Zboruri ieftine din România către Mumbay

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 26/10
Ma 2/11

Informații despre zborurile din România către Mumbay

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din România către Mumbay
Cel mai bun preț găsit591 €Cea mai bună ofertă de zbor din România către Mumbay găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 591 €
Cel mai scurt timp de zbor23h 40mCel mai rapid zbor din România către Mumbay durează 23h 40m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din România către Mumbay. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Aeroportul Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl.
Aeroporturi în Mumbay1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Mumbay: Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl (BOM)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din România către Mumbay

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din România către Mumbay?

Lufthansa

British Airways, Emirates și KLM sunt cele mai populare companii care operează ruta din România către Mumbay

Care este cel mai ieftin traseu pentru zborul România - Mumbay ?

Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl

Zboară din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl cu cel mai bun preț de zbor pentru ruta România - Mumbay


Compară ușor bilete de avion dus-întors din România către Mumbay

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din România către Mumbay, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
20 nov.
OTP08:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
11h 15m
1 escală
BOM19:30Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl
19 feb.
BOM21:50Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl
24h 15m
1 escală
OTP22:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
flydubai
21 nov.
OTP09:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10h 20m
1 escală
BOM19:30Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl
11 ian.
BOM23:55Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl
11h 45m
1 escală
OTP11:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Emirates
7 ian.
OTP09:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
14h 45m
1 escală
BOM23:55Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl
25 feb.
BOM10:30Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl
12h 35m
1 escală
OTP23:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
20 nov.
OTP08:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
13h 55m
2 de escale
BOM22:10Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl
20 feb.
BOM14:45Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl
24h 40m
2 de escale
OTP15:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Lufthansa
20 nov.
OTP07:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
33h 10m
2 de escale
BOM16:30Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl
19 feb.
BOM21:55Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl
24h 45m
2 de escale
OTP22:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
20 nov.
OTP08:15Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
18h 50m
3 de escale
BOM03:05Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl
20 feb.
BOM16:45Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl
22h 40m
2 de escale
OTP15:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Cele mai bune companii aeriene care zboară din România în Mumbay

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din România în Mumbay, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Turkish Airlines
PrețDe la 320 €
Anulare Gratuită
Evaluare
8,1
Lufthansa
PrețDe la 366 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
KLM
PrețDe la 373 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,9
8,0

Îmbarcare

8,2

Confort

8,4

Echipaj

7,3

Divertisment

7,4

Mâncare

Evaluări

Pro: The staff was super nice, the services good. Clear lines about baggage allowance.

Contra: The flight was delayed and due to this I missed my car connection. I had to prolong my trip by 4 hours, untill I found another connection. I know this was not a klm issue, but rather airport related, but the inconvenience was still. Thus, my lower satisfaction grade

1 / 2
British Airways
PrețDe la 418 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,0
7,3

Îmbarcare

7,1

Confort

7,4

Echipaj

6,6

Divertisment

6,5

Mâncare

Evaluări

Contra: all

1 / 1
Emirates
PrețDe la 489 €
Anulare Gratuită
Evaluare
8,7
Qatar Airways
PrețDe la 509 €
Anulare Gratuită
Evaluare
8,3
8,5

Îmbarcare

8,2

Confort

8,7

Echipaj

8,3

Divertisment

8,0

Mâncare

Evaluări

Personalul foarte amabil si prietenos însă foarte frig in cabine in special pentru un zbor de noapte. Venind dintr-o tara unde minima este de 24 de grade sa stai timp de 5 ore la o temperatura de maxim 16-17 grade si in curent nu a fost prea plăcut.

1 / 1
flydubai
PrețDe la 512 €
Anulare Gratuită
Evaluare
5,8

  • Oferă companiile aeriene care zboară din România în Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul România - Mumbay Chhatrapati Shivaji Intl au adoptat noi politici pentru a răspunde mai bine impactului global cauzat de COVID-19. Câteva dintre companiile care ar putea renunța la taxele de anulare sunt Turkish Airlines, Lufthansa șiQatar Airways. Poți căuta întreaga listă de companii aeriene care, precum Turkish Airlines, oferă această flexibilitate.


Rute alternative din România către Mumbay

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Mumbay
Cel mai scurt timp de zbor13h 55m
Cel mai ieftin428 €

Zboruri similare rutei România - Mumbay

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei România - Mumbay.

Zboruri către alte orașe din India

Ți-ai pierdut interesul pentru Mumbay? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din India