Crystal Family Comfort Collection

Hotel de 5-stele cu Plajă privată

5 stele
7,9
Bun
bazat pe 65 de evaluări
65 recenzii verificate
Sâ 24.10
-
Du 25.10
2 oaspeți, o cameră
Oferte de la
86 €
/Cel mai ieftin model preț pe noapte
Tipul camerei
Furnizor
Total pe noapte
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
86 €
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
104 €
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
133 €
Despre
Camere
Facilități
Review-uri
Locație

Crystal Family Comfort Collection room price & deals

Sâ 24.10
-
Du 25.10
Tipul de cazare
Link pentru rezervare
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră dublă, 1 pat dublu
Cameră dublă, 1 pat dublu
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră dublă, 1 pat dublu
Cameră dublă, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră standard, 1 pat rabatabil
Cameră standard, 1 pat rabatabil
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră standard, 1 pat rabatabil
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră standard, 1 pat dublu
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
Cameră standard, tipul de pat nu este cunoscut
Cum influențează plățile către noi clasamentul și cum clasificăm rezultatele?
Află mai multe
*Totalul include taxele și comisioanele locale estimate, plătibile la check out.

Hotel Amenities & Facilities

  • Plajă privată
  • Piscină exterioară
  • Piscină interioară
  • Sală de fitness
  • Restaurant
  • Bar/Lounge
  • Room service
  • Wi-Fi gratuit
  • Parcare cu valet
  • Parcare gratuită

Lucruri de făcut

  • Teren de baschet
  • Magazin de cadouri
  • Cameră de jocuri
  • Golf
  • Canotaj
  • Joc de darts
  • Minigolf
  • Bowling
  • Masă de tenis
  • Parc acvatic
  • Cumpărături
  • Masă de biliard
  • Facilități pentru sporturi acvatice (în incintă)
  • Windsurfing
  • Club de noapte

Servicii și facilități

  • Săli de conferință
  • Închiriere auto
  • Serviciu de trezire
  • Serviciu de administrație
  • Seif
  • Personal responsabil de divertisment
  • Schimb valutar în incintă
  • Hammam (baie turcească)
  • Facilități Meetinguri/Banchete
  • Room service
  • Check-out express
  • Spațiu flexibil pentru evenimente
  • Sticlă de apă
  • Recepție 24h

De bază

  • Wi-Fi gratuit
  • Wi-Fi disponibil în toate zonele
  • Internet
  • Lenjerii de pat
  • Prosoape
  • Articole de toaletă gratuite
  • Șampon
  • Detectoare de fum
  • Încălzire
  • Gel de duș
  • Aer condiționat
  • Balsam păr

Piscină și spa

  • Masaj
  • Spa
  • Cadă cu hidromasaj
  • Piscină interioară
  • Piscină exterioară
  • Saună
  • Tobogan acvatic

Potrivit pentru familii

  • Pătuțuri de copii disponibile
  • Piscină pentru copii
  • Meniu pentru copii
  • Bufet adaptat pentru copii
  • Club pentru copii
  • Babysitting /servicii de îngrijire copii (contra cost)
  • Teren de joacă

În aer liber

  • Terasă/curte
  • Șezlonguri
  • Prosoape de plajă
  • Balcon
  • Plajă privată
  • Grădină

General

  • Camere familiale
  • Vedere spre mare
  • Camere interconectate disponibile
  • Telefon
  • Covor
  • Spațiu de depozitare

Media și divertisment

  • Televizor cu ecran plat
  • Bibliotecă
  • TV prin cablu sau satelit
  • TV

Accesibilitate și sustenabilitate

  • Camere pentru nefumători disponibile
  • Lift
  • Etaje superioare accesibile cu ascensor
  • Spații pentru fumat

Baie

  • Duș
  • Uscător de păr
  • Hârtie igienică
  • Baie privată

Restaurante

  • Mini bar
  • Cafenea
  • Restaurant
  • Bar/Lounge

Parcare și transport

  • Parcare gratuită
  • Parcare cu valet
  • Parcare privată

Serviciu de spălătorie

  • Spălătorie
  • Călcătorie
  • Serviciu de spălătorie

Spațiu de lucru

  • Fax/fotocopiator
  • Cutie de siguranță pentru laptop
  • Birou

Sănătate și siguranță

  • Curățenie zilnică
  • Siguranță

Fitness

  • Clase de fitness
  • Sală de fitness

Crystal Family Comfort Collection Reviews

7,9
Bun65 recenzii verificate

Crystal Family Comfort Collection room booking info

Check in/Check out

Check-in-ul: după 14:00; check-out-ul: înainte de 12:00

Anulare/pre-plată

Politicile de anulare/preplată variază în funcție de tipul de cameră și furnizor.

Număr de licență: 10205

Frequently asked questions

  • Cum se diferențiază Crystal Family Comfort Collection în privința prețurilor față de alte hoteluri de 5 stele din Belek?

    Există o diferență medie de 233 €/noapte între prețul hotelurilor de 5 stele din Belek (378 €/noapte) și tariful mediu la Crystal Family Comfort Collection (145 €/noapte).

  • Cât de departe este Crystal Family Comfort Collection de Antalya?

