Zboruri ieftine din Bucureşti către Polonia

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Mi 22/9
Mi 29/9

Informații despre zborurile din Bucureşti către Polonia

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Bucureşti către Polonia
Cel mai scurt timp de zbor7h 30mCel mai rapid zbor din Bucureşti către Polonia durează 7h 30m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Bucureşti către Polonia. Rutele populare, cu escale, pentru această conexiune sunt Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Aeroportul Varsovia Modlin, Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Aeroportul Varsovia F.Chopin și Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Aeroportul Cracovia J. Paul II Balice.

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Bucureşti către Polonia

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Bucureşti către Polonia?

Ryanair

Austrian Airlines, LOT și Lufthansa sunt cele mai populare companii care operează ruta din Bucureşti către Polonia

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Bucureşti - Polonia ?

Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Cracovia J. Paul II Balice

Zboară din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Cracovia J. Paul II Balice cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Bucureşti - Polonia


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Bucureşti către Polonia

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Bucureşti către Polonia, schimbând tab-urile.
Ryanair
18 nov.
OTP01:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 15m
1 escală
KRK17:55Cracovia J. Paul II Balice
23 nov.
KRK05:25Cracovia J. Paul II Balice
12h 30m
1 escală
OTP17:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
25 oct.
OTP11:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10h 45m
1 escală
WMI21:50Varsovia Modlin
28 oct.
WMI01:55Varsovia Modlin
12h 55m
1 escală
OTP14:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Wizz Air
13 nov.
OTP01:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
6h 00m
1 escală
WAW07:00Varsovia F.Chopin
13 nov.
WAW12:30Varsovia F.Chopin
6h 25m
1 escală
OTP18:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
23 oct.
OTP17:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
13h 25m
1 escală
WMI06:35Varsovia Modlin
27 oct.
WMI05:10Varsovia Modlin
6h 10m
1 escală
OTP11:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
13 oct.
OTP18:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 30m
1 escală
KRK10:45Cracovia J. Paul II Balice
17 oct.
KRK06:05Cracovia J. Paul II Balice
10h 15m
1 escală
OTP16:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
10 oct.
OTP17:45Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 20m
1 escală
KRK10:05Cracovia J. Paul II Balice
12 oct.
KRK02:55Cracovia J. Paul II Balice
16h 55m
1 escală
OTP19:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Bucureşti către Polonia

Dacă te interesează zborurile doar dus din Bucureşti în Polonia, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Ryanair și Wizz Air
Ryanair
29 sept.
OTP17:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
22h 35m
1 escală
KRK15:35Cracovia J. Paul II Balice
Ryanair
18 nov.
OTP01:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
11h 35m
1 escală
WMI13:15Varsovia Modlin
Ryanair
18 nov.
OTP01:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 15m
1 escală
KRK17:55Cracovia J. Paul II Balice

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Bucureşti în Polonia

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Bucureşti în Polonia, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz Air
PrețDe la 48 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,5
7,5

Îmbarcare

7,3

Confort

7,9

Echipaj

7,0

Divertisment

7,2

Mâncare

Evaluări

Organizare execrabila! Nu a existat niciun fel de distanțare!!!

1 / 3
Ryanair
PrețDe la 68 €
Anulare Gratuită
Evaluare
6,8
7,1

Îmbarcare

6,7

Confort

7,5

Echipaj

6,1

Divertisment

6,4

Mâncare

Evaluări

Pro: Nothing

Contra: Ryanair announced that we could postpone the flights without any cost due to corona virus and when I tried to reach them/to change the flight date the change tax was still there.

1 / 2
LOT
PrețDe la 80 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,2
Austrian Airlines
PrețDe la 110 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,2
Lufthansa
PrețDe la 111 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Bucureşti în Polonia posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Pentru a mai ușura din stresul rezervării zborurilor, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Bucureşti - Polonia au luat măsuri în fața pandemiei. Este posibil ca următoarele companii să aibă politici de anulare flexibile: Wizz Air, LOT și Austrian Airlines.


Rute alternative din Bucureşti către Polonia

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Cracovia
Cel mai scurt timp de zbor8h 40m
Cel mai ieftin41 €


Zboruri către alte orașe din Polonia

Ți-ai pierdut interesul pentru Polonia? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Polonia