Zboruri ieftin din Milano în Cluj-Napoca, începând de la 14 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 3/7
Du 10/7

Oferte din partea a peste 900 de site-uri de călătorii.

Informații despre zborurile din Milano către Cluj-Napoca

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Milano către Cluj-Napoca

Cel mai bun preț găsit

14 €

Cel mai scurt timp de zbor

2h 00m

Zboruri directe

Mi, Jo și Du

Aeroporturi în Cluj-Napoca

1 aeroport
Cel mai bun zbor doar dus din Milano în Cluj-Napoca din ultimele 72 de ore este 14 €, în vreme ce cel mai bun dus întors pe aceeași rută este 49 €.
Cel mai rapid zbor din Milano către Cluj-Napoca durează 2h 00m.
Zborurile directe pleacă miercuri, joi și duminică din Milano către Cluj-Napoca. Compania aeriană care operează zboruri directe este Wizz Air..
Există 1 aeroport în apropiere de Cluj-Napoca: Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj (CLJ)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Milano către Cluj-Napoca

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Cluj-Napoca?

ianuarie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Milano către Cluj-Napoca este ianuarie. Cea mai scumpă este iunie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Milano către Cluj-Napoca?

joi

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este joi, iar cea mai scumpă, sâmbătă.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Milano către Cluj-Napoca?

dimineața

Zborurile din Milano către Cluj-Napoca sunt cu aproximativ 32% mai scumpe după-amiaza decât dimineața

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Milano către Cluj-Napoca?

Wizz Air

Wizz Air este cea mai populară companie care operează ruta din Milano către Cluj-Napoca

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Milano - Cluj-Napoca ?

Bergamo Internațional Orio al Serio - Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

Zboară din Bergamo Internațional Orio al Serio către Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Milano - Cluj-Napoca

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Milano - Cluj-Napoca?

Cu 56 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Milano către Cluj-Napoca este cu aproximativ 56 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Milano către Cluj-Napoca

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Milano către Cluj-Napoca, schimbând tab-urile.
Wizz Air
3 oct.
BGY12:10Bergamo Internațional Orio al Serio
2h 00m
CLJ14:10Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
9 oct.
CLJ08:55Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 05m
BGY11:00Bergamo Internațional Orio al Serio
Mai multe companii aeriene
30 aug.
BGY07:45Bergamo Internațional Orio al Serio
2h 00m
CLJ09:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
8 sept.
CLJ03:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
17h 59m
2 de escale
BGY20:59Bergamo Internațional Orio al Serio
Wizz Air
3 oct.
BGY12:10Bergamo Internațional Orio al Serio
2h 00m
CLJ14:10Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
8 oct.
CLJ06:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 05m
BGY08:10Bergamo Internațional Orio al Serio
Lufthansa
26 iul.
MXP16:10Milano-Malpensa
3h 30m
1 escală
CLJ19:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2 aug.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
6h 30m
1 escală
MXP16:35Milano-Malpensa
LOT
29 aug.
MXP15:45Milano-Malpensa
16h 35m
1 escală
CLJ08:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
5 sept.
CLJ14:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
5h 55m
1 escală
MXP19:55Milano-Malpensa
Wizz Air
8 sept.
BGY18:15Bergamo Internațional Orio al Serio
2h 00m
CLJ20:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
12 sept.
CLJ10:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 05m
BGY12:35Bergamo Internațional Orio al Serio

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Milano către Cluj-Napoca

Dacă te interesează zborurile doar dus din Milano în Cluj-Napoca, vezi câteva dintre oferte noastreoferită de Wizz Air
Wizz Air
31 aug.
BGY12:25Bergamo Internațional Orio al Serio
2h 00m
CLJ14:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Mai multe companii aeriene
11 dec.
BGY07:15Bergamo Internațional Orio al Serio
11h 40m
1 escală
CLJ18:55Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
30 aug.
BGY07:45Bergamo Internațional Orio al Serio
2h 00m
CLJ09:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

