Zboruri ieftine din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 26/9
Du 3/10

Informații despre zborurile din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Cel mai bun preț găsit28 €Cea mai bună ofertă de zbor din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 28 €
Cel mai scurt timp de zbor2h 30mCel mai rapid zbor din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă durează 2h 30m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Köln Aeroportul Köln-Bonn - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă.

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Bucureşti Aeroportul Henri Coandă?

ianuarie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă este ianuarie. Cea mai scumpă este decembrie.

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă?

Blue Air

Austrian Airlines, Blue Air și Lufthansa sunt cele mai populare companii care operează ruta din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Köln - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă?

Cu 34 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă este cu aproximativ 34 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă, schimbând tab-urile.
Blue Air
1 nov.
CGN07:55Köln Aeroportul Köln-Bonn
2h 30m
OTP10:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
5 nov.
OTP05:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 45m
CGN08:05Köln Aeroportul Köln-Bonn
Blue Air
5 nov.
CGN07:55Köln Aeroportul Köln-Bonn
2h 30m
OTP10:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
8 nov.
OTP04:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 45m
CGN07:05Köln Aeroportul Köln-Bonn
Blue Air
29 oct.
CGN11:40Köln Aeroportul Köln-Bonn
2h 30m
OTP14:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
5 nov.
OTP05:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 45m
CGN08:05Köln Aeroportul Köln-Bonn
Companii aeriene multiple
5 nov.
CGN07:55Köln Aeroportul Köln-Bonn
2h 30m
OTP10:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
8 nov.
OTP04:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
8h 40m
1 escală
CGN13:35Köln Aeroportul Köln-Bonn
Companii aeriene multiple
5 nov.
CGN11:25Köln Aeroportul Köln-Bonn
6h 25m
1 escală
OTP17:50Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
8 nov.
OTP04:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
8h 40m
1 escală
CGN13:35Köln Aeroportul Köln-Bonn
Companii aeriene multiple
16 oct.
CGN14:30Köln Aeroportul Köln-Bonn
5h 25m
1 escală
OTP19:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
19 oct.
OTP16:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
13h 00m
1 escală
CGN05:00Köln Aeroportul Köln-Bonn

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Dacă te interesează zborurile doar dus din Köln în Bucureşti Aeroportul Henri Coandă, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Blue Air, Ryanair și Wizz Air
Blue Air
29 oct.
CGN11:40Köln Aeroportul Köln-Bonn
2h 30m
OTP14:10Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
2 oct.
CGN14:30Köln Aeroportul Köln-Bonn
5h 35m
1 escală
OTP20:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
13 oct.
CGN02:20Köln Aeroportul Köln-Bonn
6h 05m
1 escală
OTP08:25Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Cele mai bune companii aeriene care zboară din Köln în Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din Köln în Bucureşti Aeroportul Henri Coandă, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Blue Air
PrețDe la 67 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
Austrian Airlines
PrețDe la 84 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,2
Lufthansa
PrețDe la 107 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4

  • Oferă companiile aeriene care zboară din Köln Aeroportul Köln-Bonn în Bucureşti Aeroportul Henri Coandă posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Pentru a mai ușura din stresul rezervării zborurilor, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zborul Köln Aeroportul Köln-Bonn - Bucureşti Aeroportul Henri Coandă au luat măsuri în fața pandemiei. Este posibil ca următoarele companii să aibă politici de anulare flexibile: Blue Air, Lufthansa și Austrian Airlines.

  • Ce distanță este între Köln Aeroportul Köln-Bonn și Bucureşti Aeroportul Henri Coandă cu avionul?

    Köln Aeroportul Köln-Bonn și Bucureşti Aeroportul Henri Coandă se află la 1589,6 km distanță. Durata normală a unui zbor pentru această rută este de 2h 30m.


Rute alternative din Köln către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Berlin către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin20 €
Zboruri din Nürnberg către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Cel mai scurt timp de zbor2h 00m
Cel mai ieftin27 €
Zboruri din Dortmund către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Cel mai scurt timp de zbor2h 35m
Cel mai ieftin49 €
Zboruri din Frankfurt către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin54 €
Zboruri din Düsseldorf către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Cel mai scurt timp de zbor10h 05m
Cel mai ieftin57 €
Zboruri din Munchen către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Cel mai scurt timp de zbor2h 00m
Cel mai ieftin71 €
Zboruri din Stuttgart către Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Cel mai scurt timp de zbor2h 10m
Cel mai ieftin77 €