Zboruri ieftine din Basel către Cluj-Napoca from 25 €

Dus-întors
1 adult
Economic
0 bagaje
De unde?
În?
Mi 17/8
Mi 24/8

Informații despre zborurile din Basel către Cluj-Napoca

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Basel către Cluj-Napoca

Cel mai bun preț găsit

25 €

Cel mai scurt timp de zbor

2h 05m

Zboruri directe

Niciunul

Aeroporturi în Cluj-Napoca

1 aeroport
Cel mai bun zbor doar dus din Basel în Cluj-Napoca din ultimele 72 de ore este 25 €, în vreme ce cel mai bun dus întors pe aceeași rută este 47 €.
Cel mai rapid zbor din Basel către Cluj-Napoca durează 2h 05m.
Nu există zboruri directe din Basel către Cluj-Napoca. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Basel EuroAirport Swiss - Aeroportul Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj.
Există 1 aeroport în apropiere de Cluj-Napoca: Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj (CLJ)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Basel către Cluj-Napoca

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Cluj-Napoca?

ianuarie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Basel către Cluj-Napoca este ianuarie. Cea mai scumpă este februarie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Basel către Cluj-Napoca?

sâmbătă

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este sâmbătă, iar cea mai scumpă, miercuri.

Care este cel mai ieftin moment pentru a zbura către din Basel către Cluj-Napoca?

la prânz

Zborurile din Basel către Cluj-Napoca sunt cu aproximativ 23% mai scumpe dimineața decât la prânz

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul Basel - Cluj-Napoca ?

Basel EuroAirport Swiss - Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

Zboară din Basel EuroAirport Swiss către Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta Basel - Cluj-Napoca

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Basel - Cluj-Napoca?

Cu 46 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Basel către Cluj-Napoca este cu aproximativ 46 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Basel către Cluj-Napoca

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Basel către Cluj-Napoca, schimbând tab-urile.
Wizz Air
18 oct.
BSL17:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ19:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
23 oct.
CLJ03:50Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 10m
BSL06:00Basel EuroAirport Swiss
Mai multe companii aeriene
20 oct.
BSL16:45Basel EuroAirport Swiss
10h 05m
1 escală
CLJ02:50Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
23 oct.
CLJ03:50Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 10m
BSL06:00Basel EuroAirport Swiss
Wizz Air
27 sept.
BSL17:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ19:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2 oct.
CLJ03:50Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 10m
BSL06:00Basel EuroAirport Swiss
Wizz Air
29 oct.
BSL17:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ19:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1 nov.
CLJ04:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 10m
BSL06:25Basel EuroAirport Swiss
Wizz Air
3 sept.
BSL17:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ19:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
6 sept.
CLJ10:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 10m
BSL12:10Basel EuroAirport Swiss
Wizz Air
22 sept.
BSL11:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ13:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
24 sept.
CLJ10:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 10m
BSL12:25Basel EuroAirport Swiss

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Basel către Cluj-Napoca

Dacă te interesează zborurile doar dus din Basel în Cluj-Napoca, vezi câteva dintre oferte noastreoferită de Wizz Air
Wizz Air
30 aug.
BSL17:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ19:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
30 aug.
BSL17:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ19:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
Wizz Air
25 aug.
BSL11:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ13:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj

Caută zboruri de ultim moment din Basel în Cluj-Napoca

Găsește și compară prețuri la zboruri dus-întors de ultim moment din Basel în Cluj-Napoca.
Wizz Air
16 aug.
BSL17:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ19:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
18 aug.
CLJ04:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 10m
BSL06:25Basel EuroAirport Swiss
Mai multe companii aeriene
16 aug.
BSL17:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ19:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
18 aug.
CLJ03:00Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
12h 55m
1 escală
BSL15:55Basel EuroAirport Swiss
Wizz Air
18 aug.
BSL11:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ13:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
21 aug.
CLJ15:35Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 10m
BSL17:45Basel EuroAirport Swiss
Lufthansa
19 aug.
BSL10:10Basel EuroAirport Swiss
9h 30m
2 escale
CLJ19:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
25 aug.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
4h 10m
1 escală
BSL14:15Basel EuroAirport Swiss
Mai multe companii aeriene
16 aug.
BSL17:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ19:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
18 aug.
CLJ16:30Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
18h 20m
2 escale
BSL10:50Basel EuroAirport Swiss
Mai multe companii aeriene
19 aug.
BSL02:00Basel EuroAirport Swiss
12h 20m
1 escală
CLJ14:20Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
25 aug.
CLJ04:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 10m
BSL06:25Basel EuroAirport Swiss

