Zboruri ieftin din Kathmandu în Bucureşti, începând de la 381 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Sâ 23/10
Sâ 30/10

Informații despre zborurile din Kathmandu către Bucureşti

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Kathmandu către Bucureşti
Cel mai bun preț găsit541 €Cea mai bună ofertă de zbor din Kathmandu către Bucureşti găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 541 €
Cel mai scurt timp de zbor21h 50mCel mai rapid zbor din Kathmandu către Bucureşti durează 21h 50m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Kathmandu către Bucureşti. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Kathmandu Tribhuvan - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă.
Aeroporturi în Bucureşti2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Bucureşti: Bucureşti Aeroportul Internațional București Băneasa - Aurel Vlaicu (BBU), Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Kathmandu către Bucureşti

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Kathmandu - Bucureşti ?

Kathmandu Tribhuvan - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Zboară din Kathmandu Tribhuvan către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Kathmandu - Bucureşti


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Kathmandu către Bucureşti

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Kathmandu către Bucureşti, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
6 ian.
KTM18:05Kathmandu Tribhuvan
28h 45m
2 de escale
OTP22:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
15 ian.
OTP09:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
14h 30m
1 escală
KTM00:15Kathmandu Tribhuvan
flydubai
6 ian.
KTM14:35Kathmandu Tribhuvan
32h 45m
1 escală
OTP23:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
15 ian.
OTP17:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
29h 25m
1 escală
KTM23:15Kathmandu Tribhuvan
Companii aeriene multiple
6 ian.
KTM18:05Kathmandu Tribhuvan
28h 45m
2 de escale
OTP22:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
15 ian.
OTP09:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
21h 45m
2 de escale
KTM07:30Kathmandu Tribhuvan
Companii aeriene multiple
6 ian.
KTM18:05Kathmandu Tribhuvan
28h 45m
2 de escale
OTP22:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
15 ian.
OTP01:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
32h 10m
3 de escale
KTM09:50Kathmandu Tribhuvan
Qatar Airways
10 feb.
KTM11:35Kathmandu Tribhuvan
17h 00m
1 escală
OTP04:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
24 feb.
OTP11:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
18h 40m
1 escală
KTM06:30Kathmandu Tribhuvan
1.936 €
Caută similare
Companii aeriene multiple
6 ian.
KTM04:00Kathmandu Tribhuvan
30h 40m
2 de escale
OTP10:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
14 ian.
OTP20:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
26h 40m
1 escală
KTM23:15Kathmandu Tribhuvan

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Kathmandu către Bucureşti

Dacă te interesează zborurile doar dus din Kathmandu în Bucureşti, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Qatar Airways și flydubai
Qatar Airways
30 oct.
KTM12:40Kathmandu Tribhuvan
23h 25m
1 escală
OTP12:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
flydubai
12 nov.
KTM17:30Kathmandu Tribhuvan
27h 05m
1 escală
OTP20:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
30 oct.
KTM12:40Kathmandu Tribhuvan
30h 55m
2 de escale
OTP19:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

  • Ce distanță este între Kathmandu Tribhuvan și Bucureşti cu avionul?

    Distanța în linie dreaptă dintre Kathmandu Tribhuvan și Bucureşti este 5503,6 km. În ceea ce privește timpul de zbor, acesta durează puțin peste 19h 15m.