Zboruri ieftine din Köln către Zanzibar

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Sâ 25/9
Sâ 2/10

Informații despre zborurile din Köln către Zanzibar

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Köln către Zanzibar
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Köln către Zanzibar. Nu există rute de zbor populare din Köln către Zanzibar.
Aeroporturi în Zanzibar1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Zanzibar: Zanzibar Kisauni (ZNZ)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Köln către Zanzibar

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Zanzibar?

noiembrie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Köln către Zanzibar este noiembrie. Cea mai scumpă este iulie.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Köln către Zanzibar

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Köln către Zanzibar, schimbând tab-urile.
Turkish Airlines
24 feb.
CGN12:50Köln Aeroportul Köln-Bonn
30h 45m
1 escală
ZNZ19:35Zanzibar Kisauni
11 mar.
ZNZ22:35Zanzibar Kisauni
32h 55m
2 de escale
CGN08:30Köln Aeroportul Köln-Bonn
Companii aeriene multiple
17 mar.
CGN13:50Köln Aeroportul Köln-Bonn
30h 45m
1 escală
ZNZ20:35Zanzibar Kisauni
23 mar.
ZNZ23:35Zanzibar Kisauni
20h 00m
2 de escale
CGN19:35Köln Aeroportul Köln-Bonn
SWISS
26 oct.
CGN03:15Köln Aeroportul Köln-Bonn
26h 00m
1 escală
ZNZ05:15Zanzibar Kisauni
10 nov.
ZNZ07:30Zanzibar Kisauni
23h 20m
1 escală
CGN06:50Köln Aeroportul Köln-Bonn
Turkish Airlines
30 ian.
CGN12:50Köln Aeroportul Köln-Bonn
30h 45m
1 escală
ZNZ19:35Zanzibar Kisauni
16 feb.
ZNZ22:35Zanzibar Kisauni
32h 55m
2 de escale
CGN07:30Köln Aeroportul Köln-Bonn
Companii aeriene multiple
17 mar.
CGN13:50Köln Aeroportul Köln-Bonn
30h 45m
1 escală
ZNZ20:35Zanzibar Kisauni
24 mar.
ZNZ14:30Zanzibar Kisauni
24h 25m
2 de escale
CGN14:55Köln Aeroportul Köln-Bonn
SWISS
2 nov.
CGN11:20Köln Aeroportul Köln-Bonn
17h 55m
1 escală
ZNZ05:15Zanzibar Kisauni
10 nov.
ZNZ07:30Zanzibar Kisauni
27h 30m
1 escală
CGN11:00Köln Aeroportul Köln-Bonn

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Köln către Zanzibar

Dacă te interesează zborurile doar dus din Köln în Zanzibar, vezi mai jos câteva dintre oferte noastre oferite de Austrian Airlines și SWISS
Companii aeriene multiple
19 mar.
CGN20:55Köln Aeroportul Köln-Bonn
28h 45m
3 de escale
ZNZ01:40Zanzibar Kisauni
Austrian Airlines
19 mar.
CGN02:45Köln Aeroportul Köln-Bonn
28h 20m
2 de escale
ZNZ07:05Zanzibar Kisauni
1.215 €
Caută similare
SWISS
18 mar.
CGN15:05Köln Aeroportul Köln-Bonn
14h 10m
1 escală
ZNZ05:15Zanzibar Kisauni
1.374 €
Caută similare

  • Ce distanță este între Köln Aeroportul Köln-Bonn și Zanzibar Kisauni cu avionul?

    Un zbor din Köln Aeroportul Köln-Bonn în Zanzibar Kisauni traversează aproximativ 7053,8 km.