Zboruri ieftine din Aeroportul Bruxelles-National către Kigali

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 26/9
Du 3/10

Informații despre zborurile din Aeroportul Bruxelles-National către Kigali

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Aeroportul Bruxelles-National către Kigali
Cel mai scurt timp de zbor8h 20mCel mai rapid zbor din Aeroportul Bruxelles-National către Kigali durează 8h 20m.
Zboruri directeJoZborurile directe pleacă joi din Aeroportul Bruxelles-National către Kigali. Compania aeriană care operează zboruri directe este Brussels Airlines..
Aeroporturi în Kigali1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Kigali: Kigali Intl (KGL)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Aeroportul Bruxelles-National către Kigali

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Kigali?

martie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Aeroportul Bruxelles-National către Kigali este martie. Cea mai scumpă este iulie.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Aeroportul Bruxelles-National - Kigali?

Cu 35 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Aeroportul Bruxelles-National către Kigali este cu aproximativ 35 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Aeroportul Bruxelles-National către Kigali

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Aeroportul Bruxelles-National către Kigali, schimbând tab-urile.
Ethiopian Air
9 dec.
BRU17:15Bruxelles-National
13h 45m
1 escală
KGL07:00Kigali Intl
29 dec.
KGL20:45Kigali Intl
31h 30m
2 de escale
BRU04:15Bruxelles-National
Brussels Airlines
1 ian.
BRU05:40Bruxelles-National
8h 20m
KGL14:00Kigali Intl
15 ian.
KGL16:10Kigali Intl
10h 45m
1 escală
BRU02:55Bruxelles-National
Brussels Airlines
1 ian.
BRU05:40Bruxelles-National
8h 20m
KGL14:00Kigali Intl
15 ian.
KGL16:10Kigali Intl
10h 45m
BRU02:55Bruxelles-National
Brussels Airlines
30 oct.
BRU06:45Bruxelles-National
8h 20m
KGL15:05Kigali Intl
11 nov.
KGL16:10Kigali Intl
10h 45m
BRU02:55Bruxelles-National
Brussels Airlines
30 oct.
BRU06:45Bruxelles-National
8h 20m
KGL15:05Kigali Intl
11 nov.
KGL16:10Kigali Intl
10h 45m
1 escală
BRU02:55Bruxelles-National
KLM
16 oct.
BRU04:00Bruxelles-National
11h 40m
1 escală
KGL15:40Kigali Intl
24 oct.
KGL16:20Kigali Intl
35h 10m
2 de escale
BRU03:30Bruxelles-National

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Aeroportul Bruxelles-National către Kigali

Dacă te interesează zborurile doar dus din Aeroportul Bruxelles-National în Kigali, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Brussels Airlines, Egypt Air și KLM
Egypt Air
10 feb.
BRU09:35Bruxelles-National
11h 05m
1 escală
KGL20:40Kigali Intl
Egypt Air
25 dec.
BRU09:35Bruxelles-National
11h 05m
1 escală
KGL20:40Kigali Intl
Companii aeriene multiple
6 oct.
BRU14:30Bruxelles-National
32h 10m
2 de escale
KGL22:40Kigali Intl

  • Ce distanță este între Bruxelles-National și Kigali Intl cu avionul?

    Un zbor din Bruxelles-National în Kigali Intl traversează aproximativ 6353,6 km.