Zboruri ieftine din Vilnius către Cluj-Napoca

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Vi 1/10
Vi 8/10

Informații despre zborurile din Vilnius către Cluj-Napoca

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Vilnius către Cluj-Napoca
Cel mai bun preț găsit292 €Cea mai bună ofertă de zbor din Vilnius către Cluj-Napoca găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 292 €
Cel mai scurt timp de zbor8h 10mCel mai rapid zbor din Vilnius către Cluj-Napoca durează 8h 10m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Vilnius către Cluj-Napoca. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Vilnius - Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj.
Aeroporturi în Cluj-Napoca1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Cluj-Napoca: Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj (CLJ)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Vilnius către Cluj-Napoca

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Vilnius către Cluj-Napoca?

Vineri

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este Vineri, iar cea mai scumpă, sâmbătă.

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Vilnius către Cluj-Napoca?

LOT

LOT este cea mai populară companie care operează ruta din Vilnius către Cluj-Napoca

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Vilnius - Cluj-Napoca ?

Vilnius - Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Zboară din Vilnius către Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Vilnius - Cluj-Napoca


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Vilnius către Cluj-Napoca

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Vilnius către Cluj-Napoca, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
15 oct.
VNO18:20Vilnius
13h 20m
1 escală
CLJ07:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17 oct.
CLJ14:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
29h 55m
2 de escale
VNO19:55Vilnius
Companii aeriene multiple
8 oct.
VNO18:20Vilnius
13h 20m
1 escală
CLJ07:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
10 oct.
CLJ16:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
27h 50m
1 escală
VNO19:55Vilnius
Companii aeriene multiple
15 oct.
VNO18:20Vilnius
13h 20m
1 escală
CLJ07:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
17 oct.
CLJ16:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
27h 50m
1 escală
VNO19:55Vilnius
Companii aeriene multiple
8 oct.
VNO18:20Vilnius
13h 20m
1 escală
CLJ07:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
10 oct.
CLJ02:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
42h 50m
2 de escale
VNO21:10Vilnius
Companii aeriene multiple
16 dec.
VNO06:30Vilnius
8h 10m
1 escală
CLJ14:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
30 dec.
CLJ08:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
28h 25m
1 escală
VNO13:20Vilnius
Companii aeriene multiple
30 oct.
VNO01:45Vilnius
31h 00m
2 de escale
CLJ08:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
2 nov.
CLJ18:20Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
14h 30m
1 escală
VNO08:50Vilnius

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Vilnius către Cluj-Napoca

Dacă te interesează zborurile doar dus din Vilnius în Cluj-Napoca, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de Ryanair
Ryanair
1 oct.
VNO18:20Vilnius
13h 20m
1 escală
CLJ07:40Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Ryanair
15 nov.
VNO17:25Vilnius
23h 25m
1 escală
CLJ16:50Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
17 nov.
VNO13:35Vilnius
17h 10m
1 escală
CLJ06:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Vilnius în Cluj-Napoca

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Vilnius în Cluj-Napoca, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
LOT
PrețDe la 163 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,2

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Vilnius în Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj posibilitatea de modificare flexibilă din motive de COVID-19?

    Pentru a mai ușura din stresul rezervării zborurilor, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Vilnius - Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj au luat măsuri în fața pandemiei. Este posibil ca următoarea companie să aibă politici de modificare flexibile: LOT.

  • Ce distanță este între Vilnius și Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj cu avionul?

    Între Vilnius și Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj este o distanță de Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj. În ceea ce privește timpul de zbor, acesta durează puțin peste 8h 10m.


Rute alternative din Vilnius către Cluj-Napoca

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Vilnius către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor12h 45m
Cel mai ieftin54 €