Zboruri ieftin din Aeroportul Milano Linate în Aeroportul Bucureşti Henri Coandă, începând de la 34 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Ma 5/7
Ma 12/7

Informații despre zborurile din Aeroportul Milano Linate către Aeroportul Bucureşti Henri Coandă

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Aeroportul Milano Linate către Aeroportul Bucureşti Henri Coandă

Cel mai bun preț găsit

34 €

Cel mai scurt timp de zbor

2h 10m

Zboruri directe

Niciunul
Cel mai bun zbor doar dus din Aeroportul Milano Linate în Aeroportul Bucureşti Henri Coandă din ultimele 72 de ore este 34 €, în vreme ce cel mai bun dus întors pe aceeași rută este 68 €.
Cel mai rapid zbor din Aeroportul Milano Linate către Aeroportul Bucureşti Henri Coandă durează 2h 10m.
Nu există zboruri directe din Aeroportul Milano Linate către Aeroportul Bucureşti Henri Coandă. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Aeroportul Milano Linate - Aeroportul Bucureşti Henri Coandă.

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Aeroportul Milano Linate către Aeroportul Bucureşti Henri Coandă

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Aeroportul Bucureşti Henri Coandă?

martie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Aeroportul Milano Linate către Aeroportul Bucureşti Henri Coandă este martie. Cea mai scumpă este decembrie.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Aeroportul Milano Linate către Aeroportul Bucureşti Henri Coandă

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Aeroportul Milano Linate către Aeroportul Bucureşti Henri Coandă, schimbând tab-urile.
Blue Air
12 nov.
LIN04:25Milano Linate
2h 10m
OTP06:35Bucureşti Henri Coandă
19 nov.
OTP02:20Bucureşti Henri Coandă
2h 15m
LIN04:35Milano Linate
Mai multe companii aeriene
3 sept.
LIN05:30Milano Linate
2h 10m
OTP07:40Bucureşti Henri Coandă
5 sept.
OTP17:55Bucureşti Henri Coandă
24h 30m
2 escale
LIN18:25Milano Linate
Blue Air
28 oct.
LIN06:10Milano Linate
2h 10m
OTP08:20Bucureşti Henri Coandă
2 nov.
OTP03:20Bucureşti Henri Coandă
2h 15m
LIN05:35Milano Linate
Blue Air
28 oct.
LIN06:10Milano Linate
2h 10m
OTP08:20Bucureşti Henri Coandă
31 oct.
OTP03:20Bucureşti Henri Coandă
2h 15m
LIN05:35Milano Linate
Blue Air
7 oct.
LIN06:10Milano Linate
2h 10m
OTP08:20Bucureşti Henri Coandă
9 oct.
OTP03:25Bucureşti Henri Coandă
2h 15m
LIN05:40Milano Linate
Mai multe companii aeriene
18 sept.
LIN04:05Milano Linate
24h 35m
1 escală
OTP04:40Bucureşti Henri Coandă
29 sept.
OTP04:05Bucureşti Henri Coandă
2h 15m
LIN06:20Milano Linate

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Aeroportul Milano Linate către Aeroportul Bucureşti Henri Coandă

Dacă te interesează zborurile doar dus din Aeroportul Milano Linate în Aeroportul Bucureşti Henri Coandă, vezi câteva dintre oferte noastreoferită de Blue Air
Blue Air
31 aug.
LIN06:10Milano Linate
2h 10m
OTP08:20Bucureşti Henri Coandă
Mai multe companii aeriene
21 iul.
LIN12:50Milano Linate
29h 30m
2 escale
OTP18:20Bucureşti Henri Coandă
Blue Air
10 sept.
LIN05:30Milano Linate
2h 10m
OTP07:40Bucureşti Henri Coandă

Caută zboruri de ultim moment din Aeroportul Milano Linate în Aeroportul Bucureşti Henri Coandă

Găsește și compară prețuri la zboruri dus-întors de ultim moment din Aeroportul Milano Linate în Aeroportul Bucureşti Henri Coandă.
Blue Air
6 iul.
LIN06:10Milano Linate
2h 10m
OTP08:20Bucureşti Henri Coandă
9 iul.
OTP03:25Bucureşti Henri Coandă
2h 15m
LIN05:40Milano Linate
Mai multe companii aeriene
7 iul.
LIN06:10Milano Linate
2h 10m
OTP08:20Bucureşti Henri Coandă
12 iul.
OTP18:20Bucureşti Henri Coandă
12h 45m
1 escală
LIN07:05Milano Linate
Blue Air
7 iul.
LIN06:10Milano Linate
2h 10m
OTP08:20Bucureşti Henri Coandă
9 iul.
OTP03:25Bucureşti Henri Coandă
2h 15m
LIN05:40Milano Linate
Lufthansa
9 iul.
LIN06:05Milano Linate
7h 40m
1 escală
OTP13:45Bucureşti Henri Coandă
12 iul.
OTP08:45Bucureşti Henri Coandă
6h 10m
1 escală
LIN14:55Milano Linate
Blue Air
6 iul.
LIN06:10Milano Linate
2h 10m
OTP08:20Bucureşti Henri Coandă
11 iul.
OTP04:05Bucureşti Henri Coandă
2h 15m
LIN06:20Milano Linate
Mai multe companii aeriene
7 iul.
LIN06:10Milano Linate
2h 10m
OTP08:20Bucureşti Henri Coandă
12 iul.
OTP05:45Bucureşti Henri Coandă
25h 45m
2 escale
LIN07:30Milano Linate

