Zboruri ieftine din România către Aeroportul Milano Linate

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Du 24/10
Du 31/10

Informații despre zborurile din România către Aeroportul Milano Linate

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din România către Aeroportul Milano Linate
Cel mai bun preț găsit11 €Cea mai bună ofertă de zbor din România către Aeroportul Milano Linate găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 11 €
Cel mai scurt timp de zbor2h 15mCel mai rapid zbor din România către Aeroportul Milano Linate durează 2h 15m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din România către Aeroportul Milano Linate. Rutele populare, cu escale, pentru această conexiune sunt Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Milano Linate și Bucureşti Aeroportul Henri Coandă - Aeroportul Milano Linate.

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din România către Aeroportul Milano Linate

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină companie aeriană care zboară către din România către Aeroportul Milano Linate?

Blue Air

Alitalia și Blue Air sunt cele mai populare companii care operează ruta din România către Aeroportul Milano Linate


Compară ușor bilete de avion dus-întors din România către Aeroportul Milano Linate

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din România către Aeroportul Milano Linate, schimbând tab-urile.
Blue Air
1 mar.
OTP02:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 15m
LIN04:35Milano Linate
4 mar.
LIN04:25Milano Linate
2h 10m
OTP06:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
7 feb.
OTP02:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 15m
LIN04:35Milano Linate
13 feb.
LIN04:25Milano Linate
2h 10m
OTP06:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
1 mar.
OTP02:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 15m
LIN04:35Milano Linate
4 mar.
LIN04:25Milano Linate
2h 10m
OTP06:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
5 mar.
OTP02:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 15m
LIN04:35Milano Linate
12 mar.
LIN04:25Milano Linate
2h 10m
OTP06:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
15 ian.
OTP08:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
19h 35m
1 escală
LIN04:15Milano Linate
22 ian.
LIN04:25Milano Linate
2h 10m
OTP06:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
21 ian.
OTP02:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 15m
LIN04:35Milano Linate
23 ian.
LIN04:25Milano Linate
2h 10m
OTP06:35Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din România către Aeroportul Milano Linate

Dacă te interesează zborurile doar dus din România în Aeroportul Milano Linate, vezi câteva dintre oferte noastreoferite de Blue Air și Wizz Air
Blue Air
17 dec.
OTP02:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 15m
LIN04:35Milano Linate
Companii aeriene multiple
17 dec.
OTP10:55Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
16h 40m
1 escală
LIN03:35Milano Linate
Wizz Air
9 nov.
OTP08:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
19h 35m
1 escală
LIN04:15Milano Linate

Caută zboruri de ultim moment în Aeroportul Milano Linate din România

Găsește și compară prețuri la zboruri de ultim moment din România în Aeroportul Milano Linate
Companii aeriene multiple
29 oct.
OTP03:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 15m
LIN05:35Milano Linate
31 oct.
LIN17:00Milano Linate
20h 20m
1 escală
OTP13:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Blue Air
25 oct.
CLJ01:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
4h 35m
1 escală
LIN05:35Milano Linate
1 nov.
LIN08:10Milano Linate
4h 15m
1 escală
CLJ12:25Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
KLM
29 oct.
OTP14:05Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
25h 35m
1 escală
LIN15:40Milano Linate
5 nov.
LIN10:05Milano Linate
9h 25m
1 escală
OTP19:30Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Companii aeriene multiple
29 oct.
OTP03:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
2h 15m
LIN05:35Milano Linate
31 oct.
LIN17:00Milano Linate
20h 20m
1 escală
OTP13:20Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
Lufthansa
28 oct.
CLJ13:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
5h 50m
1 escală
LIN19:00Milano Linate
1 nov.
LIN02:30Milano Linate
8h 45m
1 escală
CLJ11:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Austrian Airlines
29 oct.
OTP02:00Bucureşti Aeroportul Henri Coandă
4h 30m
1 escală
LIN06:30Milano Linate
30 oct.
LIN16:00Milano Linate
3h 40m
1 escală
OTP19:40Bucureşti Aeroportul Henri Coandă

Cele mai bune companii aeriene care zboară din România în Aeroportul Milano Linate

Compară și vezi opiniile despre companii care zboară din România în Aeroportul Milano Linate, cu momondo
Compania aerianăEvaluareAnulare GratuităPreț
Blue Air
PrețDe la 60 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,4
Alitalia
PrețDe la 131 €
Anulare Gratuită
Evaluare
7,8

  • Oferă companiile aeriene care zboară din România în Milano Linate posibilitatea de anulare flexibilă din motive de COVID-19?

    Din cauza impactului global cauzat de COVID-19, câteva dintre companiile aeriene partenere care operează zboruri din România în Milano Linate, precum Blue Air, Alitalia și Ryanair ar putea aplica politici de anulare flexibile. Caută pe site-ul nostru toate companiile aeriene care oferă această flexibilitate.


Rute alternative din România către Aeroportul Milano Linate

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Bergamo
Cel mai scurt timp de zbor2h 15m
Cel mai ieftin10 €
Zboruri din Bucureşti către Aeroportul Milano Linate
Cel mai scurt timp de zbor2h 15m
Cel mai ieftin13 €
Zboruri din Bucureşti către Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
Cel mai scurt timp de zbor2h 20m
Cel mai ieftin16 €
Zboruri din Sibiu către Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
Cel mai scurt timp de zbor2h 05m
Cel mai ieftin18 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Aeroportul Milano Linate
Cel mai scurt timp de zbor4h 35m
Cel mai ieftin34 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
Cel mai scurt timp de zbor6h 45m
Cel mai ieftin41 €
Zboruri din Iași către Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
Cel mai scurt timp de zbor4h 15m
Cel mai ieftin52 €
Zboruri din Timișoara către Milano Aeroportul Internațional Milano-Malpensa
Cel mai scurt timp de zbor7h 30m
Cel mai ieftin61 €

Zboruri similare rutei România - Aeroportul Milano Linate

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei România - Aeroportul Milano Linate.