Zboruri ieftine din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Karachi

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 21/9
Ma 28/9

Informații despre zborurile din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Karachi

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Karachi
Cel mai scurt timp de zbor21h 25mCel mai rapid zbor din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Karachi durează 21h 25m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Karachi. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Aeroportul Karachi Quaid-E-Azam Intl.
Aeroporturi în Karachi1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Karachi: Karachi Quaid-E-Azam Intl (KHI)

Compară ușor bilete de avion dus-întors din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Karachi

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Karachi, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
2 dec.
OTP15:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
29h 15m
3 de escale
KHI20:15Karachi Quaid-E-Azam Intl
2 ian.
KHI17:30Karachi Quaid-E-Azam Intl
25h 10m
2 de escale
OTP18:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
flydubai
2 dec.
OTP09:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10h 35m
1 escală
KHI19:45Karachi Quaid-E-Azam Intl
1 ian.
KHI23:45Karachi Quaid-E-Azam Intl
11h 25m
1 escală
OTP11:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
2 dec.
OTP02:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17h 15m
2 de escale
KHI19:45Karachi Quaid-E-Azam Intl
1 ian.
KHI22:15Karachi Quaid-E-Azam Intl
24h 25m
2 de escale
OTP22:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
2 dec.
OTP02:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17h 15m
2 de escale
KHI19:45Karachi Quaid-E-Azam Intl
1 ian.
KHI22:15Karachi Quaid-E-Azam Intl
23h 40m
3 de escale
OTP21:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
2 dec.
OTP15:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
29h 15m
2 de escale
KHI20:15Karachi Quaid-E-Azam Intl
2 ian.
KHI07:00Karachi Quaid-E-Azam Intl
35h 40m
2 de escale
OTP18:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
2 dec.
OTP09:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
10h 35m
1 escală
KHI19:45Karachi Quaid-E-Azam Intl
1 ian.
KHI22:15Karachi Quaid-E-Azam Intl
16h 10m
2 de escale
OTP14:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Karachi

Dacă te interesează zborurile doar dus din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă în Karachi, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferită de flydubai
flydubai
30 sept.
OTP11:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
17h 00m
1 escală
KHI04:40Karachi Quaid-E-Azam Intl
Companii aeriene multiple
30 sept.
OTP04:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
14h 00m
2 de escale
KHI18:35Karachi Quaid-E-Azam Intl

  • Ce distanță este între Bucureşti Aeroportul Henri Coandă și Karachi Quaid-E-Azam Intl cu avionul?

    Distanța dintre Bucureşti Aeroportul Henri Coandă și Karachi Quaid-E-Azam Intl este de aproximativ 4268,7 km. Durata normală a unui zbor în condiții bune este de 10h 35m.


Rute alternative din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Karachi

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Karachi
Cel mai scurt timp de zbor21h 25m
Cel mai ieftin456 €
Zboruri din Bucureşti către Islamabad
Cel mai scurt timp de zbor24h 15m
Cel mai ieftin578 €

  • Cum pot să primesc Alerte de preț pentru zborurile din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Karachi?

    Caută oferte la zboruri din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Karachi. În timp ce vizualizezi ofertele, vei avea opțiunea de a crea o Alertă de preț.

  • Cum pot să economisesc bani pe zborurile din Bucureşti Aeroportul Henri Coandă către Karachi cu momondo?

    Plănuiește-ți inteligent călătoria cu „Prognoza prețului”, funcționalitatea care folosește datele de zbor pentru a te ajuta să alegi cele mai bune zile pentru a zbura la cele mai mici prețuri. „Calendarul nostru de prețuri” îți arată care este cel mai avantajos moment pentru a zbura. Organizează-ți singur experiențele de călătorie cu mai puțini bani folosind “Explorează”. Îți punem la dispoziție trucuri ale experților în călătorii pe blocul „Descoperă”. Setează-ți „Alerte de preț” pentru a urmări schimbările de tarife și pentru a rezerva atunci când prețurile sunt cele mai joase.

  • Cum găsește momondo prețurile la biletele de avion?

    Comparăm prețurile a peste 700 de competitori pentru a te ajuta să îl găsești pe cel care ți se potrivește cel mai bine. Suntem prezenți în peste 30 de piețe din întreaga lume, oferindu-ți acces la o gamă largă de ofertele și prețuri. Planifică-ți călătoria folosind momondo și descoperă opțiunile pe care le ai de la numeroase companii aeriene și agenții de turism online.



Zboruri către alte orașe din Pakistan

Ți-ai pierdut interesul pentru Karachi? Aruncă o privire peste zborurile către alte orașe din Pakistan