Zboruri ieftin din Aeroportul Newark în Cluj-Napoca, începând de la 168 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Sâ 23/10
Sâ 30/10

Informații despre zborurile din Aeroportul Newark către Cluj-Napoca

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Aeroportul Newark către Cluj-Napoca
Cel mai bun preț găsit374 €Cea mai bună ofertă de zbor din Aeroportul Newark către Cluj-Napoca găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 374 €
Cel mai scurt timp de zbor15h 30mCel mai rapid zbor din Aeroportul Newark către Cluj-Napoca durează 15h 30m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Aeroportul Newark către Cluj-Napoca. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Newark - Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj.
Aeroporturi în Cluj-Napoca1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Cluj-Napoca: Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj (CLJ)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Aeroportul Newark către Cluj-Napoca

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Cluj-Napoca?

martie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Aeroportul Newark către Cluj-Napoca este martie. Cea mai scumpă este iunie.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Aeroportul Newark - Cluj-Napoca?

Cu 33 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Aeroportul Newark către Cluj-Napoca este cu aproximativ 33 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Aeroportul Newark către Cluj-Napoca

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Aeroportul Newark către Cluj-Napoca, schimbând tab-urile.
Lufthansa
28 nov.
EWR15:50Newark
20h 45m
1 escală
CLJ12:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
5 dec.
CLJ01:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
19h 20m
1 escală
EWR21:05Newark
Companii aeriene multiple
10 dec.
EWR15:50Newark
36h 25m
2 de escale
CLJ04:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
4 mar.
CLJ09:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
11h 50m
1 escală
EWR21:05Newark
United Airlines
10 dec.
EWR05:05Newark
20h 30m
2 de escale
CLJ01:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
4 mar.
CLJ01:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
19h 20m
1 escală
EWR21:05Newark
Turkish Airlines
28 ian.
EWR19:20Newark
25h 45m
1 escală
CLJ21:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2 feb.
CLJ04:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
19h 45m
1 escală
EWR00:40Newark
Lufthansa
28 nov.
EWR15:50Newark
20h 45m
1 escală
CLJ12:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
5 dec.
CLJ09:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
33h 00m
2 de escale
EWR18:15Newark
Companii aeriene multiple
26 dec.
EWR13:15Newark
23h 20m
2 de escale
CLJ12:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
20 feb.
CLJ01:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
20h 10m
2 de escale
EWR21:55Newark

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Aeroportul Newark către Cluj-Napoca

Dacă te interesează zborurile doar dus din Aeroportul Newark în Cluj-Napoca, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Lufthansa, Turkish Airlines și United Airlines
Companii aeriene multiple
14 nov.
EWR18:55Newark
38h 55m
3 de escale
CLJ09:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
2 nov.
EWR20:55Newark
19h 40m
2 de escale
CLJ16:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Lufthansa
30 oct.
EWR17:50Newark
20h 45m
1 escală
CLJ14:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

  • Ce distanță este între Newark și Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj cu avionul?

    Între Newark și Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj este o distanță de Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj. În ceea ce privește timpul de zbor, acesta durează puțin peste 12h 20m.


Rute alternative din Aeroportul Newark către Cluj-Napoca

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din New York City către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor12h 00m
Cel mai ieftin341 €
Zboruri din New York City către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor12h 50m
Cel mai ieftin399 €
Zboruri din New York City către Iași
Cel mai scurt timp de zbor10h 55m
Cel mai ieftin463 €
Zboruri din New York City către Sibiu
Cel mai scurt timp de zbor14h 25m
Cel mai ieftin548 €

Zboruri similare rutei Aeroportul Newark - Cluj-Napoca

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Aeroportul Newark - Cluj-Napoca.