Zboruri ieftine din Bruxelles către Bișkek

Dus-întors
1 adult
Economic
De unde?
În?
Jo 23/9
Jo 30/9

Informații despre zborurile din Bruxelles către Bișkek

Informații despre durata zborului, zboruri directe și aeroporturi pentru zborul din Bruxelles către Bișkek
Zboruri directeNiciunulNu există zboruri directe din Bruxelles către Bișkek. Nu există rute de zbor populare din Bruxelles către Bișkek.
Aeroporturi în Bișkek1 aeroportExistă 1 aeroport în apropiere de Bișkek: Bișkek Manas Intl (FRU)

Cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion din Bruxelles către Bișkek

Nu căuta mai departe. Am parcurs noi toate căutările acestei rute pe momondo pentru a-ți oferi cea mai importantă informație și sfaturi despre cum să găsești cel mai ieftin bilet de avion pentru călătoria ta

Care este cea mai ieftină lună pentru a zbura în Bișkek?

martie

Cea mai ieftină perioada a anului pentru a zbura din Bruxelles către Bișkek este martie. Cea mai scumpă este decembrie.

Cu cât timp înainte ar trebuie să rezerv zborul Bruxelles - Bișkek?

Cu 60 de zile zile înainte

Cea mai ieftină perioadă pentru a cumpăra un bilet de avion din Bruxelles către Bișkek este cu aproximativ 60 de zile înainte de plecare.


Compară ușor bilete de avion dus-întors din Bruxelles către Bișkek

Mai jos, poți vedea cele mai bune prețuri pentru ruta ta, din următoarele trei luni. Toate prețurile au fost găsite pe momondo săptămâna aceasta. Caută cele mai rapide sau cele mai ieftine zboruri din Bruxelles către Bișkek, schimbând tab-urile.
Companii aeriene multiple
29 oct.
CRL03:20Bruxelles S. Charleroi
19h 40m
2 de escale
FRU23:00Bișkek Manas Intl
6 nov.
FRU03:00Bișkek Manas Intl
12h 35m
1 escală
CRL15:35Bruxelles S. Charleroi
Pegasus Airlines
29 oct.
CRL13:20Bruxelles S. Charleroi
9h 40m
1 escală
FRU23:00Bișkek Manas Intl
6 nov.
FRU03:00Bișkek Manas Intl
12h 35m
1 escală
CRL15:35Bruxelles S. Charleroi
Turkish Airlines
12 nov.
BRU06:25Bruxelles-National
17h 25m
1 escală
FRU23:50Bișkek Manas Intl
15 nov.
FRU05:55Bișkek Manas Intl
11h 05m
1 escală
BRU17:00Bruxelles-National
Pegasus Airlines
4 dec.
CRL06:10Bruxelles S. Charleroi
13h 30m
1 escală
FRU19:40Bișkek Manas Intl
6 dec.
FRU02:00Bișkek Manas Intl
32h 30m
1 escală
CRL10:30Bruxelles S. Charleroi
Companii aeriene multiple
29 oct.
CRL03:20Bruxelles S. Charleroi
19h 40m
2 de escale
FRU23:00Bișkek Manas Intl
6 nov.
FRU05:20Bișkek Manas Intl
18h 25m
2 de escale
CRL23:45Bruxelles S. Charleroi
Turkish Airlines
11 oct.
BRU15:15Bruxelles-National
30h 10m
1 escală
FRU21:25Bișkek Manas Intl
24 oct.
FRU02:35Bișkek Manas Intl
15h 15m
1 escală
BRU17:50Bruxelles-National

  • Ce distanță este între Bruxelles și Bișkek Manas Intl cu avionul?

    Distanța în linie dreaptă dintre Bruxelles și Bișkek Manas Intl este 5204,8 km.