Zboruri ieftine din Lisabona către Málaga

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Mi 22/9
Mi 29/9

Informații despre zborurile din Lisabona către Málaga

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Lisabona către Málaga
Cel mai scurt timp de zbor1h 35mCel mai rapid zbor din Lisabona către Málaga durează 1h 35m.
Zboruri directeMiZborurile directe pleacă miercuri din Lisabona către Málaga. Companiile aeriene care operează zboruri directe sunt: TAP AIR PORTUGAL și Air Canada..
Aeroporturi în Málaga1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Málaga: Málaga (AGP)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Lisabona către Málaga

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Málaga?

noiembrie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Lisabona către Málaga este noiembrie. Cea mai scumpă este septembrie.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Lisabona - Málaga?

Cu 43 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Lisabona către Málaga este cu aproximativ 43 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Lisabona către Málaga

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Lisabona către Málaga, schimbând tab-urile.
Ryanair
5 nov.
LIS03:40Lisabona Humberto Delgado
1h 20m
AGP05:00Málaga
7 nov.
AGP02:15Málaga
1h 10m
LIS03:25Lisabona Humberto Delgado
Ryanair
27 oct.
LIS03:15Lisabona Humberto Delgado
1h 10m
AGP04:25Málaga
31 oct.
AGP03:15Málaga
1h 10m
LIS04:25Lisabona Humberto Delgado
Companii aeriene multiple
27 oct.
LIS14:30Lisabona Humberto Delgado
14h 00m
1 escală
AGP04:30Málaga
31 oct.
AGP03:15Málaga
1h 10m
LIS04:25Lisabona Humberto Delgado
Ryanair
27 oct.
LIS03:15Lisabona Humberto Delgado
1h 10m
AGP04:25Málaga
31 oct.
AGP03:15Málaga
1h 10m
LIS04:25Lisabona Humberto Delgado
Ryanair
5 nov.
LIS03:40Lisabona Humberto Delgado
1h 20m
AGP05:00Málaga
7 nov.
AGP02:15Málaga
1h 10m
LIS03:25Lisabona Humberto Delgado
Companii aeriene multiple
12 nov.
LIS02:40Lisabona Humberto Delgado
1h 20m
AGP04:00Málaga
14 nov.
AGP14:55Málaga
11h 55m
1 escală
LIS02:50Lisabona Humberto Delgado

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Lisabona către Málaga

Dacă te interesează zborurile doar dus din Lisabona în Málaga, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de Ryanair
Ryanair
29 sept.
LIS03:15Lisabona Humberto Delgado
1h 10m
AGP04:25Málaga
Ryanair
29 sept.
LIS03:15Lisabona Humberto Delgado
1h 10m
AGP04:25Málaga
Ryanair
20 oct.
LIS03:15Lisabona Humberto Delgado
1h 10m
AGP04:25Málaga

  • Ce distanță este între Lisabona Humberto Delgado și Málaga cu avionul?

    Distanța în linie dreaptă dintre Lisabona Humberto Delgado și Málaga este 470,1 km.