Zboruri ieftine din Iași către Larnaca from 40 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 6/6
Ma 13/6

Oferte din partea a peste 900 de site-uri de călătorii.

Informații despre zborurile din Iași către Larnaca

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Iași către Larnaca

Cel mai bun preț găsit

45 €

Cel mai scurt timp de zbor

2h 25m

Zboruri directe

Lu, Jo, Vi, Sâ și Du

Aeroporturi în Larnaca

1 aeroport
Cel mai bun zbor doar dus din Iași în Larnaca din ultimele 72 de ore este 45 €, în vreme ce cel mai bun dus întors pe aceeași rută este 136 €.
Cel mai rapid zbor din Iași către Larnaca durează 2h 25m.
Zborurile directe pleacă luni, joi, Vineri, sâmbătă și duminică din Iași către Larnaca. Compania aeriană care operează zboruri directe este Wizz Air Malta..
Există 1 aeroport în apropiere de Larnaca: Larnaca (LCA)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Iași către Larnaca

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Larnaca?

Februarie. Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Iași către Larnaca este februarie. Cea mai scumpă este August.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Iași către Larnaca?

Miercuri. În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este miercuri, iar cea mai scumpă, sâmbătă.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Iași către Larnaca?

Dimineața. Zborurile din Iași către Larnaca sunt cu aproximativ 59% mai scumpe la prânz decât dimineața

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Iași către Larnaca?

Wizz Air. Austrian Airlines, Blue Air și Wizz Air sunt cele mai populare companii care operează ruta din Iași către Larnaca

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Iași - Larnaca ?

Iaşi - Larnaca. Zboară din Iaşi către Larnaca cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Iași - Larnaca

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Iași - Larnaca?

Cu 55 de zile zile înainte. Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Iași către Larnaca este cu aproximativ 55 de zile înainte de plecare.

Pot să economisesc bani făcând o escală de la Iași la Larnaca?

Numărul Un zbor direct este cea mai ieftină opțiune pentru un zbor între Iași și Larnaca.

Compară ușor bilete de avion dus-întors din Iași către Larnaca

Mai jos poți vedea cele mai bune tarife pentru ruta ta de zbor dus-întors din următoarele șase luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide și cele mai ieftine zboruri din Iași către Larnaca, schimbând tab-urile.
Wizz Air
15 iun.
IAS17:45Iaşi
2h 25m
LCA20:10Larnaca
22 iun.
LCA14:30Larnaca
2h 40m
IAS17:10Iaşi
Wizz Air Malta
17 iul.
IAS09:05Iaşi
2h 30m
LCA11:35Larnaca
24 iul.
LCA07:30Larnaca
22h 10m
1 escală
IAS05:40Iaşi
Mai multe companii aeriene
15 iun.
IAS17:45Iaşi
2h 25m
LCA20:10Larnaca
22 iun.
LCA02:40Larnaca
29h 15m
1 escală
IAS07:55Iaşi
Wizz Air
15 iun.
IAS17:45Iaşi
2h 25m
LCA20:10Larnaca
29 iun.
LCA14:30Larnaca
2h 40m
IAS17:10Iaşi
Wizz Air
22 iul.
IAS17:05Iaşi
2h 25m
LCA19:30Larnaca
29 iul.
LCA13:50Larnaca
2h 40m
IAS16:30Iaşi
Wizz Air Malta
18 sept.
IAS09:05Iaşi
2h 30m
LCA11:35Larnaca
29 sept.
LCA12:15Larnaca
2h 35m
IAS14:50Iaşi

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Iași către Larnaca

Dacă te interesează zborurile doar dus din Iași în Larnaca, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Austrian Airlines, Wizz Air și Wizz Air Malta
Wizz Air
15 iun.
IAS17:45Iaşi
2h 25m
LCA20:10Larnaca
Wizz Air Malta
9 iun.
IAS09:05Iaşi
2h 30m
LCA11:35Larnaca
Mai multe companii aeriene
15 iun.
IAS11:25Iaşi
19h 30m
2 escale
LCA06:55Larnaca

Caută zboruri de ultim moment din Iași în Larnaca

Găsește și compară prețuri la zboruri dus-întors de ultim moment din Iași în Larnaca.
Wizz Air Malta
9 iun.
IAS09:05Iaşi
2h 30m
LCA11:35Larnaca
16 iun.
LCA12:10Larnaca
2h 35m
IAS14:45Iaşi
Wizz Air
8 iun.
IAS17:45Iaşi
2h 25m
LCA20:10Larnaca
22 iun.
LCA14:30Larnaca
2h 40m
IAS17:10Iaşi
Mai multe companii aeriene
9 iun.
IAS09:05Iaşi
2h 30m
LCA11:35Larnaca
16 iun.
LCA09:55Larnaca
8h 40m
1 escală
IAS18:35Iaşi
Austrian Airlines
8 iun.
IAS12:00Iaşi
21h 40m
1 escală
LCA09:40Larnaca
22 iun.
LCA13:20Larnaca
8h 00m
1 escală
IAS21:20Iaşi
Wizz Air Malta
9 iun.
IAS09:05Iaşi
2h 30m
LCA11:35Larnaca
19 iun.
LCA12:10Larnaca
2h 35m
IAS14:45Iaşi
Wizz Air
9 iun.
IAS11:40Iaşi
7h 20m
1 escală
LCA19:00Larnaca
16 iun.
LCA09:55Larnaca
8h 40m
1 escală
IAS18:35Iaşi

