Zboruri ieftine din Munchen către Chania

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 26/9
Du 3/10

Informații despre zborurile din Munchen către Chania

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Munchen către Chania
Cel mai scurt timp de zbor2h 30mCel mai rapid zbor din Munchen către Chania durează 2h 30m.
Zboruri directeJo și DuZborurile directe pleacă joi și duminică din Munchen către Chania on. Companiile aeriene care operează zboruri directe sunt: Lufthansa și Aegean Airlines..
Aeroporturi în Chania1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Chania: Chania Souda (CHQ)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Munchen către Chania

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Chania?

februarie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Munchen către Chania este februarie. Cea mai scumpă este decembrie.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Munchen - Chania?

Cu 56 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Munchen către Chania este cu aproximativ 56 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Munchen către Chania

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Munchen către Chania, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
5 oct.
MUC08:00Franz J Strauss Munchen
27h 30m
2 de escale
CHQ11:30Chania Souda
16 oct.
CHQ05:15Chania Souda
28h 00m
2 de escale
MUC09:15Franz J Strauss Munchen
Companii aeriene multiple
12 oct.
MUC08:00Franz J Strauss Munchen
27h 30m
2 de escale
CHQ11:30Chania Souda
23 oct.
CHQ05:15Chania Souda
25h 25m
2 de escale
MUC06:40Franz J Strauss Munchen
Companii aeriene multiple
5 oct.
MUC08:00Franz J Strauss Munchen
27h 30m
2 de escale
CHQ11:30Chania Souda
7 oct.
CHQ06:00Chania Souda
27h 15m
1 escală
MUC09:15Franz J Strauss Munchen
Companii aeriene multiple
5 oct.
MUC05:45Franz J Strauss Munchen
29h 45m
2 de escale
CHQ11:30Chania Souda
22 oct.
CHQ02:20Chania Souda
4h 55m
1 escală
MUC07:15Franz J Strauss Munchen
Companii aeriene multiple
5 oct.
MUC08:00Franz J Strauss Munchen
27h 30m
2 de escale
CHQ11:30Chania Souda
16 oct.
CHQ10:15Chania Souda
23h 00m
1 escală
MUC09:15Franz J Strauss Munchen
Companii aeriene multiple
12 oct.
MUC05:45Franz J Strauss Munchen
29h 45m
2 de escale
CHQ11:30Chania Souda
22 oct.
CHQ02:20Chania Souda
4h 55m
1 escală
MUC07:15Franz J Strauss Munchen

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Munchen către Chania

Dacă te interesează zborurile doar dus din Munchen în Chania, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de Condor
Companii aeriene multiple
28 sept.
MUC08:00Franz J Strauss Munchen
27h 30m
2 de escale
CHQ11:30Chania Souda
Companii aeriene multiple
28 sept.
MUC08:00Franz J Strauss Munchen
27h 30m
2 de escale
CHQ11:30Chania Souda
Condor
23 oct.
MUC09:25Franz J Strauss Munchen
2h 45m
CHQ12:10Chania Souda

  • Ce distanță este între Franz J Strauss Munchen și Chania Souda cu avionul?

    Un zbor din Franz J Strauss Munchen în Chania Souda traversează aproximativ 1735,8 km.


Zboruri către alte orașe din Grecia

Ți-ai pierdut interesul pentru Chania? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Grecia