Zboruri cu Blue Air din Aeroportul Milano Linate în Aeroportul Bucureşti Henri Coandă

Cele mai bune oferte Blue Air la biletele de avion Aeroportul Milano Linate - Aeroportul Bucureşti Henri Coandă
Blue Air
12 nov.
LIN04:25Milano Linate
2h 10m
OTP06:35Bucureşti Henri Coandă
19 nov.
OTP02:20Bucureşti Henri Coandă
2h 15m
LIN04:35Milano Linate
Blue Air
28 oct.
LIN06:10Milano Linate
2h 10m
OTP08:20Bucureşti Henri Coandă
2 nov.
OTP03:20Bucureşti Henri Coandă
2h 15m
LIN05:35Milano Linate
Blue Air
28 oct.
LIN06:10Milano Linate
2h 10m
OTP08:20Bucureşti Henri Coandă
31 oct.
OTP03:20Bucureşti Henri Coandă
2h 15m
LIN05:35Milano Linate

Zboruri cu Lufthansa din Aeroportul Milano Linate în Aeroportul Bucureşti Henri Coandă

Cele mai bune oferte Lufthansa la biletele de avion Aeroportul Milano Linate - Aeroportul Bucureşti Henri Coandă
Lufthansa
9 iul.
LIN06:05Milano Linate
7h 40m
1 escală
OTP13:45Bucureşti Henri Coandă
12 iul.
OTP08:45Bucureşti Henri Coandă
6h 10m
1 escală
LIN14:55Milano Linate
Lufthansa
9 iul.
LIN06:05Milano Linate
7h 40m
1 escală
OTP13:45Bucureşti Henri Coandă
10 iul.
OTP14:40Bucureşti Henri Coandă
4h 30m
1 escală
LIN19:10Milano Linate
Lufthansa
6 iul.
LIN06:05Milano Linate
24h 55m
1 escală
OTP07:00Bucureşti Henri Coandă
9 iul.
OTP14:40Bucureşti Henri Coandă
4h 35m
1 escală
LIN19:15Milano Linate

  • Ce distanță este între Milano Linate și Bucureşti Henri Coandă cu avionul?

    Distanța dintre Milano Linate și Bucureşti Henri Coandă este de aproximativ 1323,0 km. Durata normală a unui zbor pentru această rută este de 2h 10m.



Rute alternative din Aeroportul Milano Linate către Aeroportul Bucureşti Henri Coandă

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Milano către Aeroportul Bucureşti Henri Coandă
Cel mai scurt timp de zbor2h 05m
Cel mai ieftin40 €

Zboruri similare rutei Aeroportul Milano Linate - Aeroportul Bucureşti Henri Coandă

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Aeroportul Milano Linate - Aeroportul Bucureşti Henri Coandă.

De ce să folosești momondo?

Te ajutăm să găsești cele mai bune zboruri care corespund nevoilor tale. momondo compară prețurile a sute de companii aeriene și agenții de turism și te ajută să le filtrezi, pentru a-l rezerva pe cel mai bun din Milano în Bucureşti.

Da, toate zborurile din Milano în Bucureşti de pe momondo pot fi comparate și filtrate în funcție de politicile disponibile, inclusiv referitoare la flexibilitatea rezervării.

momondo te ajută să găsești cele mai bune zboruri din Milano în Bucureşti punându-ți la dispoziție filtre care să selecteze doar zborurile corespunzătoare cerințelor tale. Astfel, poți filtra zboruri în funcție de numeroși factori, precum prețul, orele de decolare și de aterizare, aeroportul și compania aeriană.

Sigur. momondo urmărește prețurile zborurilor Milano - Bucureşti. Tu nu ai nevoie decât de o adresă de e-mail validă, iar noi ne ocupăm de restul; atât de simplu și rapid.


Iată de ce călătorii aleg momondo
Călătorii flexibile
momondo îți înțelege nevoia de flexibilitate și de aceea îți punem la dispoziție un filtru special pentru zborurile care nu percep taxe de modificare.
Sfaturi de la experți
Informații bazate pe date și redactate pentru a te ajuta să găsești cel mai bun zbor (de la cel mai ieftin moment de zbor al zilei la intervalul cu care să rezervi în avans).
Alerte de preț
Urmărește prețul rutei de zbor preferate și primește alerte atunci când apar modificări.