Zboruri ieftin din Aeroportul Londra Heathrow în Cluj-Napoca, începând de la 9 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 19/10
Ma 26/10

Informații despre zborurile din Aeroportul Londra Heathrow către Cluj-Napoca

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Aeroportul Londra Heathrow către Cluj-Napoca
Cel mai bun preț găsit38 €Cea mai bună ofertă de zbor din Aeroportul Londra Heathrow către Cluj-Napoca găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 38 €
Cel mai scurt timp de zbor3h 00mCel mai rapid zbor din Aeroportul Londra Heathrow către Cluj-Napoca durează 3h 00m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Aeroportul Londra Heathrow către Cluj-Napoca. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Londra Heathrow - Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj.
Aeroporturi în Cluj-Napoca1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Cluj-Napoca: Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj (CLJ)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Aeroportul Londra Heathrow către Cluj-Napoca

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Cluj-Napoca?

iunie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Aeroportul Londra Heathrow către Cluj-Napoca este iunie. Cea mai scumpă este februarie.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Aeroportul Londra Heathrow către Cluj-Napoca

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Aeroportul Londra Heathrow către Cluj-Napoca, schimbând tab-urile.
Blue Air
11 mar.
LHR15:25Londra Heathrow
3h 00m
CLJ18:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
13 mar.
CLJ14:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
3h 05m
LHR17:35Londra Heathrow
Blue Air
22 feb.
LHR13:55Londra Heathrow
11h 30m
1 escală
CLJ01:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
25 feb.
CLJ13:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
3h 05m
LHR16:35Londra Heathrow
Companii aeriene multiple
27 nov.
LHR04:15Londra Heathrow
8h 00m
1 escală
CLJ12:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
5 dec.
CLJ13:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
3h 05m
LHR16:35Londra Heathrow
Blue Air
11 mar.
LHR15:25Londra Heathrow
3h 00m
CLJ18:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
13 mar.
CLJ13:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17h 00m
1 escală
LHR06:25Londra Heathrow
Lufthansa
20 nov.
LHR06:10Londra Heathrow
11h 25m
1 escală
CLJ17:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
27 nov.
CLJ01:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
8h 15m
1 escală
LHR10:00Londra Heathrow
Blue Air
26 feb.
LHR13:55Londra Heathrow
19h 50m
1 escală
CLJ09:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2 mar.
CLJ04:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
11h 00m
1 escală
LHR15:05Londra Heathrow

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Aeroportul Londra Heathrow către Cluj-Napoca

Dacă te interesează zborurile doar dus din Aeroportul Londra Heathrow în Cluj-Napoca, vezi câteva dintre oferte noastreoferită de Blue Air
Blue Air
6 dec.
LHR15:25Londra Heathrow
3h 00m
CLJ18:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Blue Air
10 ian.
LHR15:25Londra Heathrow
3h 00m
CLJ18:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Blue Air
5 dec.
LHR15:25Londra Heathrow
3h 00m
CLJ18:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută zboruri de ultim moment în Cluj-Napoca din Aeroportul Londra Heathrow

Găsește și compară prețuri la zboruri de ultim moment din Aeroportul Londra Heathrow în Cluj-Napoca
Lufthansa
19 oct.
LHR02:50Londra Heathrow
4h 30m
1 escală
CLJ07:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
28 oct.
CLJ13:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
7h 00m
1 escală
LHR20:10Londra Heathrow
TAROM
24 oct.
LHR10:50Londra Heathrow
15h 40m
1 escală
CLJ02:30Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
26 oct.
CLJ15:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
20h 25m
1 escală
LHR12:05Londra Heathrow
Companii aeriene multiple
19 oct.
LHR06:15Londra Heathrow
5h 25m
1 escală
CLJ11:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
31 oct.
CLJ15:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
20h 25m
1 escală
LHR12:05Londra Heathrow
Lufthansa
19 oct.
LHR02:50Londra Heathrow
4h 30m
1 escală
CLJ07:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
28 oct.
CLJ03:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
16h 55m
2 de escale
LHR20:10Londra Heathrow
Lufthansa
19 oct.
LHR02:50Londra Heathrow
4h 30m
1 escală
CLJ07:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
31 oct.
CLJ10:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
20h 30m
2 de escale
LHR06:45Londra Heathrow
Lufthansa
19 oct.
LHR02:50Londra Heathrow
7h 25m
2 de escale
CLJ10:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
31 oct.
CLJ10:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
20h 30m
2 de escale
LHR06:45Londra Heathrow

  • Ce distanță este între Londra Heathrow și Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj cu avionul?

    Londra Heathrow și Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj se află la 1817,7 km distanță. Zborurile parcurg în mod normal această distanță în 3h 00m, în funcție de condițiile de zbor și de traficul aerian din jurul ambelor aeroporturi.


Rute alternative din Aeroportul Londra Heathrow către Cluj-Napoca

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Londra către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor2h 40m
Cel mai ieftin8 €
Zboruri din Londra către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor3h 10m
Cel mai ieftin13 €
Zboruri din Londra către Suceava
Cel mai scurt timp de zbor3h 05m
Cel mai ieftin23 €
Zboruri din Londra către Bacău
Cel mai scurt timp de zbor3h 05m
Cel mai ieftin31 €
Zboruri din Londra către Iași
Cel mai scurt timp de zbor3h 00m
Cel mai ieftin48 €
Zboruri din Londra către Craiova
Cel mai scurt timp de zbor3h 05m
Cel mai ieftin48 €

Zboruri similare rutei Aeroportul Londra Heathrow - Cluj-Napoca

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Aeroportul Londra Heathrow - Cluj-Napoca.