Zboruri ieftine din Copenhaga către Basel

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Mi 22/9
Mi 29/9

Informații despre zborurile din Copenhaga către Basel

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Copenhaga către Basel
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Copenhaga către Basel. Nu există rute de zbor populare din Copenhaga către Basel.
Aeroporturi în Basel1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Basel: Basel EuroAirport Swiss (BSL)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Copenhaga către Basel

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Basel?

martie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Copenhaga către Basel este martie. Cea mai scumpă este iulie.

Care este cea mai ieftină zi pentru a zbura din Copenhaga către Basel?

duminică

În mod obișnuit, cea mai ieftină zi a săptămânii este duminică, iar cea mai scumpă, duminică.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Copenhaga - Basel?

Cu 60 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Copenhaga către Basel este cu aproximativ 60 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Copenhaga către Basel

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Copenhaga către Basel, schimbând tab-urile.
easyJet
9 dec.
CPH12:00Aeroportul Copenhaga
1h 50m
BSL13:50Basel EuroAirport Swiss
16 dec.
BSL09:40Basel EuroAirport Swiss
1h 50m
CPH11:30Aeroportul Copenhaga
easyJet
30 ian.
CPH15:25Aeroportul Copenhaga
1h 50m
BSL17:15Basel EuroAirport Swiss
4 feb.
BSL09:40Basel EuroAirport Swiss
1h 50m
CPH11:30Aeroportul Copenhaga
easyJet
30 ian.
CPH15:25Aeroportul Copenhaga
1h 50m
BSL17:15Basel EuroAirport Swiss
4 feb.
BSL09:40Basel EuroAirport Swiss
1h 50m
CPH11:30Aeroportul Copenhaga
easyJet
4 oct.
CPH08:50Aeroportul Copenhaga
1h 45m
BSL10:35Basel EuroAirport Swiss
12 oct.
BSL10:25Basel EuroAirport Swiss
1h 50m
CPH12:15Aeroportul Copenhaga
easyJet
4 oct.
CPH08:50Aeroportul Copenhaga
1h 45m
BSL10:35Basel EuroAirport Swiss
5 oct.
BSL10:25Basel EuroAirport Swiss
1h 50m
CPH12:15Aeroportul Copenhaga
easyJet
4 oct.
CPH08:50Aeroportul Copenhaga
1h 45m
BSL10:35Basel EuroAirport Swiss
14 oct.
BSL10:40Basel EuroAirport Swiss
1h 50m
CPH12:30Aeroportul Copenhaga

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Copenhaga către Basel

Dacă te interesează zborurile doar dus din Copenhaga în Basel, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Wizz Air și easyJet
Companii aeriene multiple
21 sept.
CPH17:25Aeroportul Copenhaga
18h 45m
1 escală
BSL12:10Basel EuroAirport Swiss
easyJet
24 sept.
CPH13:20Aeroportul Copenhaga
1h 50m
BSL15:10Basel EuroAirport Swiss
Wizz Air
23 sept.
CPH17:55Aeroportul Copenhaga
11h 35m
1 escală
BSL05:30Basel EuroAirport Swiss

  • Ce distanță este între Aeroportul Copenhaga și Basel cu avionul?

    Aeroportul Copenhaga și Basel se află la 965,8 km distanță.


Zboruri către alte orașe din Elveţia

Ți-ai pierdut interesul pentru Basel? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Elveţia