Zboruri ieftin din Djedda în Bucureşti, începând de la 190 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Lu 1/11
Lu 8/11

Informații despre zborurile din Djedda către Bucureşti

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Djedda către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor10h 10mCel mai rapid zbor din Djedda către Bucureşti durează 10h 10m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Djedda către Bucureşti. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Djedda King Abdulaziz Intl - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă.
Aeroporturi în Bucureşti2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Bucureşti: Bucureşti Aeroportul Internațional București Băneasa - Aurel Vlaicu (BBU), Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Djedda către Bucureşti

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Bucureşti?

septembrie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Djedda către Bucureşti este septembrie. Cea mai scumpă este iunie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Djedda către Bucureşti?

sâmbătă

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este sâmbătă, iar cea mai scumpă, sâmbătă.

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Djedda - Bucureşti ?

Djedda King Abdulaziz Intl - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Zboară din Djedda King Abdulaziz Intl către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Djedda - Bucureşti


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Djedda către Bucureşti

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Djedda către Bucureşti, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
9 ian.
JED19:45Djedda King Abdulaziz Intl
18h 20m
2 de escale
OTP14:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17 ian.
OTP12:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
21h 20m
2 de escale
JED10:15Djedda King Abdulaziz Intl
Turkish Airlines
9 ian.
JED20:55Djedda King Abdulaziz Intl
8h 15m
1 escală
OTP05:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17 ian.
OTP05:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
13h 55m
1 escală
JED18:55Djedda King Abdulaziz Intl
Qatar Airways
10 ian.
JED17:05Djedda King Abdulaziz Intl
8h 45m
1 escală
OTP01:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17 ian.
OTP11:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
9h 20m
1 escală
JED21:10Djedda King Abdulaziz Intl
Companii aeriene multiple
9 ian.
JED19:45Djedda King Abdulaziz Intl
40h 25m
3 de escale
OTP12:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17 ian.
OTP12:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
14h 50m
2 de escale
JED03:45Djedda King Abdulaziz Intl
Companii aeriene multiple
9 ian.
JED19:45Djedda King Abdulaziz Intl
24h 40m
3 de escale
OTP20:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17 ian.
OTP01:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
26h 45m
3 de escale
JED03:45Djedda King Abdulaziz Intl
Companii aeriene multiple
10 ian.
JED01:30Djedda King Abdulaziz Intl
15h 10m
2 de escale
OTP16:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17 ian.
OTP01:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
26h 45m
3 de escale
JED03:45Djedda King Abdulaziz Intl

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Djedda către Bucureşti

Dacă te interesează zborurile doar dus din Djedda în Bucureşti, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Qatar Airways și flydubai
Companii aeriene multiple
9 nov.
JED01:30Djedda King Abdulaziz Intl
28h 45m
3 de escale
OTP06:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
flydubai
7 nov.
JED12:45Djedda King Abdulaziz Intl
29h 05m
1 escală
OTP17:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Qatar Airways
7 nov.
JED23:40Djedda King Abdulaziz Intl
8h 40m
1 escală
OTP08:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

  • Ce distanță este între Djedda King Abdulaziz Intl și Bucureşti cu avionul?

    Un zbor din Djedda King Abdulaziz Intl în Bucureşti traversează aproximativ 2812,9 km. Cu avionul, această rută durează în mod normal 8h 15m.


Rute alternative din Djedda către Bucureşti

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Dammam către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor11h 05m
Cel mai ieftin426 €
Zboruri din Riyadh către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor13h 40m
Cel mai ieftin463 €