Zboruri Europa România Iași Nisa către Iași

Zboruri ieftine din Nisa către Iași

Dus-întors
Economic
Nisa (NCE)
Iași (IAS)
sâm. 3/4
sâm. 10/4
Any month
Compară cu momondo |

Informații despre zborurile din Nisa către Iași

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Nisa către Iași
Cel mai bun preț găsit3.106 leiCea mai bună ofertă de zbor din Nisa către Iași găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 3.106 lei
Cel mai scurt timp de zbor7h 45mCel mai rapid zbor din Nisa către Iași durează 7h 45m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Nisa către Iași. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Nisa Côte d'Azur - Iași.
Aeroporturi în Iași1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Iași: Iași (IAS)

Cum să găsești cel mai ieftin zbor din Nisa către Iași

Nu-i nevoie să mai cauți. Am verificat toate căutările pentru această rută pe momondo și îți oferim cele mai importante informații pentru ca tu să găsești cel mai ieftin zbor pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Iași?

Octombrie
Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Nisa către Iași este Octombrie. Cea mai scumpă este Aprilie.

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Nisa - Iași ?

Nisa Côte d'Azur - Iași
Zboară din Nisa Côte d'Azur către Iași cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Nisa - Iași
NCE
Nisa Côte d'Azur
IAS
Iași

Compară zborurile din Nisa către Iași în mod simplu

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Nisa către Iași, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
12 aug.
11:15Nisa Côte d'Azur
6h 40m
1 escală
17:55Iași
26 aug.
05:30Iași
6h 10m
1 escală
11:40Nisa Côte d'Azur
1.222 lei
Caută similare
Lufthansa
12 aug.
03:10Nisa Côte d'Azur
7h 05m
2 de escale
10:15Iași
28 aug.
11:55Iași
7h 55m
2 de escale
19:50Nisa Côte d'Azur
1.085 lei
Caută similare
Lufthansa
12 aug.
03:10Nisa Côte d'Azur
7h 05m
2 de escale
10:15Iași
29 aug.
11:55Iași
7h 55m
2 de escale
19:50Nisa Côte d'Azur
1.154 lei
Caută similare

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Nisa către Iași

Dacă te interesează zborurile doar dus din Nisa în Iași, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de TAROM
Companii aeriene multiple
29 apr.
11:15Nisa Côte d'Azur
16h 50m
1 escală
04:05Iași
TAROM
29 apr.
07:40Nisa Côte d'Azur
30h 45m
2 de escale
14:25Iași
Companii aeriene multiple
29 apr.
12:40Nisa Côte d'Azur
42h 25m
3 de escale
07:05Iași

Rute alternative din Nisa către Iași

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Marsilia către Bucureşti
Cel mai rapid zbor
2h 40m
Ieftin
210 lei
Zboruri din Nisa către Bucureşti
Cel mai rapid zbor
2h 25m
Ieftin
251 lei
Zboruri Europa România Iași Nisa către Iași
  • Dus-întors
  • Doar dus
  • Multi-City
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
  • Multiple
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi
Economic
  • Economic
  • Premium Economy
  • Business
  • Clasa întâi