Zboruri ieftine din Bergen către Copenhaga

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Jo 23/9
Jo 30/9

Informații despre zborurile din Bergen către Copenhaga

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Bergen către Copenhaga
Cel mai scurt timp de zbor1h 20mCel mai rapid zbor din Bergen către Copenhaga durează 1h 20m.
Zboruri directeMi, Jo și DuZborurile directe pleacă miercuri, joi și duminică din Bergen către Copenhaga. Companiile aeriene care operează zboruri directe sunt: SAS, Aegean Airlines și Norwegian.
Aeroporturi în Copenhaga1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Copenhaga: Aeroportul Copenhaga (CPH)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Bergen către Copenhaga

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Copenhaga?

martie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Bergen către Copenhaga este martie. Cea mai scumpă este August.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Bergen - Copenhaga?

Cu 60 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Bergen către Copenhaga este cu aproximativ 60 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Bergen către Copenhaga

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Bergen către Copenhaga, schimbând tab-urile.
Norwegian
1 nov.
BGO07:00Bergen Flesland
1h 20m
CPH08:20Aeroportul Copenhaga
8 nov.
CPH07:50Aeroportul Copenhaga
1h 20m
BGO09:10Bergen Flesland
Companii aeriene multiple
1 nov.
BGO07:00Bergen Flesland
1h 20m
CPH08:20Aeroportul Copenhaga
8 nov.
CPH02:25Aeroportul Copenhaga
24h 25m
2 de escale
BGO02:50Bergen Flesland
Wideroe
6 dec.
BGO06:40Bergen Flesland
9h 45m
1 escală
CPH16:25Aeroportul Copenhaga
9 dec.
CPH16:50Aeroportul Copenhaga
16h 00m
1 escală
BGO08:50Bergen Flesland
Norwegian
31 oct.
BGO17:55Bergen Flesland
1h 20m
CPH19:15Aeroportul Copenhaga
4 nov.
CPH08:40Aeroportul Copenhaga
1h 20m
BGO10:00Bergen Flesland
Companii aeriene multiple
6 dec.
BGO09:25Bergen Flesland
7h 00m
1 escală
CPH16:25Aeroportul Copenhaga
9 dec.
CPH07:40Aeroportul Copenhaga
1h 20m
BGO09:00Bergen Flesland
Companii aeriene multiple
1 nov.
BGO07:00Bergen Flesland
1h 20m
CPH08:20Aeroportul Copenhaga
8 nov.
CPH03:15Aeroportul Copenhaga
23h 35m
1 escală
BGO02:50Bergen Flesland

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Bergen către Copenhaga

Dacă te interesează zborurile doar dus din Bergen în Copenhaga, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Norwegian, SAS și Wideroe
Companii aeriene multiple
24 sept.
BGO11:10Bergen Flesland
15h 40m
1 escală
CPH02:50Aeroportul Copenhaga
Norwegian
23 sept.
BGO05:35Bergen Flesland
1h 20m
CPH06:55Aeroportul Copenhaga
Wideroe
7 oct.
BGO18:05Bergen Flesland
9h 00m
1 escală
CPH03:05Aeroportul Copenhaga

  • Ce distanță este între Bergen Flesland și Aeroportul Copenhaga cu avionul?

    Bergen Flesland și Aeroportul Copenhaga se află la 675,1 km distanță.