Caută zboruri de ultim moment din Milano în Cluj-Napoca

Găsește și compară prețuri la zboruri dus-întors de ultim moment din Milano în Cluj-Napoca.
Wizz Air
5 iul.
BGY07:45Bergamo Internațional Orio al Serio
2h 00m
CLJ09:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
11 iul.
CLJ10:10Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 05m
BGY12:15Bergamo Internațional Orio al Serio
Mai multe companii aeriene
5 iul.
BGY06:10Bergamo Internațional Orio al Serio
20h 40m
2 de escale
CLJ02:50Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
11 iul.
CLJ10:10Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 05m
BGY12:15Bergamo Internațional Orio al Serio
Wizz Air
5 iul.
BGY07:45Bergamo Internațional Orio al Serio
2h 00m
CLJ09:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
11 iul.
CLJ10:10Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 05m
BGY12:15Bergamo Internațional Orio al Serio
Mai multe companii aeriene
6 iul.
BGY04:35Bergamo Internațional Orio al Serio
32h 50m
2 de escale
CLJ13:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
7 iul.
CLJ16:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 05m
BGY18:35Bergamo Internațional Orio al Serio
Wizz Air
6 iul.
BGY12:25Bergamo Internațional Orio al Serio
2h 00m
CLJ14:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
7 iul.
CLJ16:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 05m
BGY18:35Bergamo Internațional Orio al Serio
Mai multe companii aeriene
5 iul.
BGY06:10Bergamo Internațional Orio al Serio
15h 20m
2 de escale
CLJ21:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
11 iul.
CLJ10:10Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 05m
BGY12:15Bergamo Internațional Orio al Serio

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Milano în Cluj-Napoca

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Milano în Cluj-Napoca, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz AirPrețDe la 37 €Anulare GratuităEvaluare
7,1
7,2

Îmbarcare

7,1

Confort

7,7

Echipaj

6,8

Divertisment

7,0

Mâncare

Evaluări

Zborul a avut intarziere la plecare iar cand a aterizat am asteptat sa vina autobuzul sa putem cobori din avion. Totul a fost groaznic decand am plecat din Buc catre Roma si inapoi. Nu ma asteptam sa fie atat de slab serviciile si timpul de asteptare atat de mare cu intarzieri. In plus sunt multe cerinte sa poti zbura: masca FFP2 iar echipajul nu are asa ceva dar noi suntem obligati sa avem, se cere test pcr sau antigen pt cei vaccinati, nu e normal asa ceva. Asta inseamna sa ne faceti pe noi cei vaccinati niste prosti pt ca ne-am vaccinat. Urat din artea voastra. Bani dati aiurea pt ca nu ne-a mai cerut nimeni asa ceva. O abusurditate. Ar trebuii sa ne dati banii inapoi, bani cheltuiti degeaba fiind vaccinati cu buster!!!!! Am fost taxati 40 euro pt 3 check-inuri pt ca nu am facut check in cu 3 ore inainte de zbor deoarece aplicatia nu a mers. Am platit pt ca serviciile voastre nu merg si sunt proaste. Voi face plangere la protectia consumatorului! Mariana Bataus

1 / 6
Caută zboruri Wizz Air
  • Zboruri Wizz Air din Milano în Cluj-Napoca

    Ofertele Wizz Air la zborurile din Milano în Cluj-Napoca încep de la 39 € pentru o călătorie dus-întors. Prețul mediu al celor 3 zboruri Wizz Air dus-întors pentru această rută într-o săptămână normală este, în general, 136 €, dar s-au găsit și oferte mult mai ieftine pe momondo.


