Zboruri ieftine din Londra către Chania

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Sâ 25/9
Sâ 2/10

Informații despre zborurile din Londra către Chania

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Londra către Chania
Cel mai scurt timp de zbor4h 05mCel mai rapid zbor din Londra către Chania durează 4h 05m.
Zboruri directeMi și JoZborurile directe pleacă miercuri și joi din Londra către Chania on. Compania aeriană care operează zboruri directe este British Airways..
Aeroporturi în Chania1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Chania: Chania Souda (CHQ)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Londra către Chania

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Chania?

aprilie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Londra către Chania este aprilie. Cea mai scumpă este decembrie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Londra către Chania?

duminică

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este duminică, iar cea mai scumpă, duminică.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Londra către Chania?

după-amiaza

Zborurile din Londra către Chania sunt cu aproximativ 1% mai scumpe dimineața decât după-amiaza

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Londra - Chania?

Cu 60 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Londra către Chania este cu aproximativ 60 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Londra către Chania

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Londra către Chania, schimbând tab-urile.
Ryanair
11 oct.
STN02:45Londra Stansted
6h 05m
1 escală
CHQ08:50Chania Souda
14 oct.
CHQ03:25Chania Souda
5h 45m
1 escală
STN09:10Londra Stansted
Ryanair
11 oct.
STN02:45Londra Stansted
6h 05m
1 escală
CHQ08:50Chania Souda
21 oct.
CHQ03:25Chania Souda
5h 45m
1 escală
STN09:10Londra Stansted
Companii aeriene multiple
8 oct.
LTN17:55Londra Luton
10h 05m
1 escală
CHQ04:00Chania Souda
16 oct.
CHQ12:30Chania Souda
6h 35m
1 escală
LTN19:05Londra Luton
Ryanair
11 oct.
STN02:45Londra Stansted
6h 05m
1 escală
CHQ08:50Chania Souda
15 oct.
CHQ17:20Chania Souda
12h 05m
1 escală
STN05:25Londra Stansted
Ryanair
19 oct.
STN08:15Londra Stansted
7h 40m
1 escală
CHQ15:55Chania Souda
20 oct.
CHQ10:55Chania Souda
10h 55m
1 escală
STN21:50Londra Stansted
Companii aeriene multiple
4 oct.
LTN17:35Londra Luton
13h 25m
1 escală
CHQ07:00Chania Souda
9 oct.
CHQ12:30Chania Souda
6h 35m
1 escală
LTN19:05Londra Luton

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Londra către Chania

Dacă te interesează zborurile doar dus din Londra în Chania, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de Ryanair
Ryanair
25 oct.
STN09:35Londra Stansted
3h 45m
CHQ13:20Chania Souda
Ryanair
26 sept.
STN02:40Londra Stansted
3h 45m
CHQ06:25Chania Souda
Ryanair
25 oct.
STN02:45Londra Stansted
6h 05m
1 escală
CHQ08:50Chania Souda

  • Ce distanță este între Londra și Chania Souda cu avionul?

    Londra și Chania Souda se află la 2612,2 km distanță.


Zboruri către alte orașe din Grecia

Ți-ai pierdut interesul pentru Chania? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Grecia