Zboruri ieftine din Bologna către Lisabona

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Mi 22/9
Mi 29/9

Informații despre zborurile din Bologna către Lisabona

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Bologna către Lisabona
Cel mai scurt timp de zbor3h 00mCel mai rapid zbor din Bologna către Lisabona durează 3h 00m.
Zboruri directeLuZborurile directe pleacă luni din Bologna către Lisabona. Compania aeriană care operează zboruri directe este Azul..
Aeroporturi în Lisabona1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Lisabona: Lisabona Humberto Delgado (LIS)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Bologna către Lisabona

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Lisabona?

ianuarie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Bologna către Lisabona este ianuarie. Cea mai scumpă este August.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Bologna - Lisabona?

Cu 53 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Bologna către Lisabona este cu aproximativ 53 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Bologna către Lisabona

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Bologna către Lisabona, schimbând tab-urile.
Ryanair
26 oct.
BLQ14:00Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
3h 00m
LIS17:00Lisabona Humberto Delgado
30 oct.
LIS16:10Lisabona Humberto Delgado
2h 40m
BLQ18:50Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
TAP AIR PORTUGAL
16 oct.
BLQ07:55Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
3h 00m
LIS10:55Lisabona Humberto Delgado
18 oct.
LIS03:25Lisabona Humberto Delgado
2h 45m
BLQ06:10Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
Companii aeriene multiple
7 oct.
BLQ14:00Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
3h 00m
LIS17:00Lisabona Humberto Delgado
11 oct.
LIS17:55Lisabona Humberto Delgado
11h 00m
1 escală
BLQ04:55Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
Ryanair
14 oct.
BLQ14:00Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
3h 00m
LIS17:00Lisabona Humberto Delgado
21 oct.
LIS16:25Lisabona Humberto Delgado
2h 40m
BLQ19:05Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
Ryanair
2 dec.
BLQ11:50Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
3h 05m
LIS14:55Lisabona Humberto Delgado
5 dec.
LIS13:05Lisabona Humberto Delgado
18h 20m
1 escală
BLQ07:25Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
TAP AIR PORTUGAL
9 oct.
BLQ07:55Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
3h 00m
LIS10:55Lisabona Humberto Delgado
16 oct.
LIS03:25Lisabona Humberto Delgado
2h 45m
BLQ06:10Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Bologna către Lisabona

Dacă te interesează zborurile doar dus din Bologna în Lisabona, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Ryanair și TAP AIR PORTUGAL
Ryanair
15 nov.
BLQ13:00Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
3h 05m
LIS16:05Lisabona Humberto Delgado
TAP AIR PORTUGAL
16 oct.
BLQ07:55Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
3h 00m
LIS10:55Lisabona Humberto Delgado
Ryanair
19 oct.
BLQ14:00Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi
3h 00m
LIS17:00Lisabona Humberto Delgado

  • Ce distanță este între Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi și Lisabona Humberto Delgado cu avionul?

    Bologna Aeroportul Bologna Guglielmo Marconi și Lisabona Humberto Delgado se află la 1812,4 km distanță.


Zboruri către alte orașe din Portugalia

Ți-ai pierdut interesul pentru Lisabona? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Portugalia