Zboruri cu LOT din Milano în Cluj-Napoca

Cele mai bune oferte LOT la biletele de avion Milano - Cluj-Napoca
LOT
29 aug.
MXP15:45Milano-Malpensa
16h 35m
1 escală
CLJ08:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
5 sept.
CLJ14:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
5h 55m
1 escală
MXP19:55Milano-Malpensa
LOT
27 iul.
MXP06:35Milano-Malpensa
5h 50m
1 escală
CLJ12:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
31 aug.
CLJ14:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
5h 55m
1 escală
MXP19:55Milano-Malpensa
LOT
14 aug.
MXP03:25Milano-Malpensa
9h 00m
1 escală
CLJ12:25Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
24 aug.
CLJ14:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
26h 05m
1 escală
MXP16:05Milano-Malpensa

Zboruri cu Wizz Air din Milano în Cluj-Napoca

Cele mai bune oferte Wizz Air la biletele de avion Milano - Cluj-Napoca
Wizz Air
3 oct.
BGY12:10Bergamo Internațional Orio al Serio
2h 00m
CLJ14:10Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
9 oct.
CLJ08:55Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 05m
BGY11:00Bergamo Internațional Orio al Serio
Wizz Air
3 oct.
BGY12:10Bergamo Internațional Orio al Serio
2h 00m
CLJ14:10Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
8 oct.
CLJ06:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 05m
BGY08:10Bergamo Internațional Orio al Serio
Wizz Air
8 sept.
BGY18:15Bergamo Internațional Orio al Serio
2h 00m
CLJ20:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
12 sept.
CLJ10:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 05m
BGY12:35Bergamo Internațional Orio al Serio

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Milano în Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj posibilitatea de modificare flexibilă din motive de COVID-19?

    Pentru a mai ușura din stresul rezervării zborurilor, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Milano - Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj au luat măsuri în fața pandemiei. Este posibil ca următoarea companie să aibă politici de modificare flexibile: Wizz Air.

  • Ce distanță este între Milano și Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj cu avionul?

    Distanța dintre Milano și Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj este de aproximativ 1119,5 km. În condiții normale, această călătorie va dura 2h 00m cu avionul.



Rute alternative din Milano către Cluj-Napoca

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Milano către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 05m
Cel mai ieftin40 €
Zboruri din Milano către Suceava
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin26 €
Zboruri din Milano către Iași
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin96 €
Zboruri din Milano către Bacău
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin61 €
Zboruri din Milano către Timișoara
Cel mai scurt timp de zbor1h 40m
Cel mai ieftin20 €
Zboruri din Milano către Sibiu
Cel mai scurt timp de zbor2h 05m
Cel mai ieftin59 €
Zboruri din Milano către Craiova
Cel mai scurt timp de zbor2h 00m
Cel mai ieftin102 €

Zboruri similare rutei Milano - Cluj-Napoca

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Milano - Cluj-Napoca.

De ce să folosești momondo?

momondo compară prețurile a sute de companii aeriene și agenți de turism pentru ca tu să găsești și să rezervi cea mai bună ofertă pentru zborul Milano - Cluj-Napoca . Milioane de utilizatori folosesc cu încredere momondo în fiecare an, ceea ce înseamnă că ești pe mâini bune.

Da, momondo îți permite să filtrezi rezultatele zborurilor din Milano în Cluj-Napoca pentru a ți se afișa doar acelea cu politică de rezervare flexibilă.

După ce ai în față toate opțiunile potențiale de zbor Milano - Cluj-Napoca, momondo te ajută să le sortezi și filtrezi în funcție de preferințe precum compania aeriană, prețul, orele de zbor etc.

Alerte de preț pentru zborurile din Milano în Cluj-Napoca sunt rapid și ușor de configurat cu momondo. Trebuie doar să realizezi o căutare și să apeși pe pictograma alertei. Atât de simplu.


Iată de ce călătorii aleg momondo
Călătorii flexibile
momondo îți înțelege nevoia de flexibilitate și de aceea îți punem la dispoziție un filtru special pentru zborurile care nu percep taxe de modificare.
Sfaturi de la experți
Informații bazate pe date și redactate pentru a te ajuta să găsești cel mai bun zbor (de la cel mai ieftin moment de zbor al zilei la intervalul cu care să rezervi în avans).
Alerte de preț
Urmărește prețul rutei de zbor preferate și primește alerte atunci când apar modificări.