Zboruri ieftine din Vilnius către Oslo

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 26/9
Du 3/10

Informații despre zborurile din Vilnius către Oslo

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Vilnius către Oslo
Cel mai scurt timp de zbor1h 50mCel mai rapid zbor din Vilnius către Oslo durează 1h 50m.
Zboruri directeMi, Jo, Sâ și DuZborurile directe pleacă miercuri, joi, sâmbătă și duminică din Vilnius către Oslo on . Compania aeriană care operează zboruri directe este Norwegian..
Aeroporturi în Oslo2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Oslo: Oslo Gardermoen (OSL), Oslo Sandefjord (TRF)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Vilnius către Oslo

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Oslo?

martie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Vilnius către Oslo este martie. Cea mai scumpă este iulie.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Vilnius - Oslo?

Cu 53 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Vilnius către Oslo este cu aproximativ 53 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Vilnius către Oslo

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Vilnius către Oslo, schimbând tab-urile.
Wizz Air
3 nov.
VNO09:30Vilnius
1h 55m
TRF11:25Oslo Sandefjord
8 nov.
TRF11:25Oslo Sandefjord
1h 45m
VNO13:10Vilnius
Ryanair
15 oct.
VNO02:45Vilnius
1h 55m
OSL04:40Oslo Gardermoen
17 oct.
OSL04:35Oslo Gardermoen
1h 50m
VNO06:25Vilnius
Companii aeriene multiple
30 oct.
VNO08:40Vilnius
1h 50m
OSL10:30Oslo Gardermoen
5 nov.
OSL08:20Oslo Gardermoen
1h 55m
VNO10:15Vilnius
Wizz Air
10 dec.
VNO10:00Vilnius
1h 55m
TRF11:55Oslo Sandefjord
13 dec.
TRF11:25Oslo Sandefjord
1h 45m
VNO13:10Vilnius
Norwegian
30 oct.
VNO08:40Vilnius
1h 50m
OSL10:30Oslo Gardermoen
6 nov.
OSL05:40Oslo Gardermoen
1h 50m
VNO07:30Vilnius
Wizz Air
22 dec.
VNO08:30Vilnius
1h 55m
TRF10:25Oslo Sandefjord
3 ian.
TRF11:25Oslo Sandefjord
1h 45m
VNO13:10Vilnius

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Vilnius către Oslo

Dacă te interesează zborurile doar dus din Vilnius în Oslo, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Norwegian, Ryanair și Wizz Air
Ryanair
28 sept.
VNO04:25Vilnius
1h 55m
OSL06:20Oslo Gardermoen
Wizz Air
27 sept.
VNO11:00Vilnius
1h 55m
TRF12:55Oslo Sandefjord
Ryanair
6 oct.
VNO02:45Vilnius
1h 55m
OSL04:40Oslo Gardermoen

  • Ce distanță este între Vilnius și Oslo cu avionul?

    Un zbor din Vilnius în Oslo traversează aproximativ 1044,1 km.


Zboruri către alte orașe din Norvegia

Ți-ai pierdut interesul pentru Oslo? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Norvegia