Zboruri ieftine din Lima către Bucureşti

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Lu 1/11
Lu 8/11

Informații despre zborurile din Lima către Bucureşti

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Lima către Bucureşti
Cel mai bun preț găsit912 €Cea mai bună ofertă de zbor din Lima către Bucureşti găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 912 €
Cel mai scurt timp de zbor21h 40mCel mai rapid zbor din Lima către Bucureşti durează 21h 40m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Lima către Bucureşti. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Lima J Chavez Intl - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă.
Aeroporturi în Bucureşti2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Bucureşti: Bucureşti Aeroportul Internațional București Băneasa - Aurel Vlaicu (BBU), Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Lima către Bucureşti

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Bucureşti?

iunie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Lima către Bucureşti este iunie. Cea mai scumpă este ianuarie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Lima către Bucureşti?

joi

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este joi, iar cea mai scumpă, duminică.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Lima către Bucureşti?

seara

Zborurile din Lima către Bucureşti sunt cu aproximativ 11% mai scumpe dimineața decât seara

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Lima - Bucureşti ?

Lima J Chavez Intl - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Zboară din Lima J Chavez Intl către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Lima - Bucureşti

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Lima - Bucureşti?

Cu 54 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Lima către Bucureşti este cu aproximativ 54 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Lima către Bucureşti

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Lima către Bucureşti, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
25 ian.
LIM05:50Lima J Chavez Intl
22h 05m
1 escală
OTP03:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
24 apr.
OTP03:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
29h 10m
1 escală
LIM08:30Lima J Chavez Intl
Companii aeriene multiple
5 feb.
LIM05:50Lima J Chavez Intl
22h 05m
1 escală
OTP03:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
12 feb.
OTP08:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
47h 50m
3 de escale
LIM08:30Lima J Chavez Intl
Companii aeriene multiple
5 feb.
LIM05:50Lima J Chavez Intl
32h 05m
2 de escale
OTP13:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
12 feb.
OTP08:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
47h 50m
3 de escale
LIM08:30Lima J Chavez Intl
Companii aeriene multiple
25 ian.
LIM05:50Lima J Chavez Intl
43h 20m
2 de escale
OTP01:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
24 apr.
OTP03:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
29h 10m
1 escală
LIM08:30Lima J Chavez Intl
Companii aeriene multiple
5 feb.
LIM05:50Lima J Chavez Intl
22h 05m
1 escală
OTP03:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
12 feb.
OTP06:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
26h 50m
2 de escale
LIM09:05Lima J Chavez Intl
Companii aeriene multiple
25 ian.
LIM00:09Lima J Chavez Intl
27h 26m
2 de escale
OTP03:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
24 apr.
OTP07:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
38h 50m
3 de escale
LIM22:05Lima J Chavez Intl

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Lima către Bucureşti

Dacă te interesează zborurile doar dus din Lima în Bucureşti, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Air Europa și United Airlines
Companii aeriene multiple
23 nov.
LIM05:50Lima J Chavez Intl
20h 55m
2 de escale
OTP02:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Air Europa
23 nov.
LIM05:50Lima J Chavez Intl
23h 15m
1 escală
OTP05:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
United Airlines
22 nov.
LIM20:40Lima J Chavez Intl
53h 05m
2 de escale
OTP01:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Caută zboruri de ultim moment în Bucureşti din Lima

Găsește și compară prețuri la zboruri de ultim moment din Lima în Bucureşti
Air France
3 nov.
LIM15:40Lima J Chavez Intl
20h 40m
1 escală
OTP12:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10 nov.
OTP01:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
18h 20m
1 escală
LIM19:20Lima J Chavez Intl
1.052 €
Caută similare
Companii aeriene multiple
3 nov.
LIM15:40Lima J Chavez Intl
21h 50m
2 de escale
OTP13:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10 nov.
OTP01:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
18h 20m
1 escală
LIM19:20Lima J Chavez Intl
1.062 €
Caută similare
United Airlines
2 nov.
LIM21:40Lima J Chavez Intl
53h 05m
2 de escale
OTP02:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10 nov.
OTP01:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
48h 40m
2 de escale
LIM01:55Lima J Chavez Intl
1.321 €
Caută similare
Companii aeriene multiple
3 nov.
LIM15:40Lima J Chavez Intl
21h 50m
2 de escale
OTP13:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10 nov.
OTP13:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
55h 25m
2 de escale
LIM21:10Lima J Chavez Intl
1.099 €
Caută similare
Companii aeriene multiple
2 nov.
LIM22:32Lima J Chavez Intl
35h 08m
3 de escale
OTP09:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10 nov.
OTP00:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
31h 35m
2 de escale
LIM08:30Lima J Chavez Intl
1.107 €
Caută similare
Companii aeriene multiple
3 nov.
LIM02:50Lima J Chavez Intl
30h 50m
3 de escale
OTP09:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10 nov.
OTP00:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
31h 35m
2 de escale
LIM08:30Lima J Chavez Intl
1.118 €
Caută similare

  • Ce distanță este între Lima J Chavez Intl și Bucureşti cu avionul?

    Un zbor din Lima J Chavez Intl în Bucureşti traversează aproximativ 11974,2 km. Cu avionul, această rută durează în mod normal 17h 15m.