Zboruri ieftine din Copenhaga către Bruxelles

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 21/9
Ma 28/9

Informații despre zborurile din Copenhaga către Bruxelles

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Copenhaga către Bruxelles
Cel mai scurt timp de zbor1h 30mCel mai rapid zbor din Copenhaga către Bruxelles durează 1h 30m.
Zboruri directeLu, Ma, Vi și SâZborurile directe pleacă luni, marți, Vineri și sâmbătă din Copenhaga către Bruxelles on . Companiile aeriene care operează zboruri directe sunt: Ryanair și Brussels Airlines..
Aeroporturi în Bruxelles2 aeroporturiExistă 2 aeroporturi în apropiere de Bruxelles: Bruxelles-National (BRU), Bruxelles S. Charleroi (CRL)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Copenhaga către Bruxelles

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Bruxelles?

martie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Copenhaga către Bruxelles este martie. Cea mai scumpă este iulie.

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Copenhaga către Bruxelles?

Ryanair

Ryanair este cea mai populară companie care operează ruta din Copenhaga către Bruxelles

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Copenhaga - Bruxelles?

Cu 58 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Copenhaga către Bruxelles este cu aproximativ 58 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Copenhaga către Bruxelles

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Copenhaga către Bruxelles, schimbând tab-urile.
Ryanair
2 oct.
CPH06:05Aeroportul Copenhaga
23h 25m
1 escală
BRU05:30Bruxelles-National
4 oct.
BRU14:40Bruxelles-National
19h 30m
1 escală
CPH10:10Aeroportul Copenhaga
Companii aeriene multiple
28 oct.
CPH18:25Aeroportul Copenhaga
10h 05m
1 escală
BRU04:30Bruxelles-National
1 nov.
BRU15:20Bruxelles-National
17h 15m
1 escală
CPH08:35Aeroportul Copenhaga
Ryanair
10 nov.
CPH15:35Aeroportul Copenhaga
20h 10m
1 escală
BRU11:45Bruxelles-National
15 nov.
BRU04:45Bruxelles-National
11h 10m
1 escală
CPH15:55Aeroportul Copenhaga
Ryanair
2 oct.
CPH06:05Aeroportul Copenhaga
23h 25m
1 escală
BRU05:30Bruxelles-National
4 oct.
BRU04:20Bruxelles-National
13h 15m
2 de escale
CPH17:35Aeroportul Copenhaga
Companii aeriene multiple
11 nov.
CPH03:15Aeroportul Copenhaga
1h 35m
BRU04:50Bruxelles-National
15 nov.
BRU16:05Bruxelles-National
1h 35m
CPH17:40Aeroportul Copenhaga
Companii aeriene multiple
18 nov.
CPH15:30Aeroportul Copenhaga
13h 15m
1 escală
BRU04:45Bruxelles-National
19 nov.
BRU07:55Bruxelles-National
8h 20m
1 escală
CPH16:15Aeroportul Copenhaga

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Copenhaga către Bruxelles

Dacă te interesează zborurile doar dus din Copenhaga în Bruxelles, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Ryanair și SAS
Ryanair
16 nov.
CPH08:00Aeroportul Copenhaga
20h 10m
1 escală
BRU04:10Bruxelles-National
Ryanair
28 sept.
CPH10:35Aeroportul Copenhaga
7h 15m
1 escală
BRU17:50Bruxelles-National
Ryanair
22 sept.
CPH11:00Aeroportul Copenhaga
18h 00m
1 escală
BRU05:00Bruxelles-National

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Copenhaga în Bruxelles

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Copenhaga în Bruxelles, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Ryanair
PrețDe la 19 €
Anulare Gratuită
Evaluare
6,8
7,1

Îmbarcare

6,7

Confort

7,5

Echipaj

6,1

Divertisment

6,4

Mâncare

Evaluări

Pro: Nothing

Contra: Ryanair announced that we could postpone the flights without any cost due to corona virus and when I tried to reach them/to change the flight date the change tax was still there.

1 / 2

  • Ce distanță este între Aeroportul Copenhaga și Bruxelles cu avionul?

    Distanța în linie dreaptă dintre Aeroportul Copenhaga și Bruxelles este 766,0 km.