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Iași în Larnaca

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Iași în Larnaca, cu momondo
Compania aeriană
Evaluare
Anulare Gratuită
Preț
Wizz AirPrețDe la 47 €Anulare GratuităEvaluare
7,1
277 de evaluări
Caută zboruri Wizz Air
Wizz Air MaltaPrețDe la 117 €Anulare GratuităEvaluare
5,3
3 evaluări
Caută zboruri Wizz Air Malta
Austrian AirlinesPrețDe la 144 €Anulare GratuităEvaluare
7,0
169 de evaluări
Caută zboruri Austrian Airlines
Blue AirPrețDe la 201 €Anulare GratuităEvaluare
6,2
26 de evaluări
Caută zboruri Blue Air

Zboruri cu Wizz Air Malta din Iași în Larnaca

Cele mai bune oferte Wizz Air Malta la biletele de avion Iași - Larnaca
Wizz Air Malta
9 iun.
IAS09:05Iaşi
2h 30m
LCA11:35Larnaca
16 iun.
LCA12:10Larnaca
2h 35m
IAS14:45Iaşi
Wizz Air Malta
17 iul.
IAS09:05Iaşi
2h 30m
LCA11:35Larnaca
24 iul.
LCA07:30Larnaca
22h 10m
1 escală
IAS05:40Iaşi
Wizz Air Malta
9 iun.
IAS09:05Iaşi
2h 30m
LCA11:35Larnaca
19 iun.
LCA12:10Larnaca
2h 35m
IAS14:45Iaşi

Zboruri cu Wizz Air din Iași în Larnaca

Cele mai bune oferte Wizz Air la biletele de avion Iași - Larnaca
Wizz Air
15 iun.
IAS17:45Iaşi
2h 25m
LCA20:10Larnaca
22 iun.
LCA14:30Larnaca
2h 40m
IAS17:10Iaşi
Wizz Air
8 iun.
IAS17:45Iaşi
2h 25m
LCA20:10Larnaca
22 iun.
LCA14:30Larnaca
2h 40m
IAS17:10Iaşi
Wizz Air
22 iul.
IAS17:05Iaşi
2h 25m
LCA19:30Larnaca
29 iul.
LCA13:50Larnaca
2h 40m
IAS16:30Iaşi

  • Ce distanță este între Iaşi și Larnaca cu avionul?

    Distanța dintre Iaşi și Larnaca este de aproximativ 1451,8 km. Durata normală a unui zbor pentru această rută este de 2h 25m.


Rute alternative din Iași către Larnaca

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Larnaca
Cel mai rapid zbor2h 10m
Cel mai ieftin98 €
Zboruri din Bucureşti către Paphos
Cel mai rapid zbor2h 10m
Cel mai ieftin63 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Larnaca
Cel mai rapid zbor2h 35m
Cel mai ieftin117 €
Zboruri din Timișoara către Larnaca
Cel mai rapid zbor23h 35m
Cel mai ieftin359 €
Zboruri din Bucureşti către Nicosia
Cel mai rapid zbor4h 15m
Cel mai ieftin256 €
Zboruri din Timișoara către Paphos
Cel mai rapid zbor6h 35m
Cel mai ieftin261 €

Zboruri similare rutei Iași - Larnaca

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Iași - Larnaca.

Zboruri către alte orașe din Cipru

Ți-ai pierdut interesul pentru Larnaca? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Cipru

De ce să folosești momondo?

momondo pune la un loc toate opțiunile de zbor și te ajută să le filtrezi pentru a-l găsi pe cel mai bun din Iași în Larnaca. momondo te ajută să economisești timp și, foarte probabil, bani în următoarea ta călătorie.

Da, toate zborurile din Iași în Larnaca de pe momondo pot fi comparate și filtrate în funcție de politicile disponibile, inclusiv referitoare la flexibilitatea rezervării.


Iată de ce călătorii aleg momondo
Călătorii flexibile
momondo îți înțelege nevoia de flexibilitate și de aceea îți punem la dispoziție un filtru special pentru zborurile care nu percep taxe de modificare.
Sfaturi de la experți
Informații bazate pe date și redactate pentru a te ajuta să găsești cel mai bun zbor (de la cel mai ieftin moment de zbor al zilei la intervalul cu care să rezervi în avans).
Alerte de preț
Urmărește prețul rutei de zbor preferate și primește alerte atunci când apar modificări.