Zboruri ieftine din Billund către Chişinău

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Sâ 25/9
Sâ 2/10

Informații despre zborurile din Billund către Chişinău

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Billund către Chişinău
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Billund către Chişinău. Nu există rute de zbor populare din Billund către Chişinău.
Aeroporturi în Chişinău1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Chişinău: Chişinău (KIV)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Billund către Chişinău

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Chişinău?

mai

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Billund către Chişinău este mai. Cea mai scumpă este octombrie.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Billund - Chişinău?

Cu 60 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Billund către Chişinău este cu aproximativ 60 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Billund către Chişinău

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Billund către Chişinău, schimbând tab-urile.
LOT
10 nov.
BLL14:50Billund
20h 35m
1 escală
KIV11:25Chişinău
14 nov.
KIV09:25Chişinău
20h 45m
1 escală
BLL06:10Billund
LOT
10 nov.
BLL14:50Billund
20h 35m
1 escală
KIV11:25Chişinău
14 nov.
KIV09:25Chişinău
20h 45m
1 escală
BLL06:10Billund
LOT
10 nov.
BLL14:50Billund
20h 35m
1 escală
KIV11:25Chişinău
14 nov.
KIV09:25Chişinău
20h 45m
1 escală
BLL06:10Billund
Air France
10 nov.
BLL09:40Billund
51h 35m
2 de escale
KIV13:15Chişinău
14 nov.
KIV00:25Chişinău
17h 20m
2 de escale
BLL17:45Billund
Air France
10 nov.
BLL09:40Billund
51h 35m
2 de escale
KIV13:15Chişinău
14 nov.
KIV00:25Chişinău
17h 20m
2 de escale
BLL17:45Billund
Air France
10 nov.
BLL02:10Billund
11h 05m
2 de escale
KIV13:15Chişinău
14 nov.
KIV09:20Chişinău
32h 25m
2 de escale
BLL17:45Billund

  • Ce distanță este între Billund și Chişinău cu avionul?

    Între Billund și Chişinău este o distanță de Chişinău.