Zboruri ieftine din Buenos Aires către Bucureşti

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Vi 1/10
Vi 8/10

Informații despre zborurile din Buenos Aires către Bucureşti

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Buenos Aires către Bucureşti
Cel mai bun preț găsit1.960 €Cea mai bună ofertă de zbor din Buenos Aires către Bucureşti găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 1.960 €
Cel mai scurt timp de zbor20h 05mCel mai rapid zbor din Buenos Aires către Bucureşti durează 20h 05m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Buenos Aires către Bucureşti. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Buenos Aires Ministro Pistarini - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă.
Aeroporturi în Bucureşti2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Bucureşti: Bucureşti Aeroportul Internațional București Băneasa - Aurel Vlaicu (BBU), Bucureşti Aeroportul Henri Coandă (OTP)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Buenos Aires către Bucureşti

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Bucureşti?

iunie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Buenos Aires către Bucureşti este iunie. Cea mai scumpă este iulie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Buenos Aires către Bucureşti?

duminică

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este duminică, iar cea mai scumpă, luni.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Buenos Aires către Bucureşti?

dimineața

Zborurile din Buenos Aires către Bucureşti sunt cu aproximativ 16% mai scumpe la prânz decât dimineața

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Buenos Aires - Bucureşti ?

Buenos Aires Ministro Pistarini - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Zboară din Buenos Aires Ministro Pistarini către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Buenos Aires - Bucureşti


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Buenos Aires către Bucureşti

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Buenos Aires către Bucureşti, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
30 nov.
EZE11:00Buenos Aires Ministro Pistarini
20h 05m
1 escală
OTP07:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4 dec.
OTP03:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
24h 50m
1 escală
EZE04:00Buenos Aires Ministro Pistarini
1.368 €
Caută similare
Companii aeriene multiple
30 nov.
EZE11:00Buenos Aires Ministro Pistarini
20h 05m
1 escală
OTP07:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4 dec.
OTP03:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
24h 50m
1 escală
EZE04:00Buenos Aires Ministro Pistarini
1.369 €
Caută similare
Companii aeriene multiple
23 mar.
EZE12:00Buenos Aires Ministro Pistarini
20h 05m
1 escală
OTP08:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16 apr.
OTP05:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
41h 35m
2 de escale
EZE23:25Buenos Aires Ministro Pistarini
2.298 €
Caută similare
Air Europa
23 mar.
EZE12:00Buenos Aires Ministro Pistarini
20h 05m
1 escală
OTP08:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16 apr.
OTP04:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
29h 25m
1 escală
EZE09:35Buenos Aires Ministro Pistarini
2.361 €
Caută similare
Companii aeriene multiple
23 mar.
EZE07:15Buenos Aires Ministro Pistarini
40h 55m
2 de escale
OTP00:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16 apr.
OTP05:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
41h 35m
2 de escale
EZE23:25Buenos Aires Ministro Pistarini
2.578 €
Caută similare
United Airlines
30 nov.
EZE17:05Buenos Aires Ministro Pistarini
58h 40m
2 de escale
OTP03:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4 dec.
OTP09:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
47h 55m
2 de escale
EZE09:20Buenos Aires Ministro Pistarini
3.218 €
Caută similare

  • Ce distanță este între Buenos Aires și Bucureşti cu avionul?

    Distanța dintre Buenos Aires și Bucureşti este de aproximativ 12216,7 km. În ceea ce privește timpul de zbor, acesta durează puțin peste 20h 05m.