Zboruri ieftine din Munchen către Poznan

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Jo 23/9
Jo 30/9

Informații despre zborurile din Munchen către Poznan

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Munchen către Poznan
Cel mai scurt timp de zbor1h 15mCel mai rapid zbor din Munchen către Poznan durează 1h 15m.
Zboruri directeViZborurile directe pleacă Vineri din Munchen către Poznan. Companiile aeriene care operează zboruri directe sunt: LOT, Austrian Airlines și Lufthansa.
Aeroporturi în Poznan1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Poznan: Poznan Lawica (POZ)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Munchen către Poznan

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Poznan?

iulie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Munchen către Poznan este iulie. Cea mai scumpă este septembrie.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Munchen - Poznan?

Cu 58 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Munchen către Poznan este cu aproximativ 58 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Munchen către Poznan

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Munchen către Poznan, schimbând tab-urile.
Lufthansa
29 sept.
MUC07:20Franz J Strauss Munchen
1h 10m
POZ08:30Poznan Lawica
2 oct.
POZ02:15Poznan Lawica
1h 15m
MUC03:30Franz J Strauss Munchen
Lufthansa
1 oct.
MUC07:15Franz J Strauss Munchen
1h 15m
POZ08:30Poznan Lawica
3 oct.
POZ09:05Poznan Lawica
1h 15m
MUC10:20Franz J Strauss Munchen
Lufthansa
1 oct.
MUC07:15Franz J Strauss Munchen
1h 15m
POZ08:30Poznan Lawica
3 oct.
POZ09:05Poznan Lawica
1h 15m
MUC10:20Franz J Strauss Munchen
Lufthansa
1 oct.
MUC07:15Franz J Strauss Munchen
1h 15m
POZ08:30Poznan Lawica
4 oct.
POZ02:15Poznan Lawica
1h 15m
MUC03:30Franz J Strauss Munchen
Lufthansa
28 sept.
MUC17:10Franz J Strauss Munchen
1h 15m
POZ18:25Poznan Lawica
2 oct.
POZ09:05Poznan Lawica
1h 15m
MUC10:20Franz J Strauss Munchen
Lufthansa
26 nov.
MUC17:15Franz J Strauss Munchen
1h 15m
POZ18:30Poznan Lawica
28 nov.
POZ11:35Poznan Lawica
1h 20m
MUC12:55Franz J Strauss Munchen

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Munchen către Poznan

Dacă te interesează zborurile doar dus din Munchen în Poznan, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de KLM și Lufthansa
Lufthansa
10 oct.
MUC16:40Franz J Strauss Munchen
1h 15m
POZ17:55Poznan Lawica
Lufthansa
1 oct.
MUC07:15Franz J Strauss Munchen
1h 15m
POZ08:30Poznan Lawica
Lufthansa
30 sept.
MUC07:15Franz J Strauss Munchen
1h 15m
POZ08:30Poznan Lawica

  • Ce distanță este între Franz J Strauss Munchen și Poznan Lawica cu avionul?

    Poznan Lawica se află la 607,5 km distanță de Franz J Strauss Munchen.


Zboruri către alte orașe din Polonia

Ți-ai pierdut interesul pentru Poznan? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Polonia