Zboruri ieftin din Cluj-Napoca în Aeroportul Milano Linate, începând de la 62 €

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Vi 10/12
Vi 17/12

Informații despre zborurile din Cluj-Napoca către Aeroportul Milano Linate

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Cluj-Napoca către Aeroportul Milano Linate
Cel mai bun preț găsit61 €Cea mai bună ofertă de zbor din Cluj-Napoca către Aeroportul Milano Linate găsită pe momondo în ultimele 72 de ore este 61 €
Cel mai scurt timp de zbor1h 55mCel mai rapid zbor din Cluj-Napoca către Aeroportul Milano Linate durează 1h 55m.
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Cluj-Napoca către Aeroportul Milano Linate. Ruta populară, cu escală, pentru această conexiune este Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj - Aeroportul Milano Linate.

Compară ușor bilete de avion dus-întors din Cluj-Napoca către Aeroportul Milano Linate

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Cluj-Napoca către Aeroportul Milano Linate, schimbând tab-urile.
Blue Air
17 ian.
CLJ00:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
5h 20m
1 escală
LIN05:20Milano Linate
23 ian.
LIN05:10Milano Linate
5h 35m
1 escală
CLJ10:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
17 ian.
CLJ06:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
10h 10m
2 de escale
LIN16:25Milano Linate
23 ian.
LIN05:10Milano Linate
5h 35m
1 escală
CLJ10:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Lufthansa
21 ian.
CLJ09:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
4h 40m
1 escală
LIN13:55Milano Linate
24 ian.
LIN13:40Milano Linate
4h 55m
1 escală
CLJ18:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
8 feb.
CLJ04:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
25h 15m
1 escală
LIN05:20Milano Linate
11 feb.
LIN05:10Milano Linate
7h 50m
1 escală
CLJ13:00Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Lufthansa
15 ian.
CLJ01:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
3h 40m
1 escală
LIN05:25Milano Linate
22 ian.
LIN13:40Milano Linate
4h 55m
1 escală
CLJ18:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Lufthansa
11 feb.
CLJ01:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
3h 35m
1 escală
LIN05:20Milano Linate
19 feb.
LIN13:40Milano Linate
4h 55m
1 escală
CLJ18:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

Caută cele mai ieftine zboruri doar dus din Cluj-Napoca către Aeroportul Milano Linate

Dacă te interesează zborurile doar dus din Cluj-Napoca în Aeroportul Milano Linate, vezi câteva dintre oferte noastreoferită de Lufthansa
Companii aeriene multiple
15 ian.
CLJ17:10Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
19h 25m
2 de escale
LIN12:35Milano Linate
Lufthansa
14 mai
CLJ10:05Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
20h 45m
2 de escale
LIN06:50Milano Linate
Companii aeriene multiple
15 ian.
CLJ02:55Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
12h 00m
1 escală
LIN14:55Milano Linate

Caută zboruri de ultim moment în Aeroportul Milano Linate din Cluj-Napoca

Găsește și compară prețuri la zboruri de ultim moment din Cluj-Napoca în Aeroportul Milano Linate
Lufthansa
10 dec.
CLJ01:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
3h 35m
1 escală
LIN05:20Milano Linate
12 dec.
LIN01:30Milano Linate
8h 45m
1 escală
CLJ10:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Companii aeriene multiple
10 dec.
CLJ09:15Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
9h 45m
2 de escale
LIN19:00Milano Linate
12 dec.
LIN01:30Milano Linate
6h 05m
2 de escale
CLJ07:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
Lufthansa
10 dec.
CLJ01:45Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj
3h 35m
1 escală
LIN05:20Milano Linate
12 dec.
LIN01:30Milano Linate
6h 05m
2 de escale
CLJ07:35Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj

  • Ce distanță este între Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj și Milano Linate cu avionul?

    Distanța dintre Cluj-Napoca Aeroportul Internațional Avram Iancu Cluj și Milano Linate este de aproximativ 1113,1 km. În condiții normale, această călătorie va dura 1h 55m cu avionul.


Rute alternative din Cluj-Napoca către Aeroportul Milano Linate

Descoperă cele mai bune prețuri și cele mai convenabile date, comparând zboruri alternative către/din aeroporturile și orașele din apropiere
Zboruri din Bucureşti către Bergamo
Cel mai scurt timp de zbor2h 15m
Cel mai ieftin11 €
Zboruri din Bucureşti către Aeroportul Milano-Malpensa
Cel mai scurt timp de zbor2h 25m
Cel mai ieftin12 €
Zboruri din Bucureşti către Aeroportul Milano Linate
Cel mai scurt timp de zbor2h 15m
Cel mai ieftin21 €
Zboruri din Cluj-Napoca către Aeroportul Milano-Malpensa
Cel mai scurt timp de zbor6h 55m
Cel mai ieftin65 €
Zboruri din Sibiu către Aeroportul Milano-Malpensa
Cel mai scurt timp de zbor2h 05m
Cel mai ieftin29 €
Zboruri din Timișoara către Aeroportul Milano-Malpensa
Cel mai scurt timp de zbor9h 55m
Cel mai ieftin60 €
Zboruri din Iași către Aeroportul Milano-Malpensa
Cel mai scurt timp de zbor17h 45m
Cel mai ieftin47 €

  • How do I get Price Alerts for flights from Cluj-Napoca to Aeroportul Milano Linate?

    Search flight deals from Cluj-Napoca to Aeroportul Milano Linate. While viewing offers you’ll have the option to create a Price Alert.

  • Cum pot să economisesc bani pe zborurile din Cluj-Napoca către Aeroportul Milano Linate cu momondo?

    „Prognoza prețului” îți spune care este timpul optim de așteptare pentru rezervarea zborului pe care îl dorești. În ceea ce privește „Calendarul de prețuri”, el îți arată care sunt cele mai bune zile ale săptămânii și momente ale zilei pentru a economisi cât de mult posibil. Setându-ți „Alertele de preț” poți monitoriza schimbările de preț pentru a știi care este momentul ideal de a rezerva. Dacă vrei să afli încotro poți să o pornești în funcție de bugetul pe care îl ai încearcă “Explorează”. În cele din urmă, de fiecare dacă când ai nevoie de noi idei pentru următoarea ta aventură de călătorie și planuri pentru a călători inteligent, pe „Descoperă” ai toate șansele să găsești ceea ce cauți.

  • How does momondo find its flight prices?

    Comparăm prețurile a peste 700 de competitori pentru a te ajuta să îl găsești pe cel care ți se potrivește cel mai bine. Suntem prezenți în peste 30 de piețe din întreaga lume, oferindu-ți acces la o gamă largă de ofertele și prețuri. Planifică-ți călătoria folosind momondo și descoperă opțiunile pe care le ai de la numeroase companii aeriene și agenții de turism online.


Zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Aeroportul Milano Linate

Ești flexibil în privința destinației? Extinde-ți căutarea și găsește zboruri similare rutei Cluj-Napoca - Aeroportul Milano Linate.