță este între Портланд și Bucureşti cu avionul?

    Distanța dintre Портланд și Bucureşti este de aproximativ 9543,7 km. Cu avionul, această rută durează în mod normal 17h 20m.