Zboruri ieftin din România în Lituania, începând de la 15 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Vi 29/10
Vi 5/11

Informații despre zborurile din România către Lituania

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din România către Lituania
Cel mai bun preț găsit57 €Cea mai bună ofertă de zbor din România către Lituania găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 57 €
Cel mai scurt timp de zbor24h 55mCel mai rapid zbor din România către Lituania durează 24h 55m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din România către Lituania. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Aeroportul Vilnius.

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din România către Lituania

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din România către Lituania?

Austrian Airlines

Austrian Airlines, LOT și Turkish Airlines sunt cele mai populare companii care operează ruta din România către Lituania

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul România - Lituania ?

Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Vilnius

Zboară din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Vilnius cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta România - Lituania


Compară ușor bilete de avion dus-întors din România către Lituania

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din România către Lituania, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
3 nov.
OTP10:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
25h 55m
2 de escale
VNO12:30Vilnius
5 nov.
VNO18:10Vilnius
25h 55m
1 escală
OTP20:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
LOT
16 dec.
OTP00:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
8h 50m
1 escală
VNO09:25Vilnius
6 ian.
VNO01:15Vilnius
19h 15m
1 escală
OTP20:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
25 nov.
OTP15:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
24h 55m
2 de escale
VNO16:35Vilnius
28 nov.
VNO17:30Vilnius
22h 35m
1 escală
OTP16:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
25 nov.
OTP15:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
24h 55m
2 de escale
VNO16:35Vilnius
28 nov.
VNO02:20Vilnius
32h 30m
2 de escale
OTP10:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Lufthansa
21 nov.
OTP01:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
8h 10m
1 escală
VNO09:25Vilnius
27 nov.
VNO10:10Vilnius
8h 40m
1 escală
OTP18:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
21 nov.
OTP02:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
15h 00m
1 escală
VNO17:00Vilnius
26 nov.
VNO05:55Vilnius
37h 10m
2 de escale
OTP19:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din România către Lituania

Dacă te interesează zborurile doar dus din România în Lituania, vezi câteva dintre oferte noastreoferită de Ryanair
Ryanair
8 nov.
OTP11:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
29h 20m
1 escală
VNO17:15Vilnius
Companii aeriene multiple
25 nov.
OTP14:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
26h 10m
1 escală
VNO16:45Vilnius
Ryanair
8 nov.
OTP04:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
36h 10m
2 de escale
VNO17:05Vilnius

Caută zboruri de ultim moment în Lituania din România

Găsește și compară prețuri la zboruri de ultim moment din România în Lituania
Companii aeriene multiple
3 nov.
OTP10:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
25h 55m
2 de escale
VNO12:30Vilnius
5 nov.
VNO18:10Vilnius
25h 55m
1 escală
OTP20:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
2 nov.
OTP12:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
20h 00m
1 escală
VNO08:50Vilnius
6 nov.
VNO15:20Vilnius
18h 05m
1 escală
OTP08:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
LOT
31 oct.
OTP14:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
6h 30m
1 escală
VNO21:05Vilnius
6 nov.
VNO15:10Vilnius
18h 20m
1 escală
OTP08:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
3 nov.
OTP10:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
25h 55m
2 de escale
VNO12:30Vilnius
5 nov.
VNO13:20Vilnius
28h 45m
2 de escale
OTP18:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Ryanair
2 nov.
OTP07:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
25h 20m
2 de escale
VNO08:50Vilnius
6 nov.
VNO17:50Vilnius
23h 30m
2 de escale
OTP16:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
3 nov.
OTP02:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
30h 05m
1 escală
VNO08:25Vilnius
5 nov.
VNO18:10Vilnius
25h 55m
1 escală
OTP20:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Cele mai bune companii aeriene care zboară din România în Lituania

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din România în Lituania, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
LOT
PrețDe la 127 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,2
Austrian Airlines
PrețDe la 139 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,2
Turkish Airlines
PrețDe la 211 €
Anulare Gratuită
Evaluare
8,1

  • Oferă companiile aeriene care zboară din România în Lituania posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Pentru a mai ușura din stresul rezervării zborurilor, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul România - Lituania au luat măsuri în fața pandemiei. Este posibil ca următoarele companii să aibă politici de anulare flexibile: LOT, Austrian Airlines și Turkish Airlines.


Rute alternative din România către Lituania

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Vilnius
Cel mai scurt timp de zbor23h 20m
Cel mai ieftin82 €

Zboruri către alte orașe din Lituania

Ți-ai pierdut interesul pentru Lituania? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Lituania