    Dacă vrei să mergi direct din Antalya la Crystal Family Comfort Collection, îți va lua aproximativ 59 mins cu mașina - distanța este de aproximativ 31,8 km.

  • Care este cel mai bun mod de a ajunge din Crystal Family Comfort Collection la Antalya?

    O altă opțiune comună este chemarea unui taxi sau a unui serviciu de „rideshare” din aeroport la Antalya. Hotelul cel mai apropiat de aeroport este Antalya.

  • Există opțiuni culinare la Crystal Family Comfort Collection?

    Crystal Family Comfort Collection dispune de un restaurant în incintă, pe care oaspeții îl pot folosi. Informează-te la recepție în privința orelor de funcționare a bucătăriei sau apelează Crystal Family Comfort Collection la +90 242 340 6050. Dacă te cazezi la Crystal Family Comfort Collection, ești mai mult decât binevenit să comanzi mâncare prin serviciul de room service al hotelului.

  • Există o piscină în Crystal Family Comfort Collection?

    Da. Mulți dintre utilizatorii momondo care călătoresc în Belek caută hoteluri cu piscină. Crystal Family Comfort Collection poate impune anumite reguli legate de piscină; cel mai bine ar fi să ceri toate informațiile înainte de recepție, întrebându-i, de exemplu, care sunt orele de deschidere ale acesteia.

  • Care este numărul de telefon pentru Crystal Family Comfort Collection?

    Cel mai bun mod de a contacta Crystal Family Comfort Collection este la numărul +90 242 340 6050.

  • Crystal Family Comfort Collection are Wi-Fi disponibil?

    Da, Crystal Family Comfort Collection are Wi-Fi disponibil pentru oaspeții hotelului.

  • Există un centru de fitness disponibil oaspeților cazați la Crystal Family Comfort Collection?

    Crystal Family Comfort Collection are un centru de fitness disponibil pentru oaspeții hotelului. Multe dintre sălile de sport din incinta hotelurilor nu au acces 24/24, așa că cel mai bine ar fi să întrebi recepționerul care este programul de funcționare.

  • Care este ora de check-out la Crystal Family Comfort Collection?

    Ora obligatorie de check-out este 12:00, așa că te sfătuim să îți plănuiești călătoria ținând cont de acest lucru, pentru a evita penalități sau comisioane.

  • Cât costă o cameră la Crystal Family Comfort Collection?

    Prețurile pot fluctua în funcție de tipul de cameră, date și disponibilitate. Momentan, poți găsi oferte foarte bune la camerele din Crystal Family Comfort Collection (între 114 € și 239 € pe noapte). Introdu datele care te interesează în formularul de mai sus și vezi ofertele care ți se potrivesc cel mai bine.

  • Are Crystal Family Comfort Collection serviciu de spălătorie?

    Da. Pentru mai multe informații privind serviciul disponibil de spălătorie, contactează Crystal Family Comfort Collection, Belek.

  • Câți operatori include momondo în căutările sale pentru hoteluri în Belek?

    460 de operatori pentru hoteluri în Belek există pe piață începând cu octombrie 2026.

  • Când a actualizat momondo ultima dată prețurile pentru hoteluri în Belek?

    Prețurile pentru hoteluri în Belek au fost actualizate ieri.

Places of interest near Crystal Family Comfort Collection

Attractions in Belek, Turcia curated by momondo

Localizare Crystal Family Comfort Collection: Belek-Bogazkent Mevkii, Belek 07505

Cele mai importante atracții turistice

Aspendos Bazilikasi11,9 km
Kaya Eagles Golf Club13,5 km
Carya Eagles Golf Club14,0 km
National Golf Club15,2 km
Gloria Golf Club4,9 km
Troy Aquatic Park5,1 km
The Montgomerie Golf Club7,6 km
Cornelia Golf Club9,4 km

momondo’s favorite Belek hotels

Rixos Premium Belek

Ileribasi Mevkii Pk. 116, Belek

9,1
5 stele

243 €

Calista Luxury Resort

Tasliburun Mevkii 19805, Belek

9,1
5 stele

270 €

Economisește bani când rezervi hoteluri cu momondo

Cele mai bune oferte la hoteluri

Cele mai bune oferte la hoteluri

Vezi oferte din partea a peste 3 milioane de hoteluri și cazări, într-un singur loc.

Anulare gratuită

Anulare gratuită

Folosește filtrele noastre pentru a găsi cazări cu anulare gratuită.

Milioane de evaluări

Milioane de evaluări

Verifică notele oferite de milioane de evaluări reale.

Alerte de preț

Alerte de preț

Nu ești încă pregătit să rezervi? pentru a urmări prețurile.

Un mod mai simplu de a-ți organiza călătoria în Belek

Simplificăm la maxim programarea, organizarea și călătoria cu prietenii sau familia. Serviciul Trips este gratuit și disponibil indiferent unde ai făcut rezervările.

Primește notificare când scad prețurile

Alerte - modificări zilnice de preț în căsuța de e-mail
2 oaspeți, o cameră
Sâ 24.10
Du 25.10

Găsește rezultate mai bune pentru cazarea ta în Belek

Orașe populare din Turcia