Zboruri ieftine din Bruxelles către Craiova

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Mi 22/9
Mi 29/9

Informații despre zborurile din Bruxelles către Craiova

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Bruxelles către Craiova
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Bruxelles către Craiova. Nu există rute de zbor populare din Bruxelles către Craiova.
Aeroporturi în Craiova1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Craiova: Craiova (CRA)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Bruxelles către Craiova

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Craiova?

octombrie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Bruxelles către Craiova este octombrie. Cea mai scumpă este iunie.

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Bruxelles către Craiova?

Wizz Air

Wizz Air este cea mai populară companie care operează ruta din Bruxelles către Craiova


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Bruxelles către Craiova

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Bruxelles către Craiova, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
26 dec.
CRL03:30Bruxelles S. Charleroi
16h 25m
2 de escale
CRA19:55Craiova
29 dec.
CRA13:40Craiova
4h 55m
1 escală
CRL18:35Bruxelles S. Charleroi
Companii aeriene multiple
26 dec.
CRL07:45Bruxelles S. Charleroi
4h 25m
1 escală
CRA12:10Craiova
29 dec.
CRA13:40Craiova
4h 55m
1 escală
CRL18:35Bruxelles S. Charleroi
Companii aeriene multiple
26 dec.
BRU06:20Bruxelles-National
5h 50m
1 escală
CRA12:10Craiova
29 dec.
CRA13:40Craiova
15h 10m
1 escală
BRU04:50Bruxelles-National
Companii aeriene multiple
26 dec.
BRU06:20Bruxelles-National
5h 50m
1 escală
CRA12:10Craiova
29 dec.
CRA13:40Craiova
16h 25m
2 de escale
BRU06:05Bruxelles-National
Companii aeriene multiple
26 dec.
CRL10:10Bruxelles S. Charleroi
27h 10m
2 de escale
CRA13:20Craiova
29 dec.
CRA13:40Craiova
29h 15m
2 de escale
CRL18:55Bruxelles S. Charleroi
Companii aeriene multiple
26 dec.
BRU11:15Bruxelles-National
31h 05m
2 de escale
CRA18:20Craiova
29 dec.
CRA13:40Craiova
16h 25m
2 de escale
BRU06:05Bruxelles-National

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Bruxelles către Craiova

Dacă te interesează zborurile doar dus din Bruxelles în Craiova, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre.
Companii aeriene multiple
22 sept.
CRL16:15Bruxelles S. Charleroi
20h 55m
1 escală
CRA13:10Craiova
Companii aeriene multiple
22 sept.
CRL04:50Bruxelles S. Charleroi
13h 20m
2 de escale
CRA18:10Craiova
Companii aeriene multiple
22 sept.
CRL05:45Bruxelles S. Charleroi
12h 25m
3 de escale
CRA18:10Craiova

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Bruxelles în Craiova

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Bruxelles în Craiova, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Wizz Air
PrețDe la 25 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,5
7,5

Îmbarcare

7,3

Confort

7,9

Echipaj

7,0

Divertisment

7,2

Mâncare

Evaluări

Organizare execrabila! Nu a existat niciun fel de distanțare!!!

1 / 3

  • Ce distanță este între Bruxelles și Craiova cu avionul?

    Distanța dintre Bruxelles și Craiova este de aproximativ 1622,0 km.


Rute alternative din Bruxelles către Craiova

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bruxelles către Bucureşti
Cel mai scurt timp de zbor2h 45m
Cel mai ieftin17 €
Zboruri din Bruxelles către Cluj-Napoca
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin37 €
Zboruri din Bruxelles către Timișoara
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin37 €
Zboruri din Bruxelles către Iași
Cel mai scurt timp de zbor2h 40m
Cel mai ieftin89 €
Zboruri din Bruxelles către Oradea
Cel mai scurt timp de zbor13h 15m
Cel mai ieftin145 €