Zboruri ieftine din Roma către Lima

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Mi 22/9
Mi 29/9

Informații despre zborurile din Roma către Lima

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Roma către Lima
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Roma către Lima. Nu există rute de zbor populare din Roma către Lima.
Aeroporturi în Lima1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Lima: Lima J Chavez Intl (LIM)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Roma către Lima

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Lima?

martie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Roma către Lima este martie. Cea mai scumpă este decembrie.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Roma - Lima?

Cu 60 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Roma către Lima este cu aproximativ 60 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Roma către Lima

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Roma către Lima, schimbând tab-urile.
Air Europa
7 feb.
FCO05:35Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
25h 55m
1 escală
LIM07:30Lima J Chavez Intl
7 mar.
LIM05:50Lima J Chavez Intl
24h 40m
1 escală
FCO06:30Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Air Europa
1 nov.
FCO06:35Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
25h 55m
1 escală
LIM08:30Lima J Chavez Intl
15 nov.
LIM05:50Lima J Chavez Intl
16h 45m
1 escală
FCO22:35Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Air Europa
31 dec.
FCO13:30Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
18h 00m
1 escală
LIM07:30Lima J Chavez Intl
31 ian.
LIM05:50Lima J Chavez Intl
24h 40m
1 escală
FCO06:30Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Air Europa
15 ian.
FCO05:35Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
25h 55m
1 escală
LIM07:30Lima J Chavez Intl
29 ian.
LIM05:50Lima J Chavez Intl
24h 40m
1 escală
FCO06:30Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Companii aeriene multiple
14 ian.
FCO01:10Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
19h 00m
2 de escale
LIM20:10Lima J Chavez Intl
30 ian.
LIM08:56Lima J Chavez Intl
23h 14m
2 de escale
FCO08:10Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
Air Europa
7 ian.
FCO05:35Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci
25h 55m
1 escală
LIM07:30Lima J Chavez Intl
31 ian.
LIM05:50Lima J Chavez Intl
16h 45m
1 escală
FCO22:35Roma Aeroportul Internațional Leonardo da Vinci

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Roma către Lima

Dacă te interesează zborurile doar dus din Roma în Lima, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre.
Companii aeriene multiple
4 nov.
CIA05:25Roma Roma Ciampino
45h 30m
3 de escale
LIM02:55Lima J Chavez Intl
Companii aeriene multiple
7 oct.
CIA05:15Roma Roma Ciampino
27h 25m
2 de escale
LIM08:40Lima J Chavez Intl
Companii aeriene multiple
7 oct.
CIA05:15Roma Roma Ciampino
46h 40m
3 de escale
LIM03:55Lima J Chavez Intl

  • Ce distanță este între Roma și Lima J Chavez Intl cu avionul?

    Între Roma și Lima J Chavez Intl este o distanță de Lima J Chavez Intl.