Zboruri cu Wizz Air din Basel în Cluj-Napoca

Cele mai bune oferte Wizz Air la biletele de avion Basel - Cluj-Napoca
Wizz Air
18 oct.
BSL17:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ19:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
23 oct.
CLJ03:50Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 10m
BSL06:00Basel EuroAirport Swiss
Wizz Air
27 sept.
BSL17:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ19:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2 oct.
CLJ03:50Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 10m
BSL06:00Basel EuroAirport Swiss
Wizz Air
29 oct.
BSL17:40Basel EuroAirport Swiss
2h 05m
CLJ19:45Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
1 nov.
CLJ04:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
2h 10m
BSL06:25Basel EuroAirport Swiss

Zboruri cu Lufthansa din Basel în Cluj-Napoca

Cele mai bune oferte Lufthansa la biletele de avion Basel - Cluj-Napoca
Lufthansa
19 aug.
BSL10:10Basel EuroAirport Swiss
9h 30m
2 escale
CLJ19:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
25 aug.
CLJ10:05Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
4h 10m
1 escală
BSL14:15Basel EuroAirport Swiss
Lufthansa
18 aug.
BSL02:35Basel EuroAirport Swiss
17h 05m
2 escale
CLJ19:40Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
21 aug.
CLJ02:15Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj
3h 55m
1 escală
BSL06:10Basel EuroAirport Swiss

  • Ce distanță este între Basel și Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj cu avionul?

    Între Basel și Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj este o distanță de Cluj-Napoca Internațional Avram Iancu Cluj. În condiții normale, această călătorie va dura 2h 05m cu avionul.



Rute alternative din Basel către Cluj-Napoca

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Zürich către Bucureşti
Cel mai rapid zbor2h 20m
Cel mai ieftin151 €
Zboruri din Geneva către Bucureşti
Cel mai rapid zbor2h 35m
Cel mai ieftin99 €
Zboruri din Basel către Bucureşti
Cel mai rapid zbor2h 25m
Cel mai ieftin62 €
Zboruri din Zürich către Cluj-Napoca
Cel mai rapid zbor3h 30m
Cel mai ieftin153 €
Zboruri din Geneva către Cluj-Napoca
Cel mai rapid zbor6h 00m
Cel mai ieftin185 €
Zboruri din Basel către Sibiu
Cel mai rapid zbor4h 00m
Cel mai ieftin156 €
Zboruri din Geneva către Sibiu
Cel mai rapid zbor5h 45m
Cel mai ieftin215 €

De ce să folosești momondo?

Pentru a găsi zborul care răspunde cel mai bine nevoilor tale, momondo reunește numeroase rute de la diferite companii aeriene și agenții de turism. Tu te poți folosi apoi de sfaturile noastre și de filtrele pe care le punem la dispoziție pentru a găsi cel mai bun zbor din Basel în Cluj-Napoca.

Da, momondo îți permite să filtrezi rezultatele zborurilor din Basel în Cluj-Napoca pentru a ți se afișa doar acelea cu politică de rezervare flexibilă.

momondo te ajută să găsești cele mai bune zboruri din Basel în Cluj-Napoca punându-ți la dispoziție filtre care să selecteze doar zborurile corespunzătoare cerințelor tale. Astfel, poți filtra zboruri în funcție de numeroși factori, precum prețul, orele de decolare și de aterizare, aeroportul și compania aeriană.

Da, momondo poate urmări prețurile zborurilor Basel - Cluj-Napoca, trimițându-ți un mail când apar modificări. Realizează o căutare și configurează o alertă de preț pentru care nu îți vom cere decât adresa de e-mail.


Iată de ce călătorii aleg momondo
Călătorii flexibile
momondo îți înțelege nevoia de flexibilitate și de aceea îți punem la dispoziție un filtru special pentru zborurile care nu percep taxe de modificare.
Sfaturi de la experți
Informații bazate pe date și redactate pentru a te ajuta să găsești cel mai bun zbor (de la cel mai ieftin moment de zbor al zilei la intervalul cu care să rezervi în avans).
Alerte de preț
Urmărește prețul rutei de zbor preferate și primește alerte atunci când apar modificări.